Červenec 2012

Videa z Tuttlingenu

20. července 2012 v 22:10 NEWS
Na internetu se zatím vůbec neobjevil seznam písní, které Sarah zazpívala. Objevila se však videa. Kliknutím na odkaz se video spustí.


Koncert v Tuttlingenu

19. července 2012 v 18:31 NEWS
Sarah má dnes další živý koncert v Tuttlingenu. Fanoušci už slyšeli, jak Sarah zkouší písničky I Believe in you, Bounce, Music is the Key, Cold as Ice, Somethings Got a Hold on me, Precious Love a Get it Right. Před Sarah bude vystupovat i Nica & Joe.

Koncert začal už ve 20 hodin. Sarah je dnes večer celá v černém.

Sarah na sobě měla černý overal, který byl na stehnech nařasený, vysoké podpatky a černý klobouk. Koncert byl už pár měsíců beznadějně vyprodaný a určitě stál za to. Zítra se určitě objeví setlist a videa z koncertu, tak sledujte tento článek. Fotky mám už v galerii, dole je odkaz.


Koncert v Paříži!

19. července 2012 v 15:46 NEWS
A máme tady další nový termín na live koncert, po Šanghaji je tu Paříž!!! Jestli se jedná o normální 90ti minutový koncert s kapelou anebo bude Sarah hostem na nějaké akci není zatím známé. Akce se uskuteční 5.října 2012 v Le Sentier des Halles ve 21:45. Doufám, že o příštím termínu, o kterém budu psát, bude o Praze ;)

Koncert v Šanghaji

19. července 2012 v 9:13 NEWS
Sarah vystoupí 22.09. 2012 v Šanghaji (Čína) v Yunfeng Theatre! Koncert se měl uskutečnit už před dvěma lety, ale byl zrušen, kvůli koncertu v Moskvě.

A dnes Sarah vystupuje v Honberg.

Pozdrav z Ibizy

18. července 2012 v 7:38 NEWS
Sarah dala na svůj oficiální Facebook fotku z Ibizy, kde se natáčel X Factor. K fotce napsala krátký vzkaz: "Me and my amazing band chillin' and makin' music on one of the most beautiful islands in the world!!!"

Už zítra má Sarah další koncert! Těšíte se na fotky a videa?

Sommersound Festival 2012 AKTUALIZOVÁNO

14. července 2012 v 20:51 NEWS
Sarah dnes od 20 hodin zpívá na velkém open air koncertě ve Schopfheim. Motto koncertu je "Greatest Hits - Heart & Soul". Celý koncert trval 40 minut a Sarah zazpívala pro 400 lidí. Pořadatelé byli poctěni, že Sarah přijela zazpívat pro tak malé publikum. Předskokani byli Nica a Joe z X Factoru, kteří zazpívali například Nothing Else Matters (Metallica) nebo Who Wants to Live Forever (Queen). Sarah si celý koncert povídala s fanoušky, ukázala jim modřiny z Celebrity reining se slovy "Šla jsem do toho naplno a dala jsem do toho všechno". Během koncertu měli fanoušci problémy s ostrahou, která jim zakázala fotit s bleskem. Naštěstí jen první tři písničky. Jedna fanynka řekla, že jí donutili smazat dvě videa. Sarah si toho všimla a řekla, že jí natáčení a focení nevadí. Po koncertě fanoušci čekali na Sarah a chtěli autogram a vyfotit se s ní. Po chvíli přišla ostraha a řekla, že autogramy nepřicházejí v úvahu. Opět můžeme spekulovat, jestli se Sarah nechtěla fotit a podepisovat anebo si to ostraha vymyslela. Sázim na ostrahu...

K setlistu jsem přidala více odkazů na videa, která se dnes ráno objevila a dole máte odkaz na galerii, kam jsem včera přidala více fotek. Určitě se podívejte na video k písničce Stand Up, kterou Sarah spojila s písní No Women, No Cry.

Písničky, které Sarah zazpívala:

01. Bounce
02. Leave with a Song (video)
03. Son of a Preacher Man (video)
04. Skin on Skin (video), (video)
05. Stand Up / No Woman, No Cry (video)
06. Your Precious Love
07. I Heard it Through the Grapevine (video), (video)
08. Get it Right (video)
09. Living to Love you (video)
10. Crazy (video)
11. Bang Bang (video), (video)
12. Rodeo (video)
13. Somethings Got a Hold on me
14. From Zero to Hero
15. From Sarah with Love (přídavek)
16. Turn off the Lights (přídavek)

Fotky:


Sarah vyhrála "Celebrity Reining"

14. července 2012 v 20:43 NEWS
Sarah Connor byla dnes odpoledne speciálním hostem největšího "reining eventu" v Evropě. Celá akce se konala ve Švýcarsku ve městě Givrins na ranči a začala už 9.července a vyvrcholila dnes odpoledne velkým "vip reiningem", který vyhrála Sarah! O pár bodů porazila Michaela Schumachera s 237 body.

V této souvislosti nám napsala vzkaz na Facebook:

"Jippiiieeeee!!! GEWONNEN!!!! Danke an ARNIE, mein Superpferdchen hat alles gegeben und mit mir das Baby nach Hause gebracht. YEAHHHHH!!!!!! Was fuer eine Rakete!!!
Danke auch an Corinna und Michael für den tollen Tag auf der Ranch!!!! Sascha wird euch den Link, sobald er verfuegbar ist, posten! Check it out! Sarah goes Cowgirl just for fun hehe
Und jetzt... Auf zum Konzert!!!
Bis gleich ihr Lieben...
"

"Jupíííííííí!!! Vyhrála jsem!!! Díky ARNIE, mému super mořskému koníku díky ní nesu domů moje baby. YEAHHHHH!!!!!! To bylo fakt něco!!!
Díky Corinně a Michaelovi za krásný den na ranči!!!! Sascha vám sem pak dá odkaz, hned jak bude k dispozici! Check it out! Sarah goes Cowgirl just for fun hehe
A teď... Na koncert!!!
Už brzy miláčkové..."


Více fotek v cč

Classic Open Air

13. července 2012 v 13:48 NEWS
Sarah v neděli vystoupila jako speciální host Classic Open Air v Berlíně. Na sobě měla flitrované šaty, černé sandálky na vysokém podpatku s kameny. Šaty doplnila už jen flitrovanou čelenkou a jednoduchým stříbrným prstýnkem. Celý její outfit a líčení byl stylizován do doby 20.-30. let.

Sarah zazpívala čtyři písničky a celé její vystoupení trvalo 20 minut.

Setlist:
1. Cab Calloway - Minnie the Moocher (video), (video)
2. Charlie Chaplin - Smile (video)
3. Etta James - Something's got a Hold me (video)
4. Sonny Bono - Bang, Bang

Na YouTube je ještě video s písničkou Mad about the Boy z odpolední zkoušky, kterou Sarah z neznámého důvodu večer nezpívala. Na video se podívejte tady.

Sarah odpoledne poskytla spoustu rozhovorů na které se podívejte kliknutím na odkaz:

První fotky z Classic Open Air!

8. července 2012 v 21:02 NEWS
Na Facebooku se objevily první fotky z Classic Open Air. První je z dnešní odpolední zkoušky.


Na další fotce můžete vidět outfit pro dnešní večer.


I'm back! + Sarah's Instagram

8. července 2012 v 17:08 NEWS
Jsem zpět na blogu! Omlouvám se, že pár týdnů se natáhlo na pár měsíců, na více jak půl roku! Na Sarah jsem samozřejmě nezanevřela, stále sleduji novinky kolem ní :) Přemýšlím dokonce, že blog přesunu jinam.

Sarah dnes vystoupí na Classic Open Air v Berlíně, kde zazpívá úplně nové písničky! Myslím, že to nebudou písničky z nového alba, ale od jiných interpretů. Bude se zpívat pop, jazz, soul, swing a něco mezitím. Sarah je speciálním hostem celé akce, tak uvidíme, co zazpívá. Celé to vypukne už v 19:30! Fotky z Classic Open Air můžete sledovat na Instagramu a pokud máte aplikaci v mobilu, tak si přidejte @sarahconnorfan.

Těšíte se na novou sérii X Factoru a hlavně na nové album?