Listopad 2009

30. 11. 2009- Die Top Suchbegriffe 2009

30. listopadu 2009 v 19:51 NEWS
Internetový vyhledávač Yahoo sestavil žebříček nejvíce vyhledávaných ženských celebrit a také nejvíce navštěvovaných německých www stránek.

Žebříček nejvíce vyhledávaných ženských celebrit:
01. Lady Gaga (new)
02. Heidi Klum (new)
03. Miley Cyrus (new)
04. Rihanna (1)
05. Emma Watson (new)
06. Britney Spears (2)
07. Sarah Connor (new)
08. Vanessa Hudgens (new)
09. Giulia Siegel (new)
10. Ashley Tisdale (10)

Nejvíce navštěvované německé www stránky:
01. Monica Lierhaus
02. Heidi Klum
03. Sarah Connor
04. Giulia Siegel
05. Bushido


28. 11. 2009- World of Music Awards 2009

28. listopadu 2009 v 19:02 NEWS
Sarah Connor je nominovaná na World of Music Awards a to v kategorii nejlepší národní umělkyně. V této kategorii rozhoduje porota. V kategorii Star of the Year hlasujeme my! Hlasovat můžete tady Můžete hlasovat kolikrát chcete, každý hlas se počítá! Dostaňme Sarah tam, kam patří a to na 1. místo!


27. 11. 2009- Who the f*ck is Lady Bitch?!

27. listopadu 2009 v 9:12 NEWS
Znáte nějakou Lady Bitch? Já jsem si dnes procházela nová videa o Sarah a tam nějaká Lady Bitch urážela Sarah a Jeannette. Dokonce tam uráží i její děti, Marca. Asi se chce tímto způsobem proslavit. Nevím, jak to chce udělat, když Sarah leží celé Německo u nohou... Lady Bitch is only bitch.26. 11. 2009- Sarah v časopisech

26. listopadu 2009 v 20:58 NEWS
O Sarah se píše v nových vydáních časopisů OK, In - Das Starmagazin a InTouch. Píše se tam hlavně o tom, že má Sarah prasečí chřipku.


23. 11. 2009- Sarah v COOP

23. listopadu 2009 v 6:00 NEWS
V novém vydání časopisu COOP je dvoj strana o Sarah. Sarah je opět v kamapani, která pomáhá dětem se srdečním onemocnění. Když si koupíte kalendář na rok 2010, ve kterém je i Sarah, přispíváte tak na uzdravení nemocných dětí. Kalendář stojí 1 €.


22. 11. 2009- Janina Picard feat. Sarah Connor

22. listopadu 2009 v 10:52 NEWS
K písničce Under Your Wings byl natočen i videoklip. Sarah byla nemocná a proto tam jsou jen sestřihy toho, jak se písnička natáčela.

Nezapomeňte hlasovat pro From Sarah with Love:Evropa

22. listopadu 2009 v 10:00 Mezinárodní úspěchy
Singl Let's Get Back to Bed - Boy! byl velký letní hit v Německu, v roce 2001. Koncem léta byl nasazen i do zbytku Evropy. Singl však nebyl zdaleka tak úspěšný, jako v Německu.

Počátkem roku 2002 se celá situace změnila. Hit From Sarah with Love se stal v Německu naprostou jedničkou. Singl byl na prvním místě také ve Skandinávii a Sarah díky masivnímu prodeji a umístění singlu From Sarah with Love odložila svoje turné Green Eyed Soul po Německu, aby mohla své album propagovat i ve zbytku Evropy. Sarah tak poskytovala rozhovory pro časopisy, vystupovala v televizních pořadech a rádiích. From Sarah with Love se umístila na 1. místě v České republice, Polsku a Portugalsku. V Belgii, Finsku, Rusku a Maďarsku na místě pátém. Album Green Eyed Soul se stal ve Finsku platinovým a v České republice zlatým.

Album Unbelievable vyšlo skoro ve stejnou dobu v Evropě, jako v Německu. V Česku se umístilo na 22. místě a stalo se zlatým. V Portugalsku se album umístilo na 8. místě. Singl Skin on Skin měl největší úspěch v Německu, Česku (2. místo) a Portugalsku (9. místo).

Když Sarah čekala svoje první dítě Tylera, soustředila se jen na kariéru v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Neměla tolik času, jako dříve a bála se cestovat. V té době vydala album Key to My Soul. Ani jeden singl z této desky nebyl nasazen do žádné hitparády ve Finsku a album tam vyšlo až v únoru, čtyři měsíce po tom, co vyšel v Německu.

21. 11. 2009- Finále Dein Song

21. listopadu 2009 v 10:20 NEWS
Včera se uskutečnilo finále soutěže Dein Song. Janina s Lulu zazpívali písničku Under Your Wings, Sarah byla přítomna jen telefonicky. Bohužel Janina s Lulu zkončili na místě druhém. Vyhrál Manu, který zpíval s Aloha From Hell, zazpívali písničku proti válce.


Velká Británie

21. listopadu 2009 v 10:00 Mezinárodní úspěchy
Singl Let's Get Back to Bed - Boy! vyšel ve Velké Británii v říjnu roku 2001. Singl si moc dobře nevedl, Sarah neměla čas na propagaci ve Velké Británii, soustředila se hlavně na Německo a sousední země, ve kterých v té době bodoval singl From Sarah with Love. O Sarah se však moc dobře psalo v časopisech jako Smash Hits a proto se singl Let's Get Back to Bed - Boy! dostal na 16. místo, bez jakékoli propagace od Sarah. Singl From Sarah with Love byl naplánován na jaro/léto 2002, nakonec tam nebyl vydán nikdy.

Singl One Nite Stand měl vyjít v září roku 2002, nakonec jeho vydání bylo opět zrušeno. Na počátku roku 2003 se Sarah snažila dobýt Spojené Králoství písničkou He's Unbelievable. První vydání bylo plánované na konec února. Nakonec singl vyšel na začátku dubna. Videoklip k písničce He's Unbelievable režíroval sám Phil Griffin, který režíroval klipy v té době úspěšným Atomic Kitten. Tentokrát se Sarah zaměřila na propagaci a poskytovala rozhovory pro časopisy, ale kvůli neustálému odkládání vydání singlu He's Unbelievable se umístil až na 86. místě.

Na jaře roku 2004 zamířila Sarah do Velké Británie znovu. Se singlem Bounce se spustila i velká propagační kampaň. Sarah zazpívala na vrcholu britského hudebního programu a to v pořadu Top of the Pops. Sarah také vystoupila ve dvou klubech a to v Equinox a v legendárním G.A.Y. Astoria klubu v Londýně, ve kterém už zapívaly hvězdy jako Kylie Minogue, nebo Christina Aguilera. To vše vedlo k tomu, že Sarah začali rádia více hrát a Sarah se tak dostala s Bounce až na 14. místo.

20. 11. 2009- Sarah nám napsala zprávu, video

20. listopadu 2009 v 20:54 NEWS
Sarah všem svým fanouškům napsala zprávu:

"Ahoj zlatíčka,

jen bych vás chtěla ujistit a uvést vše na pravou míru, jak je to s námi třemi doopravdy. Všichni jsme v pořádku a naživu, ale máme ještě pár dní odpočinku, abychom nemohli nikoho nakazit.

Píšu také proto, že potřebuji vaší pomoc!!!!! Chtěla bych, aby jste pomohli vyhrát Janině Picard v pátek (20.11.09) ve velkém finále s písní "Under Your Wings" v soutěži KIKA Dein Song.

Opravdu si to zaslouží!
S Lulu jsme se dohodli, že mě nahradí. Je z toho trochu nervózní! Tedy ještě dva potřebují naší podporu, ok?? Vím, že ve vás mám podporu!! Dokazujete mi to velmi často :-))) hehe..

Takže boys and girls... Spoléhám na vás ;-)))
Summer, Tyler a já budeme sedět u televizi a dívat se na KIKU :-))

Mnoho polibků z dálky,
vaše Sarah"

Tady se můžete podívat na video, ve kterém se mluví o tom, že má Sarah prasečí chřipku.

Severní Amerika

20. listopadu 2009 v 10:00 Mezinárodní úspěchy
Na jaře roku 2004, kdy Sarah měla na německé hudební scéně pauzu, kvůli narození Tylera, byl v lednu poslán do amerických rádiích singl Bounce. Singl se hrál velmi dobře, umístil se na 11. místě, což je pro Evropanku velký úspěch.

V březnu roku 2004 vydala Sarah v Americe a Kanadě své první album, které se jmenovalo Sarah Connor. Album obsahovalo všechny hity ze třech evropských alb - Green Eyed Soul, Unbelievable a Key to My Soul. Album se umístilo na 1. místě v žebříčku Billboard Top Heatseekers, který uvádí jen nováčky na americké hudební scéně. V hitparádě The Billboard 200 Chart se Sarah umístila na 54. místě.

19. 11. 2009- Sarah je nakažená virem H1N1

19. listopadu 2009 v 20:30 NEWS
Sarah Connor je nakažená tzv. prasečí chřipkou. Ano, není to vtip, dokonce to potvrdil i oficiální zdroj od Sarah. Zítra proto nezazpívá s Janinou ve finále Dein Song, nahradit by jí měla její sestra Lulu. Sarah a její děti jsou nyní v pořádku, od lékaře mají však doporučeno, aby zůstali doma a nepřicházeli do kontaktu s lidmi, aby se jim nemoc nezhoršila, nebo naopak, aby někoho nenakazili.

Austrálie

19. listopadu 2009 v 10:00 Mezinárodní úspěchy
Na jaře roku 2004, ve stejnou dobu jako v Americe a ve Velké Británii vyšel singl Bounce. Singl byl tak úspěšný, že se umístil v oficiální taneční hitparádě ARIA na 1. místě. V hitparádě se držel děvet týdnů, ke konci spadl na 14. místo.

Album Sarah Connor vyšlo v červnu roku 2004. Singl He's Unbelievable v září roku 2004.

Japonsko

18. listopadu 2009 v 10:00 Mezinárodní úspěchy
Po úspěchu ve Velké Británii zamířila Sarah do země, kde jí ještě žádný singl ani album nevyšlo a to do Japonska. Měla opravdu masivní kamapaň, vystoupila na předávání cen Boxx, poskytla nespočet rozhovorů pro rádia po celém Tokiu. V červnu roku 2004 vydala v Japosnku album Bounce, které obsahovalo hity z evropských alb - Green Eyed Soul, Unbelievable a Key to My Soul. Na albu byly dva bonusové videoklipy a to From Sarah with Love a Bounce. Album se umístilo až na 12. místě v jednom z největších hudebních trhů na světě.

Dein Song

17. listopadu 2009 v 12:16 NEWS
Ve včerejším díle Dein Song byla Janina se Sarah ve studiu. Sarah zpívá část písničky. V pátek budou obě zpívat Under You Wings ve velkém finále v Kolíně nad Rýnem.

Na YouTube se dokonce objevila část, kdy je Sarah s Janinou ve studiu:


Vánoční design & site updates

16. listopadu 2009 v 20:27 NEWS
Sice trochu brzy, ale už je tu vánoční design. Tak doufám, že se vám líbí.

Vytvořila jsem nový rozcestník v rubrice Biografie. Také jsem napsala životopis Sarah, dříve jsem ho měla zkopírovaný a byl plný chyb a teď je myslím úplně v pořádku.

Nyní budu přidávat hlavně do rubriky Sarah, aby jste měli co nejvíce informací o Sarah.