Go, get your Girl

8. května 2013 v 12:27 |  NEWS
Asi všichni netrpělivě očekáváme nové album od Sarah anebo alespoň nějaké info. Nicméně celý tým od Sarah, fanclub a samotná Sarah dlouho mlčeli, až už konečně Sarah napsala, že by se měl uspořádat fan event na kterém přislíbila, že zazpívá nové písničky z nového alba, jehož vydání je plánované někdy na červen/červenec! O fan eventu zatím bližší informace nejsou.

Sarah přibližně před měsícem (14.4) zazpívala v jazzovém klubu A-Trane v Berlíně, kde už před rokem zpívala. Byl to neplánovaný a neoficální koncert. A protože na oficiálním facebooku má Sarah už přes 200 000 liků, tak se rozhodla zveřejnit video z A-Trane, kde zpívá i novou písničku z nového alba Go, get your Girl! Zatím není známé, zda se jedná o nový singl, nebo jestli i celé album být znít tak jako Go, get your Girl, anebo bude znít moderněji.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Loreen Loreen | Web | 8. května 2013 v 12:37 | Reagovat

Ahoj. Pokiaľ ťa už nudia obyčajné RPG hry zo sveta ľudí, a chceš vyskúšať niečo nové, navštív našu stránku. Naša nová RPG hra StrangeTown je o prekliatom mestečku, v ktorom žijú s ľudmi aj rôzne príšery. Je iba na tebe, či sa staneš upírom, morskou pannou, čarodejnicou alebo mnohými dalšími. Uvítame nových hráčov rovnako ako tých skúsenejších :) StrangeTown sa na teba teší :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama