Jak jsem strávila Mikuláše se Sarah

14. května 2014 v 20:50 |  NEWS
Vím, že mám půl roku zpoždění a že je trochu na hlavu psát vám na jaře, jak jsem byla na vánočním koncertu, ale když jsem vám to slíbila, tak se s vámi chci podělit se svými zážitky.

Víte, jak strašně moc miluju Sarah a že tohle byl můj už sedmý koncert. Nemohla jsem se dočkat, až Sarah opět uvidím a uslyším. Přemýšlela jsem, že bych jí přinesla nějaký dárek, jelikož se blížily Vánoce. Napsala jsem dopis o tom, jak mám Sarah ráda, kde všude jsem jí viděla, jak jsem s ní mluvila, jak se mi podepsala atd., do taštičky jsem dala ještě české sušenky a abych jí pobavila, tak jsem jí dala ještě ponožky se sobem. Celý den jsem byla nervózní z toho, jestli taštičku stihnu předat. Před přestávkou jsem šla k pódiu a Sarah si pro dárek přišla, poděkovala a usmála se na mě. Musím říct, že je opravdu nádherná.

Koncert byl skvělý, tak jako vždy. Sarah zpívala jak klasickékoledy, tak z Christmas in my Heart a zazpívala také nové písničky - Close to Crazy a Little Love při které si sedla na pódium a fanoušci se s ní mohli vyfotit a sednout si vedle ní. Jako vždy byla velmi přátelská. Bohužel jsem se tam k ní nedostala, ale hned po koncertu jsem běžela k tour busům a poznala jsem auta Sarah, kde jsem na ní čekala. Čekalo tam víc fanoušků až konečně přišla a mohli jsme se s ní vyfotit. Nikdy na to nezapomenu a jsem ráda, že jsem si mohla splnit další sen a mám fotku s mojí queen Cee. Nemůžu se dočkat letních koncertů!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama