Březen 2010

27. 03. 2010- Nový sing až v květnu?!, Sarah na dovolené

27. března 2010 v 10:40 NEWS
Podle posledních neoficiálních informací se vydání nového singlu a alba opět posouvá. Singl by měl vyjít v květnu a album by mělo vyjít počátkem léta. To ovšem znamená, že na turné Sarah vyjede nejdříve na podzim. Ovšem nemusíme smutnit, protože Sarah většinou pořádá koncerty krátce před vydáním alba, kde představí pro fanoušky své nové písničky pro nové album. Také se spekuluje o tom, že by Sarah mohla představit novou písničku na předávání cen Comet 2010, 21. května v Oberhausenu.

Oficiální fanclub potvrdil, že je Sarah na dovolené a že se vrátí až za dva týdny. Fanclub ovšem neprozradil kde a s kým je. Sarah si tedy může užít klidnou dovolenou, kde relaxuje a připravuje se na spoustu nových věcí, které jí čekají. 

miss-sarahconnor.blog.cz

19. 03. 2010- Sarah je zamilovaná do svého manažera?

19. března 2010 v 18:34 NEWS
V novém německém časopisu In a OK se píše o tom, že má Sarah něco se svým manažerem Florianem Fischerem. Paparazzi časopis In vyfotili Sarah s Florianem, když opouštěli restauraci a drželi se při tom za ruce. Sarah byla už mnohokrát s Florianem spojována, vždy jejich vztah popírala. Sarah pro RTL: "Pokud chcete uspět v hudebním průmyslu, tak budete potřebovat lidi, kteří vás budou milovat. Mohu jen říci, že jsem velmi, velmi, velmi šťastná." Florian stál při Sarah jak na vrcholu její kariéry, tak i v roce 2008 při operaci jejích hlasivek. Doprovázel ji do nemocnice on a ne její v té době manžel Marc Terenzi.

Sarah se také přestěhovat do Berlína, kde už sice jeden byt má, ale chtěla by si koupit byt větší, kde by bydlela i s dětmi. Sarah: "Teď, když půjde Tyler do školy se musím rozhodnout, kde budeme žít trvale a dětem najít to nejlepší. Máme tady mnoho přátel a myslím, že by se nám tu žilo dobře." Dům ve Wildeshausenu zatím prodávat nebude, protože má ještě v plánu bydlet tam.


Oblékni se jako Sarah 0.6

13. března 2010 v 11:41 Šatník

šaty (Acne Spectacular Strapless, 13 080 Kč)
kožená bunda (Rag & Bone, 35 443 Kč)
boty (Alexander McQueen, 18 616 Kč)
kabelka (Givenchy, 15 471 Kč)

12. 03. 2010- Nová láska?, focení pro X Factor, Scany z časopisů

12. března 2010 v 19:43
Sarah Connor, opustila charitativní akci Musik Hilft už v půlce celého programu. A důvod? Spěchala na večeři se svým manažerem Florianem a s jením pohledným mužem. Tento muž prý strávil noc se Sarah. Médiím se podařilo vypátrat, že se jedná o manažera nadnárodní společnosti na Ibize. Jmenuje se Maurice Ades. Měl by to být nový nástupce Marca? Sarah je prý na Marca naštvaná, kvůli tomu, že se nedostavil soudu hned na poprvé. Jak to ale doopravdy je, se ukáže časem... Na video, kde o nové lásce spekuluje kanál VOX se můžete podívat tady

Sarah včera fotila nové propagační fotky pro X Factor. Po focení poskytla interview pro různé televizní kanály. Prozradila, že si více bude chránit soukromí a že je nyní velmi šťastná.Sarah se také objevila v časopisech In, Life & Style a OK


zdroj scanů: Connor-Source.de

09. 03. 2010- Sarah a Marc se dnes rozvedli, Sarah v televizi

9. března 2010 v 20:54 NEWS
Sarah Connor a Marc Terenzi se dnes ve 12 hodin oficiálně rozvedli. Více podrobností není zatím známo, jen reportáž, kde Marc mluví s médii:V pátek ve 22:30 na RTL bude odvysílán speciální pořad o Michaelu Jacksonovi, kde můžeme vidět i Sarah, která o Michaelovi bude mluvit.


07. 03. 2010- Sarah je členkou poroty X Factoru!

7. března 2010 v 16:45 NEWS
Sarah Connor je od příštího týdne jednou z porotců hudební soutěže X Factor! Televizní stanice VOX vybrala tedy Sarah Connor, producenta Sarah - George Gluecka a trumpetistu Tilla Bronera. Moderátor soutěže je Jochen Schropp.

Porota ale nebude hodnotit jen jednotlivé umělce, ale budou také trénovat své kandidáty. Jako instruktoři budou pracovat na jejich stylu, hlasu a výkonu.

Sarah se k soutěži na tiskové konferenci vyjádřila: "Když jsem slyšela, že si mě vybrali jako jednu z porotců, byla jsem nadšená! Líbí se mi, že porotci pracují také jako intruktoři, kteří poskytují poradentství. Je vzrušující hledat nové talenty, dát jim šanci se prosadit. Těším se na novou výzvu, která mě čeká, vcházím do ní s nadějí pro umělce, kterým přeji, aby se dlouhodobě usadili na hudebním trhu."

Pro Sarah je tohle velká výzva, která jí pomůže propagovat nové album, bude často na televizních obrazovkách. Pokud se Sarah rozhodne pořádat turné, může čekat vetší prodej svých lístků a postup ve své kariéře. Já věřím, že pro Sarah je to skvělý krok!


06. 03. 2010- Musik Hilft (video), Echo after party

6. března 2010 v 8:26
Na video z charitativní večeře Musik Hilft, se můžete podívat tady

Na fotky ve velké kvalitě z Echo after party, se můžete podívat tady Sarah na sobě měla boty se zipy od značky Balmain. Tyto boty na sobě už jednou měla a to, když šla představit písničku Satnding on Top of the World. Ne přímo na koncertě, ale měla je obuté po něm, když se fotila s fanoušky.

Dnes ráno vyšel v německých novinách BZ článek o Sarah, kde píšou o její účasti na party.


Módní postřehy, jména značek a návrhářů jsou moje postřehy, ty na žádných zahraničních stránkách nenajdete, proto kopírujte se zdrojem! Každý asi ví, o kom mluvím...


05. 03. 2010- Echo 2010 & arter party

5. března 2010 v 14:07 NEWS
Včera se také předávaly ceny Echo. Jak už jsem psala, Sarah bohužel nominována nebyla. V přímém přenosu se Sarah alespoň "objevila" na obrazovce, na které běžela krátká vzpomínka na Michaela Jacksona. Sarah ve vzpomínkovém videu řekla: "Bylo velmi těžké pochopit, že on je teď tam nahoře."Po předávání cen, se konala after party, na kterou Sarah dorazila ve velmi sexy outfitu. Na sobě měla barevnou tuniku, ve které jsme ji mohli vidět už i v roce 2008, kdy slavila s Marcem jeho třicáté narozeniny na Mallorce. Sarah se nechala inspirovat novým trendem, který hlásá, že své prádlo můžete nechat vkusně vykukovat. Pod tuniku si vzala černé legíny a zadeček si nechala zakrýt lesklou černou sukní, aby její outfit nepůsobil lacině.

Více fotek naleznete tady04. 03. 2010- Musik Hilft

4. března 2010 v 16:17 NEWS
Sarah Connor se včera zúčastnila charitativní akce s názvem Musik Hilft (hudba pomáhá) v Grill Royal, v Berlíně. Sarah na sobě měla černou koženou bundu, pod kterou měla černé šaty s průhlednou sukní. Jako kabelku zvolila černou lesklou přes rameno, kterou ale nosila ve francouzském stylu na ruce. Boty si obula od nedávno zesnulého návrháře Alexandra McQueena. Sarah se prý nechala vyfotit jen na červeném koberci a poté prý odešla. Na akci byly také oznámeny nominace na ceny Echo. Sarah bohužel nominovaná nebyla.

Fotky z akce si můžete prohlédnout tady
Fotky ve vysoké kvalitě tady