Listopad 2010

Koncert v Moskvě

28. listopadu 2010 v 12:19 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Ve středu Sarah zazpívala pro tisíce svých ruských fanoušků nové písničky z alba Real Love, ale také staré hity v Crocus City Hall v Moskvě. Koncert měl dvě části, při kterém Sarah vystřídala dva kostýmy - květované mini šaty s over knee semišovými kozačkami a šedivé tričko, černou koženou bundičku, lesklou černou sukni, šedivé návleky a černé kotníčkové boty. 

Generální zkouška doprovázela pár problémů jako  - vypadnutí textu zpěváků v pozadí, pianista měl problémy při písničce Soldier with a Broken Heart, Sarah také zapomínala text a proto všichni byli nervózní. Koncert nakonce dopadl na jedničku, jen Sarah se občas stalo, že obměnila text písně. Na koncert přijel i její přítel Florian a také její rodina, která seděla v první řadě. Při písničce Son of a Preacher Man šla Sarah mezi diváky a zpívala s nimi, fotila se, dostávala květiny a podepisovala se jim. Fotky přidám dnes nebo zítra do galerie.
miss-sarahconnor.blog.cz
01. Cold as Ice (video)
02. Stand up (video)
03. Carry me Home (video), (video)
04. Back from your Love (video)
05. Living to Love you (video)
06. Leave with a Song (video), (video)
07. Break my Chains (video), (video)
08. Son of a Preacher Man (video), (video), (video)
09. Get it Right (video)
10. Rodeo (video), (video)
11. Skin on Skin (video)
12. Bounce (video)
13. Soldier with a Broken Heart (video)
14. Real Love (video)
15. See you Later (video)
16. From Zero to Hero (video)
17. From Sarah with Love (video)
18. Music is the Key (video)
19. Crazy (video)

Zimmer Frei

26. listopadu 2010 v 23:59 NEWS
V neděli se vysílal pořad Zimmer Frei. Na fotky z pořadu se můžete podívat tady a video z pořadu je tady

Willkommen bei Mario Barth - video

26. listopadu 2010 v 23:54 NEWS
V sobotu byla Sarah hostem pořadu Willkommen bei Mario Barth, ve kterém si povídala s moderátorem, zazpívala Cold as Ice a předvedla s moderátorem vtipnou scénku. Na pořad se můžete podívat tady

Willkommen bei Mario Barth

20. listopadu 2010 v 18:46 NEWS
Sarah Connor bude dnes večer hostem zábavního pořadu Willkommen bei Mario Barth na RTL. Bude si povídat s moderátorem a také zazpívá živě Cold as Ice! Pořad začíná ve 22:15. Už zítra se můžete těšit na fotky a videa z pořadu!

Tajný koncert

20. listopadu 2010 v 18:40 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Hitradio RTL společně se Sarah uspořádali tajný koncert, na který mohli fanoušci vyhrát lístky v rádiu. Po koncertě Sarah poskytla rozhovor, vyfotila a podepsala se fanouškům. Tady se můžete podívat na interview.Premiéra videoklipu Real Love už v pátek! + playlist singlu

20. listopadu 2010 v 18:24 NEWS
V pátek, 26.listopadu bude mít premiéru nový videoklip Real Love. Videoklip tentokrát budeme moct vidět na stránce myvideo.de

Sarah pro nás připravila další malé překvapení! A to novou písničku na singlu Real Love. Jmenuje se Faded! Na playlist singlu Real Love se můžete podívat tady Nezapomeňte si poslechnout ukázku písničky Faded!


Koncert v rádiu N-Joy

20. listopadu 2010 v 18:17 NEWS
Sarah zazpívá na speciálmím koncertu rádia N-Joy staré hity a také nové písničky z alba Real Love. Vstupenky na koncert můžete vyhrát od 22.listopadu, nikde se prodávat nebudou.

Vánoční koncert

20. listopadu 2010 v 18:08 NEWS
Dvacátého prosince Sarah zazpívá s evropskými sborovými zpěváky, kteří si říkají EuropaChorAkademie v Bremenu. Speciálním hostem bude Tony Henry, který se Sarah zazpívá koledy. Koncert smíchá dohromady popovou a klasickou hudbu dohromady, jak tomu bylo na koncertě A Night to Remember: Pop Meets Classic, který vyšel i na DVD. Po koncertě se bude konat setkání se Sarah, Tonym a se sborovými zpěváky. Na téhle stránce se brzy začnou prodávat lístky na koncert.
miss-sarahconnor.blog.cz

Sarah v novém In a InTouch

20. listopadu 2010 v 17:37 NEWS
O Sarah se píše v novém čísle časopisu In a InTouch. A co se tam řeší tentokrát? Pořád to samé... Sarah, Florian a děti. A také to, že je Marisa těhotná. Za skeny děkuji USCSarah už za čtyři dny v Moskvě!

20. listopadu 2010 v 17:26 NEWS
Už ve středu Sarah zazpívá v Moskvě v Crocus City Hall. V ruské televizi se už více jak týden vysílá trailer na koncert.Singl Real Love

13. listopadu 2010 v 11:24 NEWS
Na Amazonu si už můžete předobjednat singl Real Love se dvěma písničkami (nejspíš album verzi a akustickou verzi). Singl vychází 3.prosince 2010. Videoklip k písničce byl natočen prý včera a videoklipu bychom se měli dočkat už příští týden!


miss-sarahconnor.blog.cz

Rock 'n' Comedy

13. listopadu 2010 v 11:16 NEWS
28. května vystoupí Sarah na Rock 'n' Comedy se spoustou dalších umělců. Více informací najdete tady. Pokud byste na akci chtěli jít, lístek si můžete objednat tady


miss-sarahconnor.blog.cz

X Factor: finále

13. listopadu 2010 v 11:09 NEWS
V úterý se konalo finále talentové show X Factor, ve kterém se utkala skupina Big Soul se zpěvačkou Editou Abdieski. A nakonec vyhrála Edita! Sarah ve finále zazpívala písničku Break my Chains a za ní na velké obrazovce byly vysílány momenty z X Factoru. Tady se můžeze podívat na Break my Chains.

miss-sarahconnor.blog.cz

Casting na Real Love

13. listopadu 2010 v 10:55 NEWS
Sarah Connor s talentovou společností StagePool hledá dědečka ve věku 65-75 let a blonďatou holčičku, která by jí měla být podobná ve věku 8-12 let do svého nového videoklipu Real Love. Oba by měli umět alespoň trochu hrát na klavír. Casting se konal včera v Berlíně. Znamená to, že videoklip bude o minulosti, kde bude malá Sarah a starý pán bude hrát jejího dědečka? To se dozvíme už brzy!

Co pro vás znamená opravdová láska, Sarah Connor?

13. listopadu 2010 v 10:49 NEWS
miss-sarahconnor.blog.cz
Tak takovou otázku položil deník Bild Sarah. Co je pro ní pravá láska a více o Sarah se dozvíte v tomto článku a videu.


3 nach 9

13. listopadu 2010 v 10:40 NEWS
V pátek (29.10.) vystoupila Sarah v pořadu 3 nach 9, kde poskytla interview, ve kterém mluvila o svém albu Real Love, účinkování v X Factoru a také žertovala o tom, že její jméno Sarah Connor nemá nic společného se seriálem Terminator: Příběh Sarah Connor. Její příjmení Connor pochází z jejích irských kořenů. Sarah na sebe také prozradila, že dříve chodila na brigádu jako servírka v hotelu v Bremenu. A že jednou uklouzla a spadla před hosty. Tady si můžete pustit interview se Sarah a tady zpívá Real Love.
miss-sarahconnor.blog.cz

Proč je Sarah Connor chladná jako led?

1. listopadu 2010 v 18:50 NEWS
O Sarah Connor se omluvilo v nějakém rádoby hudebním pořadu, ve kterém opět najdete chyby, jak jinak, protože vyhledat něco v googlu je táááááák těžké, že pane "moderátore". Jinak kdybyste to nevěděli, tak poslední dvě desky - Soulicious a Sexy as Hell byly propadák. A poslední hit od Sarah byl From Zero to Hero. Až si zapnete toto video nelekněte se moderátora - úchyla a v klidu si přetočte na 6:28. Jsem zvědavá, na vaše reakce.