Únor 2010

13. 02. 2010- Marc Terenzi: "Cítím se hrozně"

13. února 2010 v 21:28 NEWS
Popová star Sarah Connor a Marc Terenzi se včera měli po šesti letech rozvést. Marc se však k soudu nedostavil. Důvodovem prý bylo, špatné počasí, kvůli kterému nemohlo letadlo odletět do Bremenu. Pravý důvod je prý ten, že Marc slavil do půl páté ráno na jedné diskotéce. Marc měl být v 5 hodin na letišti, jeho letadlo mělo vzlétnout v 6:55. Marc ovšem nebyl schopen vstát a tak zůstal v hotelu až do 16 hodin. Marc se k tomu už vyjádřil: "Cítím se opravdu hrozně. Už jsem se také omluvil Sarah."

12. 02. 2010- Sarah v rádiu, I Like, Marc se nedostavil k soudu

12. února 2010 v 14:29 NEWS
Sarah Connor byla hostem rádia Bremen Vier celkem 4 hodiny. Důvodem bylo hlavně to, vybrat co nejvíce peněz pro lidi, kteří přežili zemětřesení na Haity. Sarah navrhla trička, které si lidé mohli koupit na stránkách rádia Bremen Vier, nebo živě zavolat do rádia a přispět tak 20 € lidem na Haity. Na tričkách je také podpis od Sarah. Bohužel, trička jsou už všechna vyprodaná!

Fotky z rádia tady

Velký hit od zpěvačky Keri Hilson, I Like byl prý určen pro Sarah! To se píše v novém vydání německého časopisu Bravo. I Like se měla objevit na novém album Sarah! Je tedy možné, že písničky na novém albu budou ve stylu písně I Like, kterou si můžete pustit tady Sarah prozradila, že zůstane v německém studiu, kde bude dodělávat poslední detaily na novém albu!

Dnes v 11 hodin měli být Sarah Connor a Marc Terenzi u soudu, kde se měli rozvést. Marc ale nemohl odletět z Mnichova do Bremenu, kvůli špatnému počasí byl jeho let zrušen. Proto se bude muset stanovit nové datum jejich rozvodu. Sarah tedy opouští soud sama, v obležení spousty paparazzi se netváří moc nadšeně.

Více fotek tady
10. 02. 2010- Unser Star für Oslo, Tv Total

10. února 2010 v 21:24 NEWS
Sarah Connor byla včera jednou z porotkyní pořadu Unser Star für Oslo. Na sobě měla bílé tričko, na kterém měla černé delší sako, kožené lesklé legíny a kotníčkové boty v pánském stylu. Poslední dobou si Sarah velmi oblíbila pánský styl, který jí perfektně sedí. Na video z pořadu se můžete podívat tady

Fotky z pořadu: tady

Hned poté byla Sarah hostem talk show Tv Total, ve které byla také s jedním z porotců, Peterem Maffayem. Oba dva si povídali se Stefanem Raabem, který je už dlouhá léta moderátorem této talk show a mimo jiné i jeden z porotců Unser Star für Oslo. Sarah mluvila o novém album, které se stále ještě připravuje, není znám zatím ani jeho název. Mluvila o tom, že její album bude ve stylu Pop. Sarah se také svěřila, že její příjmení je stále Terenzi, i když je s Marcem už rozvedená. Video z Tv Total si můžete pustit tady08. 02. 2010- Tv Total, další rozvod

8. února 2010 v 19:08 NEWS
Zítra bude Sarah v pořadu Unser Star für Oslo, ve kterém budou porotci, mezi nimiž je i Sarah vybírat zpěváku, zpěvačku, nebo skupinu na Eurovizi. Pořad se bude vysílat zítra v přímém přenosu na Pro 7 ve 20:15. Na konci pořadu bude Sarah hostem televizní talk show Stefana Raaba, Tv Total (22:30 - 23:30).

Sestra Sarah, Anna Marie, se rozvedla se svým manželem Pekkem Lagerblomem. Byli spolu od roku 2005, ale na konci roku 2009 se rozvedli. Nyní Anna Marie chodí s Mesutem Özilem.


07. 02. 2010- Novinky za posledních pár týdnů

7. února 2010 v 20:29 NEWS
Hned na začátku bych se Vám chtěla moc omluvit za delší neaktualizaci novinek. Poslední dobou jsem se snažila přidávat novinky, hned jak se objevily na internetu a chtěla bych v tom i nadále pokračovat! Mám pro Vás připravená mnoha překvapení, články, fotky a mnoho dalšího týkajícího se naší milované Sarah!


A teď už ty novinky:


26. 01. 2010- Sarah spolupracuje s producentem RedOne

Na oficiálním fóru byly zveřejněny informace, že Sarah spolupracuje s producentem, který si říká RedOne! Na novém albu by se tedy měly objevit písničky, od RedOne, který má na svědomí hity Lady Gagy, Just Dance, Bad Romance, Pokerface, Love Game a také velký hit Enrique a Sarah, Takin' Back My Love. Pokud je to pravda, máme se na co těšit!


29. 01. 2010- Pozdrav od Sarah

Sarah nám poslala krátký video pozdrav, ve kterém děkuje všem, kteří přispěli obětem zemětřesení na Haity. Ve videu také poděkovala svým přátelům, svému vydavatelství, své kapele, firmě Allways a mnoho dalším. Na video se můžete podívat tady


02. 02. 2010- Cold as Ice

Nový singl z nového alba je prý skladba, která se jmenuje Cold as Ice! Dokonce by měla vyjít už 9. dubna 2010! Šíří se také zvěsti o tom, že Sarah prý přezpívala píseň Cold as Ice, kterou už dříve nazpívala skupina No Angels. Ovšem, Sarah je úplně jiná, než No Angels, tak tomu moc nevěřím. Minulý víkend (28. - 29. 1.) byla Sarah v Los Angeles, kde usilovně pracovala na svém albu.


03. 02. 2010- Sarah a Marc nakupovali na oslavu narozenin

Na konci roku 2009 se rozvedli. Ovšem, neustále jsou spolu viděni, jako šťastný pár. Že by se k sobě vrátili? Nemyslím si, tyto spekulace opět kolují internetem. Sarah s Marcem a dětmi totiž vyrazili na veliký nákup. Nakupovali na oslavu Tylerových narozenin, který oslavil své šesté narozeniny.
Happy birthday, Tyler!

2. února 2010 v 20:22 NEWS
Dnes slaví Tyler už své šesté narozeniny! Je to neuvěřitelné, že už je to 6 let, kdy Sarah byla těhotná a nahrávala album Key to My Soul a píseň pro Tylera, Daddy's Eyes.

Omlouvám se také za delší neaktualizaci. Tento týden to dám určitě do pořádku!