Říjen 2010

Sarah v rádiu Bremen 4

29. října 2010 v 22:42 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Dnešním dnem končí turné po rádiích. Sarah ho zakončila v rádiu Bremen 4. Tady si můžete poslechnout interview z rádia. Fotky přidám brzy do galerie!

Sarah v rádiu N-Joy

29. října 2010 v 22:37 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Sarah byla včera hostem rádia N-Joy, kde poskytla interview a živě zazpívala písničku Rodeo.


Sarah v rádiu Hamburg

29. října 2010 v 22:31 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Sarah byla včera hostem rádia Hamburg, kde poskytla interview a také zazpívala písničku Real Love a Crazy. Kliknutím na odkaz sputíte video.

Sarah v rádiu FFN

29. října 2010 v 22:17
miss-sarahconnor.blog.cz
Ve středu Sarah zapívala v rádiu FFN jen pro 100 fanoušků, kteří vyhráli v soutěži lístky. Sarah poskytla také interview. Po koncertě se ochotně fotila s fanoušky a podepisovala se jim. Na video z koncertu se můžete podívat tady


Chatujte se Sarah!

29. října 2010 v 22:10 NEWS
Prvního listopadu od 19:30 máte jedninečnou příležitost zeptat se Sarah na cokoli. Stačí se pouze tady zaregistrovat a od 19:30 čekat, dokud se Sarah nepřipojí.

X Factor

29. října 2010 v 22:06 NEWS
Sarah zazpívala v úterním X Factoru Real Love


Sarah v rádiu B3

29. října 2010 v 22:04 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz

Sarah byla toto úterý hostem pořadu Die Frühaufdreher rádia B3, kde mluvila o své nové lásce a také novém albu. Fotky brzy v galerii!

Sarah v rádiu 7

29. října 2010 v 21:58 NEWS
Sarah byla v neděli (24.10.) hostem rádia 7, kde představila své nové album a také několik písní zazpívala. Po koncertě se konala malá autogramiáda.


Nejoblíbenější momenty z X Factoru

29. října 2010 v 21:53 NEWS
Na oficiálním Facebooku se objevilo video, kde Sarah představuje své nejoblíbenější momenty z talentové show X Factor. Na video se můžete podívat tady.

Verstehen Sie Spaß?

29. října 2010 v 21:46 NEWS
Sarah Connor zazpívala v pořadu Verstehen Sie Spaß? písničku Real Love a poskytla krátké interview. Na její vystoupení se doma u televizních obrazovek dívaly i její děti - Tyler a Summer.Sarah v rádiu RPR1

29. října 2010 v 19:45 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
V sobotu (23.10) byla Sarah hostem rádia RPR 1 a poté zazpívala v obývacím pokoji jednoho z poslachačů, který vyhrál v soutěži. Team z RPR 1 v jeho obývacím pokoji připravil veškeré věci pro malý koncert a poté Sarah mohla přijít a zazpívat. Fotky brzy v galerii.

Sarah v rádiu SAW

29. října 2010 v 19:28 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Hned po skončení interview v rádiu Berlin 88,8 Sarah odjela do rádia SAW, kde zazpívala pro dvacet šťastlivců, kteří vyhráli lístky. Po koncertě se konala malá autogramiáda. Sarah také prozradila, že druhým singlem z nového alba bude balada Real Love. Fotky brzy v galerii!


Sarah v rádiu Berlin 88,8

29. října 2010 v 19:18 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Minulý pátek (22.10.) byla Sarah hostem rádia Relin 88,8, kde mluvila o svém novém albu, X Factoru a také o svých tetování. Ginny z Connor-Source se v rádiu setkala se Sarah a její kamarádka Emina jí předala dárek. Rozhovor se Sarah si můžete poslechnout tady a tady se můžete podívat na předávání dárku.

Fotky brzy v galerii!

Novinky už brzy!

29. října 2010 v 10:29 NEWS
Omlouvám se, že nepřidávám novinky. Dnes večer to napravím. V pondělí ráno mi přišlo Real Love, tak se můžete těšit na mou recenzi.

Real Love: druhá recenze

24. října 2010 v 14:04 NEWS
Neuvěřitelný kariérní úspěch trvá už osm studiových alb. Tentokrát by mohlo osmé album trumfnout všechny doposud vydané. Jako porotkyně, učitelka a trenérka v talentové show X Factor, kde Sarah působí velmi příjemným dojmem, který by mohl přilákat mnohem více fanoušků.

Do včerejšího dne jsme netušili, že Sarah umí tak skvěle zpívat! Když jsme si poslechli píseň Back from Your Love, která je doprovázena pouze klavírem, tak jsme o tom dále nemohli pochybovat. Jak zaznamenaly hudební žebříčky, Sarah neměla příliš štěstí s výběrem pilotního singlu Cold as Ice. K tomu nejlepšímu podle nás určitě patří Leave with a Song. V této písni má Sarah příležitost ukázat sílu svého hlasu.

Jak Sarah pěvecky "vyrostla" můžeme slyšet v baladě Real Love, je to velmi krásná píseň. Stand Up je roztomilý pop, který uspokojí rádia. Pro její hlas určitě nejlepší, když zpívá pomalé písničky - Break My Chains je dalším důkazem jejího silného hlasu.

Závěr: Album Sarah Connor - Real Love je plné balad a tanečních písních a není ho třeba zatracovat. Album vydrží veškeré mezinárodní rádiové normy. Zamilujete si pomalé písničky, ale to není žádné překvapení.

Real Love: první recenze

24. října 2010 v 13:29 NEWS
Po dvouleté přestávce se Sarah Connor vrací s novým albem plné soulu, popu a funk. Nové album také představuje úplně nový umělecký začátek.

Písničky na Real Love má na svědomí dlouholetý tým Kay D a Rob Tyger, ale nová láska jí zřejmě přivála monoho nové inspirace. Sarah si proto vybrala písničky i od britských skladatelů jako Robin Gruber (autor písně I Like od Keri Hilson) a Alexandera Geringase, který přispěl titulní písní.

Rozhodující úspěch celého alba by mimo jiné měl být i díky účinkování v X Factoru, kde Sarah dává rady získané dlouholetou pěveckou praxí. Sarah vložila své osobní emoce do textů písní a její vokální výkony jsou podávány s velkou intenzitou a tím vzniklo mistrovské dílo.

Na novém albu uslyšíte a budete opravdu cítit, jak tato žena stála na křižovatce svého kariérního života mezi celebritou a hudbou. A je jasné, že Sarah si vybrala hudbu!

Marc pozval Sarah na Terenzi Horror Night

24. října 2010 v 10:41 NEWS
Marc Terenzi pozval svou bývalou manželku Sarah s jejím novým přítelem Florianem a dětmi na svou Terenzi Horror Night do Rustu. Sarah se skoro celou dobu bavila s dětmi a Florianem ve VIP salonku.
miss-sarahconnor.blog.cz

Sarah nám napsala vzkaz

24. října 2010 v 10:30 NEWS
Sarah napsala pro stránku USC krátký vzkaz, kde zdraví návštěvníky této stránky.


REAL LOVE is out NOW!!!!

22. října 2010 v 19:16 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Dnes vyšlo album Real Love! Konečně je to dlouhé čekání u konce! Nevím, jak vám, ale mě ještě nové album z Amazonu nepřišlo, takže jsem ho ještě bohužel neslyšela a toho mají němečtí fanoušci už od včerejška. Nyní se však písnišky začínají objevovat na YouTube. Sledujte kanál! A album si prosím nestahujte, kupte si ho.

Real Love dříve jak za měsíc v Česku!!!

18. října 2010 v 18:14 NEWS
Včera jsem psala do Bontonlandu, jestli se u nich začne prodávat nové album od Sarah - Real Love, protože spousta z vás se všude ptá, kde album stáhnout a nechce se vám ho objednávat z Německa. A kdy album bude i u nás? Už 8.listopadu 2010! Celý email, který mi dnes přišel si můžete přečíst:

Dobrý den,

dle informací od distributora Universal Music bude toto cd v ČR k dostání až
kolem 8.11.2010. Jakmile budeme mít více informací, titul do nabídky
zařadíme.
V naší nabídce máme zařazeny všechny dostupné tituly od této zpěvačky, které
se dodávají v ČR. Můžeme tituly, které nemáme v nabídce objednat ze
zahraničí, ale cena by se pohybovala okolo 600 Kč za jedno cd.

Přeji hezký den