Červenec 2010

Oblékni se jako Sarah 0.7

26. července 2010 v 14:19 Šatník
miss-sarahconnor.blog.cz
šaty (Hervé Léger, 27 496 Kč)
boty (Alexander McQueen, 12 750 Kč)

Videovzkaz od Sarah

25. července 2010 v 14:09 NEWS
Sarah nám nahrála v zákulisí jazzového klubu A-Trane vzkaz, ve kterém nás ujišťuje, že vše je v naprostém pořádku, že je zpět a že její nový singl se jmenuje Cold as Ice a vyjde v září, tedy 17. září. Na video se můžete podívat tadyKoncert ve Frankfurtu

25. července 2010 v 13:36 NEWS
Sarah vystoupí 20.srpna ve Franfurtu, kde se bude slavit 111. výročí frankfurtského fotbalového stadionu FSV. Tento fotbalový stadion je tradiční a váže se k němu historie. Proto se majitelé rozhodli, že k 111. výročí pozvou všechny své sponzory a také fanoušky a společně to oslaví. Na akci by se měl hrát dokonce i fotbalový zápas, poté by měl vystoupit John Scherer, jako bavič, Kelvin Kavus, který předvede skvělou žonglovací show. Dále Petruta Küpper, která zahraje na flétnu a Bodo Bach, který rozesměje celé Německo. Organizátoři slibují daleko více německých celebrit. Největší hvězdou výročí bude Sarah Connor, která zazpívá na stadionu. Organizátoři věří, že právě Sarah přiláká nejvíce lidí. Lístky stojí do 80 €. Dají se objednat ale jen telefonicky. Více informací tady


Sarah pro magnetické šperky

25. července 2010 v 13:07 NEWS
Sarah Connor by měla propagovat magnetický šperky značky Energetix. Měla by se objevit v jejich katalogu. Možná pro ně navrhne šperky podle sebe, nebo se stane jen jejich tváří. Více informací o společnosti vyrábějící šperky jsou tady

Psst! Přísně tajné: Soulová diva zazpívala v Berlíně - pro 50 diváků!

22. července 2010 v 10:24 NEWS
Belínský jazzový club A-Trane se jako obvykle baví skvělou jazzovou hudbou. Přijíždí blondýna, vklouzne do klubu, začíná zpívat, hraje jazzová hudba. Je to Sarah Connor (30), ta superstar, která je držitelka ceny World Music Award a Echo?

Padesát lidí se nestačí divit, radují se. Nikdo z diváků neměl tušení, že někdo, jako Sarah Connor (15 milionů prodaných alb) zazpívá v tak malém klubu.

Sarah: "Chodím takhle často a tajně hrát do malých klubů, nejradši v zahraničí. Tam, kde mě nikdo nezná, zpívám pro hrstku lidí." Sarah prostě miluje malé kluby a hospůdky: "To je moje čokoláda (něco jako můj šálek kávy, pozn. blogu), tady mohu být 100 procentní Sarah. Nepotřebuji umělé řasy a žádné divoké oblečení."

Zpěvačka na sobě měla šortky, oversize top se záhyby, šedé sandýlky a skoro žádný makeup. "Právě jsem přišla, jak vidíte." říká. Po koncertě sedí s hudebníky a svým přítelem Florianem Fischerem (35). Pije gin s tonikem a pojídá toast, vtipkuje a směje se.

Život megastar může být tak úžasně normální...


Cold as Ice už 17.září 2009!

21. července 2010 v 21:24 NEWS
Dnes bylo oficiálně potvrzeno, že něco nového do uší od Sarah uslyšímě už 17.září 2009! Zdroj nás ale dál trápí a nechce prozradit, zda se jedná o singl, nebo album. Doufám, že o album, protože singlu bychom se dočkali dříve. Jedno je jisté, "nová hudba" dostala název Cold as Ice!

Sarah včera zazpívala v jazzovém klubu

21. července 2010 v 21:16 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Sarah Connor včera zazpívala se svým kytaristou Juliusem Hartogem v malém jazzovém klubu A-Trane v Berlíně. Sarah také doprovodil Jan Lehmann (klávesy), Edward Maclean (basy), Rhani Krija (bicí) a Felix Lehrmann (bicí).

Zatím není známo, kolik Sarah zazpívala písní, ale nejspíš jen pět. Jednalo se většinou o cover verze, až na From Zero to Hero.Sarah natáčí ve Španělsku pro X Factor

17. července 2010 v 20:05 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Sarah natáčí v Cala Tamarit, blízko Tarragony pro X Factor. Tyto prostory má pronajaté na dva dny. Většina záběrů se prý natáčely v domě a také u bazénu. Natáčí se i v jiných částěch města a na pláži Miracle. Na fotce sedí Sarah úplně vpravo, pod slunečníkem.

Blízko této lokality se nachází zámek - Castell de Tamarit, kde se Sarah a Marc v létě roku 2005 brali. Nejsem si jistá, jestli se jedná o stejný zámek, protože i na zahradě zámku byl takovýhle bazén.

Brzy se můžete těšit na mé fotky z Castell de Tamarit!Nový singl už v srpnu!

16. července 2010 v 9:06 NEWS
Nový singl by měl vyjít už 20.srpna! Bohužel, to nepotvrdil team Sarah. Je to ovšem velmi pravděpodobné, protože sama Sarah v rozhovoru slíbila, že album vyjde ještě letos. Oficiální fanclub popřel, že Sarah plánuje nové album vydat až v roce 2011. Sarah a její team si zatím vybírají z mnoha písniček, které nahrála, pro nové album.


Sarah, Kim anebo Gisele?

13. července 2010 v 18:22 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Co má společného Sarah Connor s Kim Kardashian a Gisele Bündchen? Stejné šaty! Ano, všechny tři se objevily ve stejných šatech jen pár dní po sobě. První je měla na sobě topmodelka Gisele Bündchen, která si je vzala na propagaci letních bot, které sama navrhla. Několik dní poté si je oblékla Sarah na poslední casting X Factoru v Kolíně nad Rýnem. A v sobotu je měla na svatbě svých přátel Kim Kardashian. Komu sluší nejvíce? Hlasujte v anketě v celém článku.

Nejvíc se mi určitě líbí na Sarah a na Gisele. Kim se umí dobře oblékat, ale tentokrát trochu přestřelila, ale moc se mi líbí její boty.


Nové video k X Factoru + nový layout

13. července 2010 v 9:38 NEWS
Na RTL.de se objevilo nové video k X Factoru. Video je dokonce proloženo komentáři od Sarah z interview.


Můžete si všimnout, že stránka dostala nový, letní kabátek. Také jste určitě zaregistrovali, že píši každou novinku zvlášť a bez datumu. Je to daleko přehlednější, datum navíc píše blog.cz sám. Tak doufám, že se Vám tu líbí.Sarah s Florianem a dětmi na dovolené ve Španělsku

12. července 2010 v 19:19 NEWS
Sarah Connor a její přítel Florian Fischer se Summer a Tylerem odletěli v sobotu do Barcelony ve Španělsku.

Sobota, 17 hodin, letiště Tegel:

Sarah Connor (30) má na sobě sexy kalhoty, v náručí nese svojí dceru Summer (4). Syn Tyler (6) má na sobě, jako jeho mamka, sluneční brýle - pilotky. Florian Fischer (35) zrychluje, aby včas stihli letadlo do Barcelony. Florian si hraje s malou Summer u bezpečnostní kontroly a říká, že s Tylerem budou ve Španělsku chytat ryby .

Její bývalý manžel Marc Terenzi (32) je prý v Berlíně, velmi blízko Sarah. Chodí prý s topmodelku a také velkou party girl Mandy.


Sarah: "Mám 40 písní pro své nové album"

10. července 2010 v 19:59 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Sarah poskytla rozhovor pro stránku DK-online.de. Tady je překlad rozhovoru:

DK: Sarah, jsi v televizi a hledáš nové talenty. Už jednou jsi byla porotkyní se Stafanem Raabem a hledala jsi talenty pro Oslo (více informací). Jaké to bylo, být znovu porotkyní?

Sarah: Nevím předem, co mohu očekávat. Předtím to nebylo takové, že bych mohla říci, jako v X Factoru, kdo postupuje a kdo ne.

DK: Jak obtížné, nebo snadné bylo se rozhodnout a podílet se na X Factoru?

Sarah: Měla jsem opravdu strach a trvalo mi pět měsíců, než jsem se rozhodla podepsat smlouvu. George byl rád. Loni, v říjnu, nebo listopadu jsme se o tom v mém bytě v Berlíně dloho bavili. On je velký fanoušek této show. Znal ji dříve už z Anglie. Půjčil mi DVD a já jsem se od této show vůbec nemohla odtrhnout. A nakonec jsem souhlasila.

DK: Jak bude X Factor probíhat?

Sarah: Několik dní bude divák sledovat ukázky z castingů, které se konaly v Mnichově, Berlíně, Hamburku a Kolíně nad Rýnem. Ve druhé části každý člen poroty bude mít své svěřence. Jeden dostane 16-24 let staré sólové zpěváky, další dostane ty starší a ten třetí kapely. Šest nejlepších z každé skupiny převezme jejich porotce a bude s nimi pracovat a připravovat je na živá vystoupení.

DK: V ukázkách jsme mohli vidět slzy...

Sarah: Ano, s osobou kterou jsem plakala, nepostoupila. Byl to příběh, který mi připoměl něco velmi osobního.

DK: Tvůj osobní život se velmi často řešil v médiích. Nyní tě uvidíme jako členku poroty. Kdy budeš Sarah, zpěvačka?

Sarah: To už velmi, velmi, opravdu velmi dlouho slibuji. Myslím, že jsem natočila 40 písní pro své nové album. To, co brzdí vydání nového alba, jsou víceméně dohady a organizační problémy. Mám dvě malé děti a můj syn půjde poprvé do školy. A pro X Factor jsem se zavázala od konce září do poloviny listopadu, být dvakrát týdně před kamerou. Samozřejmě, že moje nahrávací společnost je nadšená, z vydání nového alba, i proto, že dva roky se nedělo skoro nic. Ale pro mě jsou momentálně prioritou číslo jedna, moje děti. Chci tu být pro svého syna, až přijde domů ze školy. Poté přijde nové album a poté bude následovat šesti týdenní propagační turné.

DK: Máš v plánu koncertní turné?

Sarah: Ne, nemyslím si, že bude v tomto roce. X Factoru jsem zavázaná až do listopadu. Je nemožné vše dohromady skloubit. Ale to, že žijeme nyní v Berlíně mi to trochu zlehčuje.

DK: Už nežiješ ve Wildeshausenu?

Sarah: Zrovna tu jsem. Je tu bazén a nyní i vhodné počasí. není žádný důvod to tu prodávat. Máme tu spoustu prostoru. Také moje děti tu mají všechny své přátele.

DK: A co Delmenhorst?

Sarah: Delmenhorst je moje rodné město. To je důvod, proč jsme tu a tam tady.

DK: Hodně toho zní, jako úplně normální život...

Sarah: Ano, není to nic velkolepého. Dívám se na své děti v bazénu, večer spolu sedíme na gauči a čteme si, sledujeme fotbal, stejně jako všichni ostatní. Pak jdu spát a myslím si: já jsem ta nejnudnější žena na světě.

DK: No, někomu to možná může připadat nudné. Ale zpět k tvé kariéře: jak jsi byla spokojená se svým posledním albem Sexy as Hell?

Sarah: Sexy as Hell bylo vytvořeno v období mého života, ve kterém jsem byla velmi rozrušená. Mé srdce bylo zlomené a to nejen kvůli tomu, že zkončilo mé manželství, ale také kvůli jiným věcem, které se staly.

DK: Oslavila jsi své 30té narozeniny, jak jsi na tom nyní?

Sarah: Dívám se zpět a poprvé si myslím: v pořádku... A pak se podívám dolů a vidím, dvě nádherné bytosti, které tu jsou se mnou.

DK: Chodíš se svým manažerem Florianem Fischerem. Chtěla by jsi s ním mít další děti?

Sarah: Určitě ne teď. Mám ráda děti a chtěla bych jednou mít velkou rodinu, ale teď mám X Factor. Uvidíme, co se stane pak.

Tisková konference k X Factoru

7. července 2010 v 21:53 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz

V pondělí se konala v Hamburku tisková konference k pěvecké soutěži X Factor. Sarah na koferenci předvedla nový účes a přišla v sexy černém outfitu. Připadá mi, že se Sarah začíná čím dál lépe oblékat a že se více zajímá o nové trendy. Na sobě měla průhledný top, na něm černé sako s vycpanými rameny a kalhoty v rockovém stylu se spoustou cvočků. Boty zvolila jednoduché černé na podpatku s otevřenou špičkou. Jako doplňky měla "jen" prstýnek a řetízkový pásek značky Chanel. Na video z konference se můžete podívat tady a druhé video je tady Fotky z akce ve vysoké kvalitě si můžete prohlédnout tady

RTL magazine

7. července 2010 v 12:24 NEWS
V aktuálním časopisu RTL se píše o moderátorovi soutěže X Factor a také o Sarah. Moderátorem se stal Jochen Schropp.


Sarah na 3. místě

7. července 2010 v 12:02 NEWS
Sarah Connor se umístila na 3. místě v anketě o nejúspěšnější německou zpěvačku, kterou sestavili odborníci z Ultimativen Chatshow na základě bodového systému, ve kterém hodnotili samotného umělce a jeho písničky. Před Sarah se umístila na druhém místě Jennifer Rush a na prvním místě Nena. Obě dvě jsou v hudebním průmyslu až 30 let, Sarah "pouze" 10 let, což je pro ní velký úspěch! Za Sarah se umístila její velká konkurentka Jeanette Biedermann, která nedávno vydala nové album.


Nové album & singl

7. července 2010 v 11:51 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Nejdříve se psalo, že vyjde nové album v dubnu, poté v srpnu, nebo září. Tým Sarah mlčí a fanoušci trpělivě čekají. Nyní je však nové album na spadnutí, protože Sarah si vybírala nové oblečení pro focení fotek do bookletu k novému albu! Ještě před novým albem by měl přijít singl, o kterém tým Sarah také moc neprozrazuje. Písničku na pilotní singl z nového alba si už Sarah vybrala a nyní bude natáčet k singlu i videoklip! Poté bude prozrazeno jméno singlu a datum premiéry nového videoklipu.