Březen 2008


Soutěž o nej blog

20. března 2008 v 9:08 NEWS
Ahoj, jsem v soutěži o nejlepší blog. Tak pokud se vám můj blog o Sarah líbí, hlasujte pro mě TADY Jsem tam jako Werush. Všem děkuju předem za hlasy

19.3.- TV, Reklama

19. března 2008 v 18:48 NEWS
Sarah mluvila v pořadu Frühstücks Fernsehen na stanici Sat. 1 o těhotenství své matky, o reklamě na lak na vlasy a o novém albu.
Frühstücks Fernsehen:

Reklama:

Sarah For L´OREAL

17. března 2008 v 17:44 NEWS
Sarah natočila reklamu na vlasové přípravky L´OREAL. Konkrétně na lak na vlasy. V Německu už reklama běží. Uvidíme, jestli jí budou dávat i u nás.
Tady se zatím můžete podívat na reklamu, ale je ve špatmé kvalitě:
Nové album, Vystoupení

15. března 2008 v 10:07 NEWS
Podle X-Cell Records, které Sarah zastupuje se dočkáme nového alba na podzim. V květnu se Sarah zúčastní speciálního charitativního konzertu, kde se budou vybírat peníze pro děti nemocné leukémií. Konkrétně by měla akce pomoci holčičce, která touto nemocí trpí. Operaca a léčba je pro rodiče holčičky moc drahá a proto se Sarah a několik dalších umělců rozhohli holčičce a dalším dětem pomoci. Celá akce se uskuteční 7.května. Sarah bude také hostem v pořadu Simply The Best na Pro7.Nové album, Soraya je těhotná

2. března 2008 v 17:01 NEWS
Podle posledních informací Sarah natáčí své nové album, které by mělo vyjít začátkem května. Nový singl, ke kterému už Sarah zřejmě natáčí videoklip uvidíme už koncem března. Album bude ve stylu alba Naughty But Nice. Přemýšlí se také, že by Sarah měla mít koncertní turné po Evropě. Všechny tyto informace potvrdil oficiální zdroj jen napůl.
Soraya (50), matka Sarah je těhotná! Čeká dvojčátka. Sarah se moc těší na své sourozence a už jim začíná kupovat dárky. Soraya má už 6 dětí se svým ex-manželem Michaelem Lewem a to Sarah (27), Annu-Marii (26), Marisu (23), Sophii Luisu (16), Valentinu (11) a Robina (19). Soraya je těhotná se svým manželem Jürgenem Tackenem. (47).