Srpen 2012

Facebook 01

21. srpna 2012 v 10:19 NEWS
Sarah nám skoro pořád píše na Facebook a vkládá tam i své osobní fotky. Doufám, že v tom i nadále bude pokračovat!

v pátek ráno napsala:
"Good morning ihr Kinder der Sonne.. Na, gefällt euch der Link? Coole Aufsteh-Nummer finde ich :-)
Meine Nacht war blöd, aber heute Morgen geht´s schon etwas besser.. Dank eurer lustigen Witze und Comments ist es nicht so langweilig ;-)) Nice day everyone.. Luv ya"

překlad:
"Dobré ráno děti slunce.. Líbil se vám odkaz? Našla jsem cool stand-up číslo :-)
Moje noc byla blbá, ale dnešní ráno už je o něco lepší.. Díky za vaše vtipy a komentáře, díky tomu se nenudím ;-)) Hezký den všem.. Miluju vás"
pátek, 17. srpna 2012
"Salbeitee, Kuscheldecke and "Fifty shades of grey.." Keine Spur mehr von Langeweile.. ;-)"

překlad:
"Šalvějový čaj, zachumlaná v dece a "Fifty shades of grey.." Ani stopa po nudě.. ;-)"

Fifty shades of grey je erotický román autorky EL James.

imagebam.com

neděle, 19. srpna 2012
"Wow.. Was für ein fantastischer Tag.. Hier in Berlin ist´s noch immer brütend heiss.. HERRRRRRLLIICHHHHH!!!!
Danke für eure lieben Aufmunterungsworte. Mir geht es seit gestern wieder super! Sie scheinen also geholfen zu haben..;-) Was habt ihr heute so gemacht? Wir haben den ganzen Tag gebadet und Wassermelone gegessen ;-)) Ich schicke euch heisse Küsse aus der Hauptstadt nach Überallhin.... MUUUAAAAHHHHHH, Sarah"

překlad:
"Wow.. Jaký nádherný den.. Tady v Berlíně je oopravdu horko.. NÁDHERAAAAA!!!!
Děkuji vám za vaše milá slova. Od včerejška je mi zase skvěle! Zdá se, že jste mi pomohli.. ;-) Co jste dnes dělali? My jsme se už stihli vykoupat a jíst meloun ;-)) Posílám vám horké polibky z hlavního města na všechny strany.... MUUUAAAAHHHHHH, Sarah"

pondělí, 20. srpna 2012
"An eye for an eye would make the whole world blind."

Good morning sweethearts... have a wonderful week!"

Nové trailery k X Factoru

21. srpna 2012 v 9:30 NEWS
Už v sobotu odstaruje 3. série X Factoru se Sarah! Na všechny trailery a další videa, jako rozhovory s porotci se podívejte tady.

Na YouTube se objevil amatérský záznam koncertu v Schopfheim. Na začátku je i Nica a Joe. Koncert není celý, ale i tak je to necelá hodinka.Další statusy Sarah na FB

17. srpna 2012 v 9:30 NEWS
Jak Sarah slíbila, aktualizuje pravidelně svůj Facebook.

"Hallo Ihr Süssen.. habt euch bestimmt schon gewundert, dass ich mich soooo lange nicht gemeldet habe.. :-) hab mir irgendwie ne blöde Halsentzündung zugezogen und liege teeschlürfend im Bett.. schnief.. Was macht ihr so? Weiss jemand n guten Witz?"

překlad:
"Ahoj zlatíčka.. asi se divíte, proč se táááák dlouho nehlásim.. :-) mám blbou angínu a tak ležím s čajem v posteli.. Co děláte? Nevíte nějaký dobrý vtip?"

"hahahaah... Carina, der mit der Nonne und dem Busfahrer ist geil!"

překlad:
"hahahaah... Carina, jeptiška a řidič autobusu byli super!"

"aaaawww... ihr seid soooo knuffig!! Danke für eure lieben Genesungswünsche... geht schon viel besser ;-) Kisses"

překlad:
"aaaawww... jste taaaak roztomilí!! Děkuju za vaše milá přání... už se cítím mnohem lépe ;-) Kisses"

"Awwww.... Happy Flowers to make me feel better.. :-))))"

překlad:
"Awwww.... Květiny, abych se cítila lépe.. :-))))"

imagebam.com

"Ihr Hasis!!!!
Danke für die vielen obercoolen Witze!!!!
Schlaft gut.... Muuuaahhhh
S."

"Vaše Hasis*!!!!
Díky za všechny super vtipy
!!!!
Spěte dobře
.... Muuuaahhhh
S."

imagebam.com

*slovo Hasis nevím vůbec co znamená, ani jsem ho nikde nenašla. Kdyby někdo věděl, napište prosím do komentářů..

When Sarah Connor loves their fans

15. srpna 2012 v 21:39 Sarah Connor

Není žádná novinka, že Sarah Connor má velmi přátelský vztah ke svým fanouškům. Když jsem k Vánocům v roce 2005 dostala live DVD A Night to Remember, byla jsem nadšená nejenom hlasem Sarah, ale také tím, že neustále podává ruku fanouškům a povídá si s nimi. Od té doby jsem si hrozně přála stát na jejím koncertě v první řadě, což se mi o 4 roky později povedlo a dokonce si s ní podat i ruku.

Přemýšlela jsem, proč je na nás Sarah tak hodná, když ostatní zpěvačky jsou chladnější, ale o nic míň slavné. A pak mi to došlo - Sarah v našem věku milovala Michaela Jacksona a věděla, jaký je to pocit, podat si s ním ruku nebo od něj dostat autogram. Později, když jsem se dívala na nějaký rozhovor, tak to tam Sarah zmínila.

Posledních pár let a hlavně na turné Sexy as Hell, Sarah skákala dolů z pódia a šla k fanouškům, až k jejich zábranám, vystoupila na ně a podávala si s nimi ruku, podepisovala se a fotila. Na to jsem se vždycky těšila :)

Třeba na koncertě ve Fleesensee před písničkou Living to Love you měla rozsvícené reflektory na fanoušky a když viděla jejich plakáty, zeptala se, jestli je nechtějí podepsat. Poté sešla z pódia a podepsala se jim.

Když byla těhotná a čekala Delphine Malou, věděla jsem, že na koncertě v Lauchheim určitě nesestoupí k nám dolů, aby se jí něco nestalo. I tak se ale natáhla k Pie ze show My Name is..., aby si s ní zazpívala Music is the Key. A dokonce se nám i podepsala.

Od koncertu v Lauchheim vůbec nescházela za fanoušky dolů, docela mě to mrzelo, ale naštěstí v sobotu zase začala a to dokonce při písničce Skin on Skin v Bad Bergzabern.

Ještě když Sarah bydlela v Bremenu, tak se hodněkrát stávalo, že fanoušci čekali před jejím domem s dárky pro ní a aby se s ní vyfotili. Sarah to samozřejmě nedělalo žádný problém :) Bohužel jsem žádnou takovou fotku nenašla, ale pamatuji si, že na internetu jich bylo dřív hodně.

A proč mě vlastně napadlo napsat tenhle článek, když tyhle vlastnosti Sarah neustále omílám dokola? Bylo to hlavně z důvodu, že fanoušci chtěli na koncertě v Tuttlingenu, aby zazpívala písničku Love is Color-Blind. Podívejte se na video nahoře, je to tam celé. Nejprve někdo hodil Sarah na pódium lístek, aby se mu podepsala a podal jí booklet Key to my Soul, kde je i text té písně. Pak začali fanoušci křičet Love is Color-Blind, aby jim písničku zazpívala a že text je v tom bookletu, ať to alespoň zkusí a poté křičeli, že chtějí zazpívat i Soldier with a Broken Heart. Sarah ale začala zpívat From Sarah with Love. A hned další koncert v Bad Bergzabern už Love is Color-Blind zazpívala. Tak kvůli tomu jsem to psala, protože mě moc potěšilo, že na to nezapomněla a že Love is Color-Blind opravdu zazpívala :)

Turn off the ligts and good night :) SC 4ever

Koncert v Bad Bergzabern

13. srpna 2012 v 10:47 NEWS
Sarah v sobotu koncertovala v Bad Bergzabern. Zpívala podobné písníčky jako ve dvou předešlých openair koncertech. Na sobě měla červeno-hnědé šaty, které vypadaly jako velký šátek, ze kterých si udělala šaty a přepásala je páskem. Boty měla vysoké nadkotníkové na podpatku. Celý outfit doplnila náušnicemi s peříčky, dvěma řetízky na krku, na ruce měla velký silný zlatý náramek a jeden tenký - řetízkový a stříbrný prstýnek, který nosí velmi často. Myslím, že ho Sarah dostala od Floriana :)

Při písničce Skin on Skin Sarah sestoupila z podia za fanoušky, tak jak to vždycky dělala při písničce From Sarah with Love. Písnničku Stand Up spojila s No Woman No Cry a s Love is Color-Blind. Při poslední písničce Turn Off the Lights řekla důrazněji turn off the lights a postupně se povypínaly reflektory svítící na pódiu. Poté se zase rozsvítily, Sarah dozpívala písničku a rozloučila se s fanoušky.

Krátce po skončení koncertu napsala na svůj Facebook:

"Klein aber fein;-) Schnuckimucks, ihr wart so suess!!! Es war kuschelig, aber ihr wart toll!!! Hat echt Spass gemacht! Ich verspreche euch, ich arbeite fleissig an meiner Platte weiter und dann gibt es ganz bald eeeendlich neue, schöne Musik.. Turn off the lights and good night......"

překlad:
"Malý, ale hezký;-) Schnuckimucks (milá přezdívka pro fanoušky), byli jste tak sladcí!!! Bylo to útulné a vy jste byli skvělí!!! Byla to opravdu zábava! Slibuji vám, že usilovně pracuji na nových písničkách a už brzy bude nová, krásná hudba.. Turn off the lights and good night......"

Setlist:
01. Bounce (video), (video)
02. Leave with a song
03. Son of a Preacher Man
04. Skin on Skin (video), (video), (video)
05. Stand Up/No Woman No Cry/Love is Color-Blind (video), (video, (video), (video)
06. Your Precious Love
07. I Heard it Through the Grapevine
08. Get it Right
09. Living to Love you
10. Crazy
11. Bang Bang (video)
12. Rodeo (video)
13. Something's got a Hold on me (video)
14. From Zero to Hero
15. I Believe in you
16. From Sarah with Love
17. Music is the Key
18. Cold as Ice
19. Turn Off the Lights (video)

The best from Bad Bergzabern (video)
Something's got a Hold on me & From Zero to Hero (video)

Sarah na Facebooku

12. srpna 2012 v 10:04 NEWS
Sarah poslední dobou pravidelně aktualizuje svůj oficální Facebook přes svůj mobilní telefon Blackberry a dokonce na něj posílá i své soukromé fotky! Jako například fotku ze zákulisí Classic Open Air nebo fotku z dovolené.

Ve čtvrtek 9.8.12:
"Hui.. Temperaturschock! Hier in Berlin ist es mal locker 20 Grad kuehler als auf den Balearen.. Dann muessen wir uns eben warme Gedanken machen, wa? ;-) Ich wuensche einen zauberhaften Tag! mmmuuuuaaahhhh.."

překlad:
"Hui.. Teplotní šok! Tady v Berlíně je něco kolem 20ti stupňů je tu o dost chladněji než na Baleárských ostrovech.. Tak musíme na to teplo alespoň myslet, co? ;-) Přeji vám kouzelný den! mmmuuuuaaahhhh.."

Ve čtvrtek 9.8.12:
"es wird waermer.. hahaha... ist schon jemandem aufgefallen, dass ich FB fuer mich entdeckt habe? gar nicht so schlecht hier.. so kriegt ihr alle noch so langweiligen Details aus meinem Leben direkt und umsonst und auch noch mit Wahrheitsgarantie ;-) aber Spass macht's ja irgendwie.. wo wir gerade dabei sind:"

překlad:
"začíná tu být tepleji.. hahaha... všimli jste si, že už jsem oblevila FB? není to tu tak špatné.. můžu vám zaručit všechny nudné podrobnosti o mém životě a to přímo tady, zdarma a dokonce vám můžu zaručit i pravdu ;-) ale nějak si z něho dělám srandu.. když už jsme u toho:"

Ve čtvrtek 9.8.12:
"mmmmhhhh... there is nothing more magical than the smell of a newborn... well done sis!!! luv ya"

překlad:
"mmmmhhhh... není nic kouzelnější ho než vůně novorozence... výborně sestro!!! miluji tě"

V pátek 10.8.12:
"messing around with NICA&JOE @ the studio ;-)"

překlad:
"pohrávám si s NICA&JOE @ ve studiu ;-)"

imagebam.com

V pátek 10.8.12:
"aaawww... Nica-Schatz, Dein Handy macht viel schönere Bilder.. ;-))) One more Cupcake und ich platze :-))"

překlad:
"aaawww... Nico-zlatíčko, tvůj mobil dělá o moc hezčí fotky.. ;-))) Ještě jeden dortík a prasknu :-))"

imagebam.com

V pátek 10.8.12:
"Happy Belated Birthday JOE Babyyyyy"

překlad:
"Šťastné opožděné narozeniny JOE Babyyyyy"

imagebam.com

Pozdrav z Mallorky

5. srpna 2012 v 17:28 NEWS

Sarah je nyní na dovolené na Mallorce. Na svůj oficiální Facebook, poslala fotku a krátký vzkaz.

"Hola.. Ich schicke euch sonnig-salzige Grüsse vom Mittelmeer.. Es ist so herrlich hier.. Gute Musik, Wasser, Sonne und meine süssen Muckels um mich herum.. Ich drücke euch. Dicken Kuss, Sarella"

Překlad:

"Hola.. (španělsky ahoj) Posílám vám pozdrav ze slunného středomoří.. Je tu krásně.. Dobrá hudba, voda, slunce a moji sladké Muckels (tak Sarah říká svým dětem) kolem mě.. Objímám vás. Velký polibek, Sarella"

Closer & IN

5. srpna 2012 v 17:18 NEWS
Sarah tento týden zdobí titulní stranu časopisu Closer. Uvnitř časopisu najdete exkluzivní fotky, které pořídili paparazzi na Mallorce, kde tráví rodinnou dovolenou (všimněte si, jak Tyler a Summer vyrostli). V článku se také rozebírá to, proč Sarah nepřišla na svatbu Anny-Marie s Bushidem. V tu dobu byla Sarah na Ibize natáčet X Factor, média spekulovala o tom, že nepřiletěla kvůli tomu, že Bushido párkrát Sarah urazil ve svých písních. Všechny scany z časopisů jsem si vypůjčila z connor-source.de

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

V IN se píše převážně o X Factoru.
imagebam.com

Na Instagramu se objevila fotka, kterou vyfotila fanynka, když Sarah s rodinou přiletěla na letiště Palma, na Mallorce. (Sarah je ta nalevo ve slaměném klobouku)


Sarah v porotě Kinder čokolády

5. srpna 2012 v 16:58 NEWS
Sarah bude v porotě vybírat tvář na Kinder čokoládu. Už v listopadu vyberou 32 dětí (16 dívek a 16 chlapců) a 12. a 13.ledna se uskuteční velké VIP natáčení spolu se Sarah. Celý reklamní spot a uvedení čokolád na trh se uskuteční v létě roku 2013 pouze v Německu.

Turné po Číně

5. srpna 2012 v 16:46 NEWS
Po Paříži se objevily další dva nové termíny na turné po Číně, kde je Sarah velmi oblíbená. Její hudba tam prý zní na každém rohu. Je pravděpodobné, že termíny budou ještě přibývat. Zatím je to mini turné, které vypadá zatím takhle:

19.09.12 - Live concert, MasterCard Center (Peking, China)
22.09.12 - Live concert, Yunfeng Theatre (Shanghai, China)
23.09.12 - Live concert, Sun Yat-Sen Memorial Hall (Guangzhou, China)