Červenec 2008

Alba

30. července 2008 v 12:26 Diskografie
Green Eyed Soul (2001)
01. Let's Get Back To Bed - Boy! video
02. If U Were My Man
03. French Kissing video
04. Magic Ride (Whatever U Wish 4)
05. From Sarah With Love video
06. Make U High
07. In My House
08. Where Do We Go From Here
09. I Can't Lie
10. Imagining
11. Every Little Thing
12. Undressed
13. Can't Get None
14. Man Of My Dreams
15. Let Us Come 2gether
16. When I Dream
17. Let's Get Back To Bed- Boy! (Gena B. Good Remix)Singly

30. července 2008 v 11:58 Diskografie
Let's Get Back To Bed- Boy! (feat. TQ) (2001)
1.Let's Get Back To Bed- Boy! (radio/video)
2.Let's Get Back To Bed- Boy! (Club Remix Radio)
3.Let's Get Back To Bed- Boy! (Sly's Dub Remix)
4.Let's Get Back To Bed- Boy! (club Remix)


DVD

30. července 2008 v 9:46 Diskografie
A Night To Remember: Pop Meets Classic (2003)
1. Overture
2. That's The Way I Am
3. He's Unbelievable
4. Beautiful
5. Where Did U Sleep Last Nite?
6. Skin On Skin
7. Bounce
8. In My House
9. If U Were My Man
10. Let's Get Back To Bed - Boy!
11. Get Here
12. I Say A Little Prayer
13. A Natural Woman
14. Summertime
15. From Sarah With Love
16. One Nite Stand (Of Wolves And Sheep)
17. Bonustrack: Yesterday (Unplugged Version)1. Overture

Tetování & Piercing

30. července 2008 v 9:02 Tetování & Piercing
Záda- Osm čínských znaků (mír, pravda, Bůh energie, láska, rodina, hudba, slunce):
Ruka- Iniciály svého manžela-MET (Marc Eric Terenzi):
Nárt- Marc's (Marcova):
Ruka- tep srdce své dcery Summer:
Pod levým uchem- houslový klíč:
Pupík- piercing:

Awards

30. července 2008 v 8:29 Ocenění
// 2001
+ Top of the Pops Award - Best German Newcomer
+ VIVA Comet - Newcomer National

// 2002
+ Echo - Beste nationale Künstlerin (Rock/Pop)
+ Radio Regenbogen Award - Hit 2001
+ Silberner Bravo Otto - Supersängerin
+ Maxim - Woman Of The Year (Popstar)

// 2003
+ Radio Hamburg Award - Bester nationale Pop Act (weibl.)
+ Bronzener Bravo Otto - Supersängerin

// 2004
+ World Music Award - Best Selling German Artist
+ Neo Award - Erfolgreichstes Download Album [Key to my Soul]

// 2005
+ Diva Award - Artist of the Year
+ Goldene Kamera - Pop National
+ Goldener Bravo Otto - Beste Sängerin 2004
+ Viva Comet - Beste Künstlerin
+ EinsLive Krone - Beste Künstlerin

// 2006
+ Goldener Bravo Otto - Beste Sängerin 2005

// 2007
+ Goldener Bravo Otto - Beste Sängerin 2006
+ Viva Comet - Beste Künstlerin

Životopis

30. července 2008 v 8:08 Životopis
Jméno: Sarah Lewe, nyní Sarah Terenzi (Connor a Gray jsou umělecká jména)
Datum narození: 13. 6. 1980
Místo narození: Delmenhorst, Německo
Hvězdné znamení: Blíženci
Stav: rozvedená (Marc Terenzi 2004 - 2008)
Děti: syn Tyler, dcera Summer
Rodiče: Soraya, Michael
Sourozenci: Anna-Maria, Marisa, Lulu, Valentina, Robin, Lex, Mick
Domácí zvíře: kocourek Mino, fenka Narla a Bailey

Výška: 178cm
Barva očí: zelená
Barva vlasů: blond
Velikost bot: 40
Váha: 60 kg
Hobby: zpívání, kino, jízda na koni, tanec, kickbox
Tetování: záda- osm čínských znaků (mír, pravda, Bůh, láska, rodina, hudba, slunce, energie), ruka- iniciáli svého muže (MET), nárt- Marc's (Marcova), ruka- tep srdce své dcery Summer, pod levým uchem- houslový klíč

Oblíbené album: Michael Jackson- Thriller
Oblíbení umělci: Michael Jackson, Stevie Wonder, Aretha Franklin
Oblíbený film: Hříšný tanec
Oblíbený herec: Robert De Niro
Oblíbené pití: voda
Oblíbená sladkost: citronová zmrzlina
Oblíbená kniha: Pope Joan
Oblíbené auto: Porsche

První parfém: Lulu od Cacharel
První auto: černý Fiat Punto
První polibek: ve čtrnácti letech
První koncert: v šestnácti letech, ve sboru na koncertě Michaela Jacksona
Večerní šaty: šaty Chanel, které si koupila od kamarádky
První práce: v sedmi letech focení pro módní společnost Oilily
Vysněná práce: Sarah nejdříve chtěla být námořní biolog, poté se ale rozhodla pro zpěv


Sarah Connor se narodila v pátek 13. června roku 1980 na severu Německa, v Delmenhorstu, jako první dítě Sorayi a Michaela. Její rodina byla velmi muzikální. Dědeček byl jazzový umělec z New Orleans a tak Sarah vyrůstala na Steviem Wonderu a Arethe Franklin. Sarah se naučila zpívat dřív, než začala chodit. V šesti letech začala chodit do sboru, v Delmenhorstu. V té době začala Sarah tancovat jazz dance, street dance a hip hop.

Když byla Sarah starší, začala studovat školu Max Planck, v Delemnhorstu. Byla to škola, ve které se vyučovaly veškeré obvyklé předměty. Navíc se tam vyučovalo osm hodin hudební výchovy týdně. Každý student musel umět hrát na nějaký nástroj, jen Sarah mohla studovat zpěv. V patnácti letech začala Sarah chodit do školy Linie 1, která pořádala vystoupení v divadle Kleines Haus v Delmenhorstu. Sarah v divadle hrála hlavní roli, dívku jménem Sunny, která přišla z malého města, do velkoměsta, aby v něm našla svou ztracenou lásku.

Další velký zlom v její dosavadní kariéře nastal v době, kdy byl její velký idol Michael Jackson na turné HIStory. Sarah byla vybrána ze své školy, aby zazpívala ve sboru s Michaelem písničku Earth Song. To byl okamžik, kdy si Sarah uvědomila, co chce v životě opravdu dělat.


Po tom, co si Sarah zazpívala s Michaelem, neváhala a nahrála jeho písničku a odeslala ji Martinu Scholzi, který byl člen skupiny Touché. Martin a Sarah se do sebe zamilovali. Sarah začala dělat hudbu pod jménem Sarah Gray. Když měla skupina Touché koncerty, Sarah byla jejich předskokanka. Dne 11. července 1998 měla skupina Touché velký koncert v Delmenhorstu, kde Sarah zpívala svoje velké hity jako Only You a Ula La Ula. Sarah se začíná stávat známou. Díky Martinovi se objevuje v časopisech a začíná se plánovat její album.
Sarah měla velký problém najít vydavatelskou společnost, která by jí nechala zpívat to, co by chtěla. Měla skvělý hlas a hodně společností chtělo, aby podepsala, že bude zpívat písničky, jaké budou chtít oni. V roce 2000 slyšel majitel X-Cell Records George Glueck zpívat Sarah tradiční německou koledu Leise Rieselt Der Schnee, kterou poté Sarah nahrála na album, ještě pod jménem Sarah Gray, This Christmas. George byl velice překvapený jejím hlasem a chtěl s ní okamžitě podepsat smlouvu. V únoru roku 2001 už nebyla Sarah Gray, ale jen Sarah Connor. Raper TQ souhlasil s duetem se Sarah v písni Let's Get Back to Bed - Boy!, ke kterému v březnu natočili v Kanadě videoklip. V květnu 2001 přiletěl TQ za Sarah do Německa, kde spolu zpívali písničku Let's Get Back to Bed - Boy! na promo turné. Písnička se umístila na 2. místě v hudebních žebříčcích v Německu.

Sarah chtěla, aby její písničky zobrazovaly "tři S" - Soul, Sex, Sensuality (soul, sex, smyslnost). Pomocí druhého singlu French Kissing se jí to povedlo, byl smyslný, soulový a klip k písničce byl velmi sexy. Na konci roku 2001 vydává Sarah své debutové album Green Eyed Soul.

Třetí singl z desky Green Eyed Soul se stává balada From Sarah with Love, která se stala absolutním hitem číslo jedna, nejen v Německu, ale po celé Evropě. Sarah získává svojí první cenu Echo - umělkyně roku v kategorii Rock/Pop.

V červnu roku 2002 vyráží Sarah na své turné Green Eyed Soul, se kterým navštívila Německo, Rakousko a Švýcarsko. Sarah konečně mohla předvést svoje pěvecké a taneční kvality.

Dne 29. června 2002 Sarah potkala na Bravo Happy Holiday festivalu v Rustu muže svých snů Marca Terenziho, který v té době účinkoval ve skupině Natural. Byla to láska na první pohled. Od té doby se Sarah s Marcem objevovali na titulních stránkách novin a časopisů, kde se spekulovalo o jejich vztahu. Nakonec oba tyto informace potvrdili.

Krátce poté vydává Sarah ve spolupráci s Wyclefem Jeanem písničku One Nite Stand. Nedlouho poté následuje druhé album s názvem Unbelievable, kterého se prodalo 100.000 kusů během pár dní, kdy bylo uvedeno do prodeje. Dalším singlem se stává písnička Skin on Skin, která je stejně úspěšná, jako From Sarah with Love.

V roce 2003 následuje singl He's Unbelievable. A zanedlouho i mega hit Bounce, který byl úspěšný i v Americe. Sarah v klipu Bounce měla větší bříško a proto novináři začali spekulovat o těhotenství, které poté Sarah potvrdila.

Téhož roku vydává Sarah singl Music is the Key, který nahrála se skupinou Naturally 7. Ještě před porodem stihne Sarah vydat album Key to My Soul, na kterém je spousta osobních písní, jako Daddy's Eyes, nebo When to Become One. Album Key to My Soul se dlouho drželo na prvním místě prodejnosti v Německu. I v Evropě slavilo velké úspěchy. Sarah se tak stává nejúspěšnější zpěvačkou v Německu.

Dne 2. února se v Orlandu Sarah narodil syn Tyler. Poté se Sarah a Marc tajně berou. Pár měsíců po porodu vydává Sarah s Marcem Terenzim cover verzi písničky Just One Last Dance, který se stává velkým hitem. Na konci roku 2004 se Sarah vrací s novým singlem Living to Love You a také s novou sexy postavou.

S příchodem roku 2005 Sarah představila svůj nový vzhled - krátký blond rozcuch. Tento rok je pro Sarah zatím nejrušnější, nahrála píseň pro film Roboti a nadabovala robotí slečnu Cappy. Poté vychází album Naughty But Nice. Spolu s manželem Marcem Terenzim natočila reality show Sarah & Marc in Love, která běžela na německém kanále Pro 7. Reality show byla zakončená velkou svatbou snů. Album Naughty But Nice se drží na prvním místě a Sarah na podzim vyjíždí na turné. Na konci roku připravila Sarah pro své fanoušky další překvapení a to vánoční album a DVD Christmas in My Heart. Na konci roku je Sarah opravdu šťastná, slaví úspěchy ve své pěvecké kariéře a také znovu čeká miminko.

Rok 2006 byl velice klidný, ale jen do léta, kdy se 23. června narodila dcera Summer Antonia Soraya se srdeční vadou. Sarah s Marcem měli o Summer velký strach a báli se, že operace dopadne špatně. Celých dvacet dní žila Sarah s Marcem ve strachu o svou malou dcerku. Sarah dál už neměla chuť zpívat. Nakonec se Summer uzdravila a Sarah s Marcem byli konečně šťastni. Na konci roku Sarah nahrála písničku The Best Side of Life pro Coca Colu. Tím je Sarah opět zpátky.

V roce 2007 následuje singl The Impossible Dream (The Quest). Na jaře vydává album Soulicious, na kterém přezpívala svoje oblíbené soulové písně. Album je opět velice úspěšné. Ještě před prázdninami Sarah vydává singl Sexual Healing, který nahrála se zpěváke Ne-Yem. Na podzim vychází singl Son of a Preacher Man.

Rok 2008 je pro Sarah plný změn. Hned začátkem roku se stává tváří vlasových přípravků značky L´OREAL. Sarah mění své vedení a lítá po celém světě, kde nahrává své album. O letních prázdninách začíná běžet v televizi na Pro 7 reality show Sarah & Marc Crazy in Love. V srpnu vychází singl Under My Skin a hned poté následuje album Sexy as Hell. Album si vede moc dobře. Na podzim Sarah navštívila spoustu rádií, ve kterých propagovala album. Na podzim vychází singl I'll Kiss it Away, který Sarah nazpívala pro svoji dceru Summer. Začátkem listopadu zažívají fanoušci Sarah velký šok - Sarah a Marc se rozcházejí. Ze začátku to všichni brali jen jako fámy, nakonec to ale Sarah potvrdila. Novináři spekulují o tom, že Sarah chodí s fotbalistou Diegem a Marc s ruskou modelkou Ginou-Lisou. Vánoce slaví Sarah s Marcem spolu.

Hned na začátku roku 2009 vydává Sarah album - pohádku Yummy Tummy. Poté následuje singl Takin' Back My Love, který nazpívala se zpěváke Enriquem Iglesiasem. Dne 28. února vyjíždí Sarah na turné Sexy as Hell. V květnu Sarah vyhrává cenu Comet v kategorii nejlepší umělkyně. V červnu Sarah čeká další rána - její idol Michael Jackson umřel. Na koncertě v Parsdorfu zazpívala jeho písničky, při kterých brečela. Nyní Sarah nahrává nové album.

Upozornění

30. července 2008 v 8:05
**************Probíhá REKONSTRUKCE celého blogu***********************

Media

30. července 2008 v 7:51 Media
...coming soon...


29.7. 2008- Touch

29. července 2008 v 23:37 NEWS
Písnička Touch se objeví v novém singlu Under My Skin, který vychází už za 3 dny! Ve videu si jí můžete poslechnout.

28.7. 2008- Podrobnosti o albu

28. července 2008 v 22:52 NEWS
Už je znám seznam písní, který bude na novém albu Sexy As Hell. Bude vypadat takhle:
01. Sexy As Hell
02. Under My Skin
03. I Believe In You
04. I'll Kiss It Away
05. Play
06. Still Crazy in Love
07. Beautiful View
08. Touch
09. See You Later
10. Fall Apart
11. Act Like You
12. Your Love Is Dangerous
Album bude mix různých stylů, který Sarah nazývá HipPopem. Sarah napsala text k písničce Crazy In Love a písničce I'll Kiss It Away, která je věnovaná Summer.


25.7. 2008- In, Under My Skin

25. července 2008 v 3:51 NEWS
V novém německém vydání časopisu In je velký rozhovor se Sarah. Tady jsou scany.
A tady je text k písničce Under My Skin (click na celý článek)

22.7. 2008- Album, Singl, Koncert

22. července 2008 v 17:51 NEWS
Novém album se bude jmenovat Sexy As Hell (Pekelně sexy). A vychází už za měsíc.
Příští pátek se začne prodávat singl Under My Skin, který v Německu stojí 6,98 € (160 Kč). Na těchto stránkách si ho budete moci objednat.
Na internetu se objevily zprávy, že by Sarah měla mít 25.7. a 26.7. koncerty v německém Norimberku. Bohužel to pravda není! Německý oficiální Fanclub to popřel.

21.7. 2008- Fotky

21. července 2008 v 22:58 NEWS
Na internetu se objevily nové fotky Sarah. Nejspíš budou v bookletu nového alba, které zatím ještě nemá jméno.Singl & Album

18. července 2008 v 21:31 NEWS
Nový singl, jak už jsem psala vychází 1.srpna a už je znám i seznam písní, které na siglu budou:
1. Under My Skin (T.S.O.B. Mix)
2. Under My Skin (Delta Lab Remix)
3. Touch
4. Under My Skin (Club Remix)

Ukázku písničky Touch si můžete poslechnout ZDE

Nové album vychází 22.8. 2008! A tady je k němu nová fotka
Dnes měl na Vivě premiéru videoklip k písničce Under My Skin. Video je moc pěkné a včera jste mohli vidět v Sarah & Marc Crazy in Love, jak Sarah klip natáčela.
Omluva

11. července 2008 v 21:20 NEWS
Omluvám se, že na blogu nejsou žádné novinky, ale buď mi blbne net, nebo blog.cz. Od září tu zase začnu dávat novinky a tak. Ještě jednou se omlouvám. Tak v září opět s novinkami (možná dřív) :) P.S. Ještě tu máte pár přednastavených článků.