Květen 2009

30. 05. 2009- Sarah vyhrála!!!!

30. května 2009 v 11:52 NEWS
Ano, je to tak! Sarah vyhrála cenu Comet 2009 v kategorii "nejlepší umělkyně". A jak probíhal celý její večer?

Nejdříve se Sarah podepisovala svým fanouškům a fotila se s nimi. Sářin outfit by se dal nazvat "blonde lady in black" Na sobě měla jemně síťovaný černý svetr, flitrované černé legíny, přes ně kožený delší pásek a "polo" kozačky- boty na vysokém podpatku a přes ně daná kůže. Jako doplňky zvolila tři černé náramky s nápisy a kožený náramek. Poté ji vyzpovídal moderátor a Sarah se odešla fotit. Pak už nastal večer s velkým V. Sarah se usadila ve V.I.P. sekci se svými přáteli a svou sestrou Anou-Marií. Na pódium přišli Senna a Sandy Meyer-Wölden, vyhlásit vítězku v kategorii "nejlepší umělkyně". Když vyhlásili Sářino jméno, přišlo mi, že z té ceny není až tak nadšená, nebo spíš, že se jí něco stalo. Sarah si převzala cenu a odešla za moderátorem Oliverem Pocherem, který jí vyzpovídal. Na video se můžete podívat tady

Pro více fotek, klikněte na "celý článek"

24. 05. 2009- Lockout, Euro Speedway Lausitz, In, Ok

24. května 2009 v 16:50 NEWS
Vzpomínáte si ještě na japonskou skupinu DBSK, která přezpívala velký hit od Sarah Under My Skin? Není tomu ani rok a další umělec přezpíval Sářinu písničku. Tentokrát se jedná o zpěvačku z Velké Británie, která si říká Lockout. Ta přezpívala velký hit od Sarah - Bounce. Tato písnička proslavila Sarah v USA. Že by Lockout měla s touto písničkou stejné úmysly? Na její video se můžete podívat tady

Sarah vystoupí na akci s názvem Euro Speedway Lausitz. Jedná se o automobilové závody, které budou trvat celý víkend. Sarah zazpívá ale jen v neděli 31. května. Pořadatelé doufají, že Sarah přiláká co nejvíce lidí. Vstupenky na celý víkend stojí pro celou rodinu 85 € (dva dospělí + dvě děti do 14 let). Vstupenka jen na neděli, kdy zazpívá Sarah stojí pro jednotlivce 15 €.

O Sarah, Marcovi a Gině Lise se opět píše v německých časopisech. Tentokrát v časopise In a OK.


20. 05. 2009- Sarah nakupuje a cvičí

20. května 2009 v 16:20 NEWS
V sobotu, 16. května vyfotili paparazzi Sarah, jak si zajela na nákupy do nákupního centra Mega company ve Wildeshausenu. Poté si zajela do fitka zacvičit.


Další fotky v celém článku

15. 05. 2009- Sarah & Marc in love again?, T-music chart

15. května 2009 v 22:40 NEWS
Sarah a Marc byli na společné romantické večeři v Bremenu. Vypadali velmi šťastně. Sarah k tomu jen řekla: "Jsme jen přátelé." Ale je to jisté? Na video ze společné večeře a odjezdu se můžete podívat tady
Včera Sarah s Enriquem bojovali o vaše hlasy v T-music chart už naposledy. Umístili se na 6.místě. A takto si vedli celých 7 týdnů: N-1-2-3-3-4-6. V sobotu bude nasazena písnička Takin' Back My Love do hitparády Eso, tak se nezapomeňte dívat od devíti hodin na Tv Nova.

14. 05. 2009- Scany z In, Sarah je namyšlená?

14. května 2009 v 19:52 NEWS
Dnes mám pro vás scany z časopisu In (psala jsem o něm včera).


Sarah je namyšlená a arogantní?! Ano, přesně tohle se píše v německých bulvárních novinách a časopisech. Proč? Co se stalo? Na Sarah, 2. května po zkončení koncertu Apothekerball čekala spousta novinářů a fanoušků. Novináři se jí vyptávali na vztah Marca Terenziho a Giny Lisy. Sarah slušně řekla, že se k tomuto tématu vyjadřovat nebude a že nebude poskytovat žádné rozhovory. Fanoušci byli zklamáni, že se jim Sarah nepodepsala, ona se však podepisovat chtěla, ale když viděla stovky novinářů, raději odjela do klubu Cocoon, kam jí novináři pronásledovali a poté jí fotili i tam.

13. 05. 2009- Sarah na titulce časopisu In

13. května 2009 v 20:07 NEWS
Sarah je na titulní straně německého vydání časopisu In. A co se tam řeší tentokrát? Titulek zní jasně- "Sarah & Marc nová šance pro jejich lásku?" Myslím, že tam budou samé lži. Marc nejspíš chodí s Ginou Lisou, když byli spatřeni, jak se líbají. Sarah možná se svým tanečníkem... Myslím, že Sarah nemá v plánu vrátit se k Marcovi, ale uvidíme.

10. 05. 2009- NDR Sommertour 2009, InTouch, OK

10. května 2009 v 12:54 NEWS
15. srpna vystoupí Sarah se svou kapelou ve Fleensee. Tento koncert pořádá rádio NDR a bude to open-air, takže pod širým nebem. Koncert začne v sedm hodin večer a zkončí o půlnoci. Vstup na koncert je zcela zdarma! Více informací tady

O Sarah se píše v novém německém vydání časopisu InTouch a OK. V InTouch se píše o tom, že Sarah má něco se svým tanečníkem. Jedná se ale jen o spekulaci, Sarah nic nepotvrdila! V OK se píše to samé, akorát přidali informaci o vztahu Marca Terenziho a Giny Lisy.


09. 05. 2009- DKMS, Gina Lisa

9. května 2009 v 0:16 NEWS
Sarah se včera zúčastnila charitativní akce v New Yorku, kterou pořádala nadace DKMS na podporu transplatace kostní dřeně. Na akci nechyběli ani takové hvězdy jako Kylie Minogue nebo Rihanna.


Přestože bývalý manžel Sarah, Marc Terenzi tvrdil, že jsou s Ginou Lisou jen přátelé, fotky vypovídají o něčem jiném. Také se v novinách píše, že Sarah si nechala z ruky odstranit tetování MET (Marc Eric Terenzi).

08. 05. 2009- Sarah členkou poroty, T-music chart

8. května 2009 v 12:09 NEWS
Sarah je členkou poroty v pořadu "Vaše píseň", kterou vysílá kanál Kika. Pořad má za úkol podporovat mladé umělce ve věku 11 - 16 let. Pořad je rozdělený ještě do několika kategorií a to pop, hip hop, klasika, rock, R'n'B, soul. Sarah zasedá v kategorii soul a R'n'B, aby hodnotila mladé nadané umělce a poté vítězi pomohla nahrát singl, nebo album.

Sarah s Enriquem v hitparádě T-music klesli o jednu příčku, tedy na 4. místo. Tento týden bojují naposledy a proto prosím hlasujte, ať je dostaneme zpět na 1. místo.


07. 05. 2009- Apothekerball

7. května 2009 v 15:58 NEWS
V sobotu 2. května vystoupila Sarah na Apothekerball. Byl to speciální koncert hlavně pro farmaceuty na podporu kampaně "srdce dítěte chce také žít", která se snaží poskytnout finanční částky na nákup lepších lékařských přístrojů a kvalitnějšího vybavení na záchranu nemocných dětí.
Na koncertě se Sarah stal menší trapas. Na sobě totiž měla roztrhané džíny, které odhalily i její zelené puntíkované kalhotky.Enter 4 U

2. května 2009 v 10:17 NEWS
Chtěla bych vás jen upozornit, že všechny fotky, které jsem uložila na stránky Enter 4 U zmizeli. Ani ta stránka nefunguje. Je mi to líto, protože si teď nemůžete prohlédnout žádnou fotku z novinek. Během dne proto přidám fotky do rubriky Gallery.


02. 05. 2009- Gegen noma, Sarah v parku, T-music chart

2. května 2009 v 0:05 NEWS
Noma je bakteriální onemocnění, které může být ze 70 - 80% smrtelné. Tato nemoc se vyskytuje hlavně v nerozvojových zemích, zejména v Nigérii a je způsobena nedostatkem hygieny a podvýživou. Jen v Nigérii ročně zemře až 90 000 dětí. Gegen noma se zabývá léčbou nemocných dětí. V březnu se Sarah setkala s Peterem Melchinem a společně se domluvili na projektu Gegen noma. Každá hvězda, která se podílí na tomto projektu je podepsána červené helmě.


01. 05. 2009- Sarah v Minsku

1. května 2009 v 21:46 NEWS
Ze všeho nejdříve si Sarah s Enriquem zašli na oběd. Sarah si objednala carpaccio s tuňákem. Poté Enrique odjel na zvukovou zkoušku do Paláce sportu a Sarah do Paláce republiky. Po zkoušce měla Sarah tiskovou konferenci. Na které se jí mimo jiné ptali, jestli v Enriquovi vidí konkurenci. Sarah odpověděla: "Naopak, máme spolu velice přátelské vztahy." Na konferenci nechyběl ani předseda orchestu a dirigent Victorie Babarikin. Sarah byla velmi nadšená, že s ním může spolupracovat.

Po tiskové konferenci šli Sarah a Enrique do italeské restaurace Folkone, kde Enrique předešlou noc večeřel. Majitel restaurace byl mile překvapen, že do jeho restaurace zavítali takové hvězdy. Sarah si dala filé s grilovanou zeleninou. Pila černý čaj a jako dezert si dala chef Valter Perdjovani s lesním ovocem. Po koncertu se Sarah s Enriquem opět stavili ve Folkone.

Tisková konference: