Září 2011

Nové album v roce 2012!

23. září 2011 v 11:46 NEWS
Sarah nyní odpočívá se svou rodinou a hlavně maličkou Delphine ve své berlínské vile a v půlce října (18.10.) jí uvidíme v X Factoru. V prosinci by se Sarah ráda vrátila do studia a začala psát písničky!

X Factor: 7.díl (casting)

22. září 2011 v 10:04

V úterý skončily castingové epizody. Nyní nás čekají dva bootcampové díly. Sedmý díl měl vůbec největší sledovanost ze všech sedmi dílů X Factoru a to 2,35 milionu diváků!

Spusit sedmý díl X Factoru!


X Factor: 6.díl (casting)

22. září 2011 v 9:51 NEWS

Nedělní X Factor měl opravdu velkou konkurenci. Skoro na všech kanálech běžely filmy. Šestý díl sledovalo 1,85 milionu lidí.

Spustit šestý díl X Factoru!X Factor: 5.díl (casting)

22. září 2011 v 9:31 NEWS

Sledovanost X Factoru klesá. VOX doufá, že se sledovanost zvýší počátkem live shows. Pátý díl sledovalo 1,47 milionu lidí.

Spustit pátý díl X Factoru!


X Factor: 4.díl (casting)

22. září 2011 v 9:12 NEWS

Sledovanost oproti minulému dílu opět trochu klesla. Na 4.díl se dívalo 2,05 milionu lidí.

Spustit čtvrtý díl X Factoru!


X Factor: 3.díl (casting)

22. září 2011 v 8:58 NEWS

Třetímu dílu X Factoru konkurovalo fotbalové utkání, ale i tak si vedl dobře! Na X Factor se dívalo 2,21 milionu lidí. Je to o trochu méně, než na 2.díl, ale i tak se VOX obával, že 3.díl bude sledovat o mnoho méně lidí.

Spustit třetí díl X Factoru!


X Factor: 2.díl (casting)

22. září 2011 v 8:41 NEWS

Navzdory silné konkurenci druhý díl měl vyšší sledovanost, než první! Druhý díl sledovalo 2,33 milionu lidí. A opět můžete kliknutím na odkaz sledovat druhý díl online.

Spustit druhý díl X Factoru!


X Factor: 1.díl (casting)

22. září 2011 v 8:24 NEWS

Třicátého srpna byl odvysílán první castingový díl talentové show X Factor, který sledovalo 2,04 milionu lidí. Na první díl se můžete podívat kliknutím na odkaz dole.

Spustit první díl X Factoru


Holiday on Ice

7. září 2011 v 12:58 NEWS
Dne 13.listopadu 2011 se v německém Hamburku koná Holiday on Ice. Hostem lední revue bude Sarah Connor a moderátorka MTV Mirjam Weichselbraun. Motto letošního ročníku je "moderní, sexy a spousta adrenalinu". Podle pořadatelů se toto motto skvěle chodí k Sarah, která nazpívala dvě nové písně pro Holiday on Ice a které budou mít premiéru 13.listopadu! Ředitel Michael Duwe o spolupráci: "Ze spolupráce se Sarah Connor nebudu mít radost jen já, ale i tisíce fanoušků, kteří stále chtějí slyšet a vidět nové a nové hity." Sarah o spolupráci: "Mám velkou radost a je to pro mě něco mimořádného. Hudební spolupráce s Holiday on Ice je pro mě velký zážitek."

RTL o Delphine

7. září 2011 v 12:19 NEWS

RTL včera odvysílala reportáž, ve které informuje a prozrazuje jméno, které vybrala Sarah a Florian pro jejich holčičku - Delphine Malou. A přečetli zprávu od Sarah, kterou napsala na svůj Facebook. Na video se podívejte tady.

Česká a slovenská média informují o narození Delphine

6. září 2011 v 11:28 NEWS
Dnes a včera informovala česká a slovenská média o narození dcery Delphine. Jako první s informací přišel Blesk pro ženy. Určitě se podívejte také do galerie, protože je tam jedna fotka, když Sarah byla v Praze! Dnes jsem tu fotku viděla poprvé. Článek si přečtěte tady


Jako druzí informovali Tvnoviny.sk, kde bohužel popletli trochu Tylerovo jméno. Článek si můžete přečíst tady


A dnes informoval také deník Super.cz. Článek si můžete přečíst tady


Sarah prozradila jméno své holčičky

6. září 2011 v 8:53 NEWS
Sarah včera napsala na svůj oficiální Facebook jméno své holčičky! Sarah: "Dobrý večer moji milí, jsem bez sebe radostí, že vám mohu oznámit narození své dcery. Z noci z 3. na 4.9. v 1:20 hodin spatřila světlo světa naše krásná, růžová dcera Delphine Malou. Delphine je silná zdravá. Mámě a tátovi se také dobře daří a její dva starší sourozenci jí včera plni pýchy obdivovali :-)"

Včera se celý den spekulovalo o jménu holčičky a všichni se shodovali na jménu Emily. Nakonec je to Delphine Malou. Také včera v pořadu Prominent byla odvysílána zpráva o narození miminka a také blahopřání od moderátora X Factoru Jochena Schroppera. Na video se podívejte tady.

Sarah porodila!

5. září 2011 v 8:31 NEWS
Sarah včera v berlínské nemocnici porodila zdravou holčičku! Tuto informaci potvrdil i snoubenec Sarah - Florian Fischer. Ještě v sobotu se Sarah procházela po Berlíně, kde ji vyfotili i paparazzi a nikdo si nemyslel, že by mohla porodit hned druhý den. Sarah nyní bude odpočívat s holčičkou, Summer, Tylerem a Florianem ve svém domě v Berlíně a už od října se na ní můžeme těšit v live show v X Factoru! Jméno miminka zatím není jasné. Sarah nechtěla prozradit ani pohlaví dítětě, nakonec jí to omylem vyklouzlo při interview a také to potvrdila na koncertě v Lauchheim. Jméno holčičky si nechává pro sebe, říká, že je to jejich rodinné tajemství. Já Sarah & Florianovi moc gratuluji!