Duben 2010

19. 04. 2010- Sarah se objímala s Florianem

19. dubna 2010 v 20:07 NEWS
Dnes odpoledne odvysílal německý kanál RTL krátkou reportáž o vztahu Sarah a Floriana, kterou doplňovalo krátké paparazzi video, kde se Sarah s Florianem objímá na ulici.

Novinky za poslední týden

18. dubna 2010 v 10:33 NEWS
10. dubna 2010- Sarah & Marc oficiálně rozvedeni

Okresní soud ve Wildeshausenu potvrdil, že se popstar Sarah Connor rozvedla se zpěvákem Marcem Terenzim. Rozvést se spolu chtěli už v únoru, ale Marc se k soudu nedostavil. Sarah s Marcem se rozvedla už 9. března, kdy o tom informovala média a poté i fan stránky o Sarah. Tato informace nebyla ničím doložená, až nyní ji potvrdil soudce.

Sarah pomáhá nemocnému chlapci Julianovi

Julian (4) onemocněl minulý rok  leukémií. Julian naléhavě potřebuje kostní dřeň. O chlapci se doslechla i Sarah Connor a nabídla mu svou pomoc. Sarah se snaží pomoci lidem, kteří onemocněli leukémií a prostřednictvím společnosti DKMS se jí to daří. Sarah: "Jsem zapojena v mnoho kampaní společnosti DKMS a často jsem svědkem toho, že prostřednictvím těchto opatření se zvýšily šance na nalezení vhodného dárce. Díky Bohu, jejich počet neustále roste." Julian požádal o pomoc i obyvatele Berlína, kteří mu  mohou pomoci 24. dubna do 16 hodin na základní škole Athena.
miss-sarahconnor.blog.cz

12. dubna 2010- Sarah se líbala s Florianem

Dlouho se spekulovalo o vztahu Sarah a jejího manažera Floriana. Neděle (11.4.10), 0:30, klub Felix: Na tanečním parketu slaví Sarah Connor se svými přáteli. Z důvodu přítomnosti paparazziů se Florian Fischer zatím tváří jen jako manažer, který příšel "dohlédnout" na Sarah. Poté byli na chvíli spatřeni u hotelu Grand Hyatt, ve kterém se chvilku zrdrželi a poté už ruku v ruce odcházeli do klubu Felix, kde spolu ve VIP salónku pili šampaňské Rosé. Sarah si s Felixem něco neustále šeptala a smála se. Paparazzi byli neustále v pohotovosti a fotili je. Nakonec se Sarah s Felixem políbila. Fotky z klubu si můžete prohlédnout tady

13. dubna 2010- Sarah: "Ano, jsem zamilovaná"

Sarah nám napsala na své oficiální stránky krátkou zprávu o jejím vztahu s Florianem.

"Moji milování a nejdražší fanoušci,

zatím jsem si užívala svého štěstí jen já sama. Ovšem, objevily se fotky, které potvrzují všechny spekulace.
Proto jsem se rozhodla napsat toto prohlášení. Ano, jsem zamilovaná už několik měsíců a jsem šťastná ve vztahu s báječným člověkem. Nebudu poskytovat žádné rozhovory o detailech našeho vztahu. Po zkušenostech z minulých let, nechci udělat stejnou chybu. Mohu Vás ale ujistit, že jsem šťastná a vše je fantastické. V mém srdci je opět radost.
Všechny Vás objímám,

Vaše Sarah"

15. dubna 2010- Nové informace o singlu a albu

Sarah před několika týdny potvrdila, že nové album je téměř hotové. Je potvrzeno, že album by mělo vyjít v září 2010 a singl už v srpnu téhož roku. Tým Sarah se dohodl s X Factorem, že budou během pěvecké souteže propagovat nové album. Sarah se chystá také na turné! Zatím se přesně neví kdy, jisté je, že to bude až v roce 2011.

16. dubna 2010- Sarah o nové lásce, scany z časopisu IN

V Berlíně se konal casting do pěvecké soutěže X Factor, ve které je Sarah porotkyní. Na castingu nechyběla také televizní stanice RTL, která vyzpovídala Sarah ohledně její nové lásky. Na video se můžete podívat tady

V novém německém vydání časopisu IN, je článek o lásce Sarah a Floriana.
Upozornění pro všechny fanoušky

1. dubna 2010 v 23:55 NEWS
Dnešní ranní článek byl APRÍL!!!!! Omlouvám se, že jsem vás tím vyděsila. Byl to opravdu drsný apríl a doufám, že se nezlobíte :) Někteří z Vás určitě pochopili, že to apríl je. Sarah tedy nekončí, právě naopak!01. 04. 2010- Sarah končí s kariérou!

1. dubna 2010 v 8:25 NEWS
Sarah Connor na léto chystá své nové, bohužel ale poslední album :( Po tomto albu bude Sarah účinkovat v X Factoru a poté na podzim, nebo v zimě uspořádá velké rozlučkové turné na kterém se chce rozloučit a poděkovat všem svým fanouškům. Také jedna písnička z nového alba bude rozlučková. Sarah je nyní v období, kdy se chce už jen věnovat své rodině a najít si lásku. V jednom rozhovoru se nechala slyšet, že manželství s Marcem se rozpadlo hlavně proto, že jejich láska byla až moc medializovaná. Sarah se rozhodovala opravdu dlouhou, ale po skoro devíti letech se rozhodla skoncovat s kariérou. Odchází ovšem na vrcholu své kariéry, Sarah se stala nejslavnější a nejuznávanější zpěvačkou Německa. Tak tedy na podzim máte jedinečnou a poslední šanci vidět Sarah na jejím velkolepém turné! V našem srdci však navždy zůstane tou nejúzašnější zpěvačkou na světě!