Říjen 2011

Wetten Dass...?

9. října 2011 v 12:41 NEWS
Sarah se včera po devíti letech a objevila v zábavné show Wetten Dass...? Přišla hned na začátku show a vůbec poprvé od porodu se ukázala na veřejnosti.

V pořadu mluvila o X Factoru o jménu její dcery (Delphine Malou) a vysvětlila, že jméno Delphine nemá nic společného s delfínem, ale že jméno pochází z řečtiny a jeho význam je krásná. Samozřejmě nechyběly ani scény z Wetten Dass z roku 2002, kde na sobě měla šaty s hlubokým výstřihem.

Sarah se do pořadu moc těšila také díky tomu, že v něm byla Jessie J. Je její velkou fanynkou a už ve čtvrtek psala na svém Facebooku, že se těší hlavně na ní.

Ještě před začátkem show poskytla interview, na které se podívejte tady. Sarah v něm mluví o X Factoru, Delphine, těhotenství, o šatech, které měla v roce 2002 v pořadu a také o Holliday on Ice!

A co si Sarah do pořadu oblékla? Bílou košili, na které měla sako se spoustou aplikací jako brože a řetízky, bílou košili měla zastrčenou v černých jeggings (džínové legíny), které byly přepásané třpytivým páskem a na nohou černé lodičky od Christiana Louboutina. Jak se vám líbí její outfit?

Fotky:


Má cenu pokračovat?

7. října 2011 v 22:18 NEWS
Asi jste si všimli, že moje aktualizace nejsou tak časté a novinky nejsou úplně nejnovější. Hlavní důvod je ten, že se mi občas z ničeho nic vypne počítač a nemám článek tak rychle napsaný, jak bych chtěla, občas se mi neuloží a když jich je víc, tak to zabere hodně času. Mám a budu mít míň času a když se vracím večer domů, tak nemám chuť překládat článek a vymýšlet ho jinak, aby nebyl stejný, jako na jiných českých stránkách o Sarah. Tak se vás ptám, hlavně tedy fanoušků Sarah, jestli má cenu stále pokračovat?

Bylo by mi líto mazat blog, protože jsem ho psala od roku 2008 a psala jsem ho ráda, zvlášť když mělo vyjít nové album, nebo začínalo turné na které jsem se chystala a snažila jsem se najít co nejvíce informací a co nejrychleji je dát sem na blog. Jenže si myslím, že když novinka není aktuální, tak nemá cenu jí sem psát s pěti denním zpožděním.

Sarah mám stále pořád moc ráda. Sleduji jí každý den, každý den jí poslouchám a určitě se chystám na další její koncerty, ale nevím, jestli mám stále psát na blog.

Co si myslíte?

(Nejkrásnější fotka v trenčkotu Burberry)


X Factor: 8.díl (Bootcamp)

1. října 2011 v 10:10 NEWS

V neděli byl odvysílán první bootcampový díl X Factoru, na který se dívalo 2,11 milionu lidí.

Spustit osmý díl X Factoru