Září 2010

Fanevent 2010

30. září 2010 v 21:27 NEWS
Oficiální fanclub před hodinou oznámil, že se bude konat Fanevent 2010. Přesné datum se prý dozvíme v pondělí. Fanevent bude přístupný všem fanouškům a ne jen těm, kteří jsou členy fanclubu, tak jak to bylo doposud. Sarah zazpívá nové písničky z alba Real Love a stráví se svými fanoušky příjemné odpoledne. Lístky se začnou prodávat v pondělí večer. Členové fanclubu si budou moci koupit lístky o pár hodin dříve a dostanou slevu. Fanevent se uskuteční v Kolíně nad Rýnem v MMC Studios Köln.

Videoklip Cold as Ice už je znám

30. září 2010 v 17:32 NEWS
Ano, ale jen těm vyvoleným. Kolem třiceti fanoušků dnes vidělo oficiální videoklip k písničce Cold as Ice. Po pár minutách byl však odebrán ze stránky POP24.de. Pokud jsme před minimálně hodinou neklikli na Connor-Source.de, tak stejně jako já jste videoklip ještě neviděli. Žádná jiná stránka o něm totiž ještě neinformovala. Budeme si nejspíš muset počkat až do zítřka. Zatím alespoň fotka z Connor-Source.de, která odhalila, jak Sarah ve videoklipu bude vypadat.
miss-sarahconnor.blog.cz

Sarah zve na svůj koncert v Moskvě

30. září 2010 v 6:21 NEWS
Na YouTube se objevilo video, kde se Sarah představuje a poté říká, že by nás ráda viděla 24.listopadu na svém koncertu v Moskvě. Video bylo nejspíš natočeno po berlínské showcase.  Ruští fanoušci se tedy nejspíše dočkají nových písniček z alba True Love.


Premiéra nového videoklipu už v pátek!

29. září 2010 v 22:32 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Očekávaný videoklip k singlu Cold as Ice má premiéru už tento pátek ve 22 hodin na Vivě v pořadu NEU. Je možné, že se videoklip objeví už zítra na stránkách MTV.de, VIVA.tv nebo na BILD.de

Sarah & Florian v zítřejším IN

29. září 2010 v 22:23 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Sarah a Florian jsou na titulní straně (bulvárního) časopisu IN. Titulek zní jasně: "Svatba & dítě?". Článěk bude nejspíš plný spekulací, protože Sarah už mnohokrát řekla, že od rozvodu s Marcem Terenzim se o svém sokromím příliš bavit nebude.

Sarah na levém prsteníčku nosí, některé stránky uvádějí diamantový prsten (sama z malého obrázku nemohu posoudit). Nemusí se jednat o zásubní. Sarah ho mohla dostat jako dárek, například k výročí.

A miminko? Nepochubuji o tom, že by ho Sarah chtěla. A jestli je Florian pro ní ten pravý, tak miminko nejspíš mít budou.

Časopis vychází už zítra.

Fotky k albu Real Love

29. září 2010 v 18:58 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Na internetu se objevily nové fotky k albu Real Love. Tyto fotky budou nejspíš také v bookletu nového alba. Tady si fotky můžete prohlédnout a zvětšit. Z fotek  na mě dýchá podzim a moc se mi líbí! Jsou podobné stylu bookletů alb Green Eyed Soul a Unbelievable. Rozhodně nejsou prvoplánovaně sexy tak, jak to bylo u alba Sexy as Hell. Fotky jsem už také dala do galerie

Rodeo & Back from Your Love

29. září 2010 v 18:38 NEWS
Na novém album Real Love bude mimo jiné i písnička Rodeo. Na YouTube se objevila celá písnička v podání zatím neznámě zpěvačky, od které si zřejmě Sarah písničku vybrala a toto je její verze.


Na YouTube se také ze showcase nového alba, objevila balada Back from Your Love. Je to zatím moje nejoblíbenější písnička z nového alba. Nikdy se mi u jiné zpěvačky nestalo, že bych si přehrávala 19 vteřin stále dokola. A to na Sarah miluju! I kdyby zpívala pořád dokola lala, líbilo by se mi to!

Premiéra nového videoklipu už tento týden! + předobjednejte si nové album

27. září 2010 v 15:42 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Oficiální fanclub potvrdil, že premiéra nového videoklipu k singlu Cold as Ice bude tento týden! A to dokonce dřív, než ve čtvrtek!!! Dnes je pondělí, to znamená, že už zítra můžeme vidět nový videoklip! Já spíš počítám se středou a pokud to opravdu bude ve středu, tak se to zítra oficiálně oznámí.

Na Amazon.de si už můžete předobjednat nové album True Love. Pokud máte zájem o deluxe edici rozhodně s objednáváním nečekejte. Já už si deluxe edici objednala a nemůžu se dočkat, až mi v říjnu přijde! Deluxe edici si můžete objednat tady a normální verzi alba tady, singl Cold as Ice si můžete objednat tady


OK! Fashion Night

27. září 2010 v 15:24 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Minulou sobotu (18.09.10) se konala Fashion Night v klubu Felix pořádaná časopisem OK!, na které nechyběla ani Sarah s Florianem. Fotky z Fashion Night jsou tady

Dreamball

27. září 2010 v 8:07 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Hned po čtvrtečním showcase v Berlíně, kde Sarah představovala nové album True Love, odjela se svým přítelem Florianem Fischerem do hotelu Grand Hyatt,  kde se konal charitativní ples Dreamball.

Sarah na plese zazpívala dvě písničky a to From Zero to Hero a Real Love (video), za které sklidila velký potlesk, především od Olivie Newton John z Pomády.

Na ples si Sarah oblékla lehce řasené fialové šaty, které měly vycpaná ramena, boty na vysokém podpatku v neutrální barvě. Florian si vzal oblek s bílou košilí a černou kravatou.

Po celou dobu plesu bez sebe Sarah a Florian neudělali krok a pořád se drželi za ruce, objímali a něco si šeptali. Sarah konečně vypadá opět šťastně.

Reportáž z plesu, RTL tady
Reportáž z plesu a showcase, VOX tady

Fotky:

Sarah představuje nové album!

23. září 2010 v 18:53 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
18:49 - Sarah zpívá novou písničku Carry Me Home, objevuje se první fotka

18:56 - Sarah zpívá True Love, objevují se další fotky, které si můžete prohlédnout pod fotkou

19:05- u nohou Sarah sedí malá Summer a dívá se na maminku a poslouchá. Sarah nikdy nepředstavila veřejně Summer, až dnes. Je vidět, že svým fanouškům věří a má je ráda :)

19:10- Sarah zpívá Rodeo + další nová fotka na které je vidět Tyler a Summer

19:15- Nejlepší zpráva: tento koncert bude na DVD v deluxe verzi alba True Love!!!

19:21- Sarah zpívá megahit From Sarah with Love + další fotka

19:34- Tyler a Summer zpívají společně se Sarah

19:48- Na koncertu je přítomno 70 fanoušků

20:00- Sarah zatím zazpívala celkem deset písniček (playlist je pod fotkou)

20:08- Break My Chains je prý velmi emotivné píseň a Sarah při ní  používá celý rozsah svého hlasu

20:09- Sarah a fanoušky neoddělují žádné kovové zábrany. Sarah svým fanouškům naprosto důvěřuje a ví, že jí nic neudělají.

20:20- Sarah prozradila fanouškům, že jde po koncertě na charitativní ples Dreamball

01. Cold as Ice
02. Carry Me Home (video)
03. Break My Chains (video)
04. Real Love
05. Leaving with a Song (video)
06. Back from Your Love
07. Rodeo
08. From Zero to Hero
09. Son of a Preacher Man
10. From Sarah with Love


Sarah za hodinu předství své nové album REAL LOVE v Berlíně!

23. září 2010 v 17:35 NEWS
Sarah dnes v 18:30, v Berlíně představí své nové album Real Love. Fanoušci slíbili, že nás po celou dobu budou informovat a proto se na informace během dnešního večera dočkáte i tady, proto sledujte můj blog, ať vám nic neuteče!


Cover alba REAL LOVE!

23. září 2010 v 17:30 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Před malou chvilkou se na internetu objevil oficiální cover nového alba Real Love! Fotka na mě působí podzimně, což se na dobu vydání alba (říjen) určitě hodí.


X Factor: 1. live show

23. září 2010 v 17:23 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
V úterý večer se vysílal přímý přenos první live show X Factoru. Sarah ten večer byla velmi šťastná a hlavní důvod byl ten, že její tři favorité Marlon (18), Mati (24) a Pino (18), které pro show vybrala postoupili do dalšího kola. A jak dopadl večer podle ní? Sarah: "Kluci byli skvělí. Jsem na ně hrdá."

A co si Sarah večer oblékla? Švetskově modré šaty, které byly ozdobeny krajkou, černými a průsvitnými pruhy. Sukně byla olemovaná volánky. Boty jak jinak než nude high heels. A čím doplnit tak výrazné šaty? Stačí jeden náramek a méně nápadné náušnice.

Sarah nám názorně předvedla, co se na podzim bude nosti - švestkově modrá, krajky, průsvitné materiály, volánky, cokoli v nude barvě, boty tvarované do špičky.

Fotky již brzy v galerii!

Cold as Ice: první kritika

23. září 2010 v 17:05 NEWS
POP - Sarah Connor "Cold as Ice"

Je zpátky, blondýna s velkým hlasem, TV diva, zelenooká kráska s mnoha tetováními a mnoha, mnoha sourozenci: SARAH CONNOR. Přesně tak, Německo má málo hvězd mezinárodního významu. Scéna tak oblíbené zpěvačky jí rozhodně patří a dokázala nám to už dávno například s hity jako Bounce, Let's Get Back to Bed - Boy! a samozřejmě hit číslo jedna From Zero to Hero, který se dostal do uší posluchačů tolika zemí díky filmu Roboti.

Sarah se v těchto dnech vrací pomocí singlu Cold as Ice, ve kterém můžeme slyšet velmi velký vokální výkon. A o čem zpívá? O čem jiném by Sarah zpívala, než o lásce. Prodala více jak 15 milionů alb celosvětově a Cold as Ice jí určitě pár milionů přihodí.


True Love - nové info

18. září 2010 v 22:16 NEWS
Na internetu se objevily informace, že deluxe edice bude obsahovat dvě CD a jedno DVD. Tyto informace důvěryhodný zdroj nejprve potvrdil a poté vyvrátil. Jisté však je, že deluxe edice bude obsahovat DVD.

A v jakém stylu album bude? Bude prý úplně jiné, než album Sexy as Hell. Téma alba je Back to Basics (zpátky k základům), Sarah se tedy tímto albem vrací stylově úplně na začátek. Na albu si užijeme kvalitu a rozsah jejího hlasu.

Vzpomínáte si na to, jak Sarah v jednom rozhovoru prozradila, že pro nové album má 40 písní? Co když v deluxe edici budou vážně ta dvě CD a každé bude obsahovat 20 písniček? Nebylo to skvělé? To mě ale jen tak napadlo, nejsou to potvrzené informace!


Sarah na titulní straně TV Piccolino

18. září 2010 v 22:03 NEWS
Sarah zdobí obálku nového čísla TV Piccolino. V časopise je také krátký článek o ní a o X Factoru. Fotka na titulní straně je tak strašně moc upravená, že to snad ani není naše Sarah...


Album TRUE LOVE už 22.října!!! + cover nového singlu

17. září 2010 v 16:29 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Na Amazon.de se objevil obal singlu Cold as Ice, který vychází 8.října 2010. Fotka velmi připomíná styl fotek, které doprovázely booklet fotek v albech Green Eyed Soul a Unbelievable.

Nejlepší informace tohoto týdne je určitě to, že nové album, které dostalo název True Love vychází 22.října 2010. Album si budeme moci zakoupit také v deluxe edici, ke které bude bonus v podobě DVD. Předpokládá se, že to bude videoklip k písničce Cold as Ice a také making of videoklipu. Toto jsou jen spekulace. Je možné, že bonus DVD bude obsahovat nějaký koncert.

Nové interview z Barcelony

17. září 2010 v 16:04 NEWS
V pořadu Prominent bylo odvysíláno interview se Sarah, které bylo natočeno v Barceloně.


Sarah zazpívá na Stock Car Crash Challenge

17. září 2010 v 15:56 NEWS
Den po vydání singlu Cold as Ice, tedy 9.října 2010 zazpívá Sarah na Stock Car Crash Challenge písničku Cold as Ice. Show se začne vysílat od 20:15 na Pro Sieben.