Srpen 2010

Na pár dní bez novinek

19. srpna 2010 v 10:58 NEWS
Omlouvám se za nepřidávání novinek, ale nemám od včerejšího dne přístup na internet. Do týdne budu zpátky i s novinkami a překvapením!

Sarah zazpívá i v Moldavsku

16. srpna 2010 v 22:45 NEWS
Od 24. listopadu jede Sarah malé turné, při kterém navštíví země na východu Evropy. Sarah navštíví třikrát (!!!!) Ukrajinu. Tři data z malého turné jsou už známa (24.11.10- Moskva, 28.11.10- Odessa, 29.11.10- Kyjev). Měla odehrát dva koncerty v Moskvě, ale jeden zrušila a místo něj navštíví Moldavsko. Sarah měla navštívit tedy jen Rusko a Ukrajinu. Nyní však přidala další dva koncerty. Pokud byste se chtěli vydat na koncert na Ukrajinu, tak si lístky můžete objednat tady Koncert začíná v 19:00. Celé turné vypadá tedy takto:

24.11.10- Moskva, Rusko
25.11.10- Chisinau, Moldavsko
26.11.10- Kyjev, Ukrajina
28.11.10- Odessa, Ukrajina
29.11.10- Kyjev, Ukrajina

A co Česká republika? Sice naše země neleží na východě Evropy, ale navštíví nás někdy Sarah?


Sarah má našlápnuto na velký comeback!

14. srpna 2010 v 15:24 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Sarah Connor se vrací 24.září s novým singlem Cold as Ice. Ve středu jste si ho mohli poslechnout v rádiu NDR2. A jak na něj reagují fanoušci? Jsou nadšeni! Ještě ten samý večer se na YouTube objevily kopie s písničkou Cold as Ice. Fanoušci komentovali písničku velmi kladně! Druhý den však team Sarah Connor smazal všechna videa obsahující Cold as Ice. Ti fanoušci, kteří si nestihli stáhnout písničku z YouTube, nebo si ji nahrát z rádia doslova šílí po Cold as Ice. Snaží se kdekoli a jakýmkoli způsobem písničku stáhnout. Pokud patříte i vy k "šílícím" fanouškům, napiště mi do komentářů email a já vám písničku ráda pošlu :)

Od 20.sprna běží v televizi X Factor. Sarah je jedna z porotců. Bude se pravidelně objevovat v televizi, v tom nejatraktivnějším čase. X Factor bude propagovat její nové album a singl. Tohle je velmi dobrý tah. Už když v roce 2005 běžela reality show Sarah & Marc in Love se alba Naughty But Nice prodalo velké množství. V Německu se drželo v prdejnosti na prvním městě. Album se stalo dvakrát zlatým a jednou platinovým. Jeden z důvodů proč se tak stalo byl ten, že v reality show zaznělo spoustu písniček z alba Naughty But Nice. Nyní se dá tohle očekávat i v případě X Factoru.Všech 28 fotek pro X Factor!

13. srpna 2010 v 23:11 NEWS
Na internetu se dnes večer objevilo všech 28 fotek, které Sarah nafotila pro X Factor. Sarah to na fotkách moc sluší, oblečení, doplňky a hlavně líčení je dokonalé! Na některých fotkách má dokonce i ofinu, která jí moc sluší. Tady si můžete všech 28 fotek prohlédnout.

Nové promo fotky k X Factoru

13. srpna 2010 v 16:21 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Na internetu se objevily nové promo fotky pro X Factor. Sarah nafotil fotograf Frank P. Wartenberg a dohromady je fotek 28. My máme možnost zatím vidět jen tři. Brzy se na internetu objeví další. A možná, že už 20.srpna, kdy se začne vysílat X Factor.

Všechny tři fotky si můžete ve velké kvalitě prohlédnout tady


Cold as Ice si už neposlechnete!

12. srpna 2010 v 21:24 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Dnes večer smazal tým Sarah všechna videa obsahující písničku Cold as Ice. A důvod? Singl ještě oficiálně nevyšel a tím pádem nemá co dělat na YouTube. Počkejme si tedy na 24.září, anebo poslouchejte německá rádia online. Doufám, že všichni jste si stihli písničku poslechnout :)

Sarah tetovala svého tatéra

12. srpna 2010 v 17:56 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Sarah si při své poslední návětěva tetovací salonu nechala udělat dvě tetování a také svému tatérovi Danielovi udělala malé tetování - svůj podpis, který má na noze. Informovala o tom televizní stanice RTL v pořadu Explosiv. Pořad si můžete přehrát tady. Reportáž začíná od 17:18. Televize omylem popletla příjmení, místo Connor napsala Conner. Fotky jsem si vypůjčila ze stránky USC (sarah-connor.net).


Sarah v novém OK

12. srpna 2010 v 12:55 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
V německém vydání časopisu OK! je článek o Sarah. A o čem píše bulvární plátek tentokrát? Titulek na přední stráně zní  "Proč to děláš, Sarah? Kvůli kariéře pod nůž." V článku se tedy řeší to, jestli Sarah nemá nějakou úpravu obličeje a těla. V časopise se píše, že si nechala zvětšit prsa a jako příklad tam dává fotku, kde je Sarah v šatech, keré by zmenšily prsa i Pamele Anderson a fotku v podprsence, kterou měla při turné Sexy as Hell. A prý si Sarah také nechala píchnout botox do rtů, což je asi největší blbost. Sarah má specifické rty a takové je má už odmalička. Celá její rodina má stejné rty jako ona, hlavně Lulu. Takže zase je to jeden velký výmysl! Sarah je 100% přírodní, až na odbarvené vlasy :) Za skeny děkuji USC (sarah-connor.net).Nové tetování?

12. srpna 2010 v 12:33 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Včera se na interrnetu objevila videa z focení nových fotek pro album a singl. Při focení jsme si mohli všimnout, že Sarah má nové tetování na ruce. Toto tetování je spíš jen dekorace namalovaná hennou. A Sarah ho má nejspíš jen pro focení. Toto jsou ovšem jen spekulace. Uvidí se časem, jestli to opravdu henna je, nebo není. Fotku jsem si vypůjčila ze stránky USC (sarah-connor.net).

Další videa z focení pro nové album a singl

12. srpna 2010 v 12:14 NEWS
Na YouTube se objevila nová videa z focení pro nové album. Jedno video odvysílala RTL a druhé VOX.
Cold as Ice (plná verze)

11. srpna 2010 v 22:40 NEWS
Celá verze písničky Cold as Ice se objevila na YouTube! Co nejdříve si jí poslechněte, protože jí co nevidět smaže tým od Sarah...

(písničku spustíte kliknutím na obrázek)


Video z focení pro nové album a singl

11. srpna 2010 v 15:07 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Na Vox.de se dnes objevila reportáž z focení nových fotek pro singl a album. Fotky se fotily na pláži ostrovu Lanzarote. Styl fotek je hodně podobný fotkám z bookletu Green Eyed Soul a Unbelievable. Můžeme se tedy těšit na sexy fotky z pláže.

!!! Poslechněte si dnes večer Cold as Ice (info) !!!


Poslechněte si dnes večer Cold as Ice!

11. srpna 2010 v 13:52 NEWS
Dnes ve 21 hodin bude vysílat rádiová stanice NDR2 speciál s názvem Soundcheck Musikszene Deutschland, který se vysílá každou středu. Ve speciálu se vysílají hity německé hudební scény. Dnes večer budete moci exkluzivně slyšet nový singl od Sarah - Cold as Ice!!! Speciál trvá tři hodiny, to znamená, že Cold as Ice nemusí zaznít hned úderem 21. hodiny. Nové informace o Cold as Ice

10. srpna 2010 v 14:01 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Písnička Cold as Ice je ve stylu tanečního popu se spoustou zvukových efektů, trvá něco kolem čtyř minut a neprodukoval jí RedOne. Singl bude mít jiný obal, než jaký vidíte vlevo. Tato fotka slouží pouze jako propagace, aby u článků o novém singlu a albu byla nová fotka. Ti, kdo měli možnost nové album slyšet, říkají, že je to "album s vykříčníkem". Písně nás dostanou do pohybu skvělou melodií a jsou plné emocí.

Cold as Ice se hraje v rádiích!

9. srpna 2010 v 21:48 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Dnes odpoledne se hrála v rádiu Planet písnička Cold as Ice! Team Sarah odeslal promo CD do rádií a Cold as Ice se v nich bude hrát. Tady můžete poslouchat rádio Planet live!


Cold as Ice vyjde 24. září!

9. srpna 2010 v 10:24 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Oficiální fanclub dnes potvrdil, že vydání nového singlu Cold as Ice je posunuto o týden. Ze 17.září na 24.září 2010. A máme se prý těšit na úplně jiný styl. Nový singl a album bude prý jiné než Sexy as Hell!

V nové ukázce na blížící se X Factor si dnes poprvé můžeme poslechnout i Cold as Ice! A je pravda, že je to trochu jiný styl. 


Cold as Ice

8. srpna 2010 v 13:49 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz

Na Artist-Area.de je nový článek, který informuje, že nový singl od Sarah - Cold as Ice vyjde 24. září 2010. Divné je ovšem datum. Singl by měl přeci vyjít 17.září a ne až 24.září. Vydání singlu se tedy posunulo o týden? Není ani jisté, jak bude vypadat obal nového singlu, ale nejspíš takhle, jak můžeme vidět na obrázcích. Sarah nás prostě ráda nechává napnuté :)

miss-sarahconnor.blog.cz

Break My Chains

7. srpna 2010 v 20:44 NEWS
Na internetu se objevila nová video ukázka, která upozorňuje na blížící se X Factor. Ve videu  je jako doprovodná písnička opět Break My Chains od Sarah a dokonce tam není jen refrém, ale i kus sloky. Písnička začíná od 0:36.Sarah na pěti titulních stranách Tv časopisů!

7. srpna 2010 v 20:40 NEWS
V Německu můžete v těchto dnech zakoupit 5 Tv magazínů a ze všech pěti se na vás bude usmívat Sarah Connor!!! V časopisech Tv Spielfilm a Tv Spielfilm XXL Digital je titulní srana úplně stejná. Je to fotka, kterou Sarah nafotila pro X Factor a má na nich růžové šaty šaty od Hervé Légera. Na titulní straně Nur Tv a Bild Woche jsou také nové fotky pro X Factor. A na titulce Tv 4 Wochen je velmi stará fotka. Za skeny děkuji connor-source.de