Květen 2014

Sarah na prvním místě!

31. května 2014 v 13:48 NEWS
Už nějaké to úterý v televizi běží pořad Sing meinen Song - Das Tauschkonzert, ve kterém přední němečtí umělci zpívají navzájem své písně. K pořadu vyšlo i CD a píseň Keiner Ist Wie Du, kterou zazpívala Sarah je nyní v iTunes chart a v Amazon chart na 1.místě v Německu, ve švýcarské iTunes chart také na 1.místě a v iTunes chart v Rakousku na 2.místě!


Za 14 dní (13.6.) vychází deluxe edice pořadu, která bude obsahovat 2 CD a DVD! Na seznam písní se podívejte tady
Kdy se dočkáme nového alba?

21. května 2014 v 21:25 NEWS
Už skoro rok se posouvá vydání nového alba. Poslední zprávy mluvily o tom, že vyjde na jaře. To se už bohužel nepovede a my tak stále musíme čekat. Podle mě se alba dočkáme na podzim nebo v zimě. Doufám, že v srpnu nejpozději se spustí promo a Sarah vydá nový singl. Proč to tak dlouho trvá? Sarah si napsala většinu písní sama, není spokojená se stylem a písněmi, které zpívala doposud, což bylo vidno i na jejich koncertech, na kterých zpívala písně jiných interpretů. Už se k vydání alba schylovalo, ale Sarah to zastavila, protože si nebyla jistá a nepřipadala si připravená na vydání. Chce, aby album bylo perfektní a dokonce v létě v Linz, kde představovala písničku Close to Crazy, říkala, že si není jistá, zda ji fanoušci přijmou a bude se jim líbit. Nicméně fanoušci jí milují a ze všech těch pěti písní, které už známe je tato asi nejoblíbenější.

1. Go get your Girl (watch)
2. Close to Crazy (watch)
3. Don't Forget about me (watch)
4. Little Love (watch)
5. Unlove you (watch)

Jak jsem strávila Mikuláše se Sarah

14. května 2014 v 20:50 NEWS
Vím, že mám půl roku zpoždění a že je trochu na hlavu psát vám na jaře, jak jsem byla na vánočním koncertu, ale když jsem vám to slíbila, tak se s vámi chci podělit se svými zážitky.

Víte, jak strašně moc miluju Sarah a že tohle byl můj už sedmý koncert. Nemohla jsem se dočkat, až Sarah opět uvidím a uslyším. Přemýšlela jsem, že bych jí přinesla nějaký dárek, jelikož se blížily Vánoce. Napsala jsem dopis o tom, jak mám Sarah ráda, kde všude jsem jí viděla, jak jsem s ní mluvila, jak se mi podepsala atd., do taštičky jsem dala ještě české sušenky a abych jí pobavila, tak jsem jí dala ještě ponožky se sobem. Celý den jsem byla nervózní z toho, jestli taštičku stihnu předat. Před přestávkou jsem šla k pódiu a Sarah si pro dárek přišla, poděkovala a usmála se na mě. Musím říct, že je opravdu nádherná.

Koncert byl skvělý, tak jako vždy. Sarah zpívala jak klasickékoledy, tak z Christmas in my Heart a zazpívala také nové písničky - Close to Crazy a Little Love při které si sedla na pódium a fanoušci se s ní mohli vyfotit a sednout si vedle ní. Jako vždy byla velmi přátelská. Bohužel jsem se tam k ní nedostala, ale hned po koncertu jsem běžela k tour busům a poznala jsem auta Sarah, kde jsem na ní čekala. Čekalo tam víc fanoušků až konečně přišla a mohli jsme se s ní vyfotit. Nikdy na to nezapomenu a jsem ráda, že jsem si mohla splnit další sen a mám fotku s mojí queen Cee. Nemůžu se dočkat letních koncertů!