NEWS

Nové album 2015

1. března 2015 v 11:34
V pátek jsem byla na koncertě v Drážďanech, kde nám Sarah prozradila spoustu nových informací o novém albu. Už na Facebooku psala, že nové album vyjde v květnu roku 2015!!!! Nový singl má vyjít co nevidět a celé album bude v němčině. Sarah řekla, že přemýšlí, že by dala nějaké anglické písničky jako bonus. Pár fanynek měli možnost slyšet čtyři písničky z nového alba! Potkaly Sarah, která jim je na mobilu pustila. Nový singl bude zřejmě píseň Augen auf, který měl premiéru před 14 dny v Drážďanech. V pátek nám také představila novou píseň Halt mich.

Rozhodla jsem se, že už sem nebudu psát, ale založila jsem si Facebukovou stránku Budu tam psát veškeré novinky Usmívající se Doufám, že si mě zase všichni najdete. Se spoustou z vás jsem si psala emaily Usmívající se

Sarah na prvním místě!

31. května 2014 v 13:48
Už nějaké to úterý v televizi běží pořad Sing meinen Song - Das Tauschkonzert, ve kterém přední němečtí umělci zpívají navzájem své písně. K pořadu vyšlo i CD a píseň Keiner Ist Wie Du, kterou zazpívala Sarah je nyní v iTunes chart a v Amazon chart na 1.místě v Německu, ve švýcarské iTunes chart také na 1.místě a v iTunes chart v Rakousku na 2.místě!


Za 14 dní (13.6.) vychází deluxe edice pořadu, která bude obsahovat 2 CD a DVD! Na seznam písní se podívejte tadyKdy se dočkáme nového alba?

21. května 2014 v 21:25
Už skoro rok se posouvá vydání nového alba. Poslední zprávy mluvily o tom, že vyjde na jaře. To se už bohužel nepovede a my tak stále musíme čekat. Podle mě se alba dočkáme na podzim nebo v zimě. Doufám, že v srpnu nejpozději se spustí promo a Sarah vydá nový singl. Proč to tak dlouho trvá? Sarah si napsala většinu písní sama, není spokojená se stylem a písněmi, které zpívala doposud, což bylo vidno i na jejich koncertech, na kterých zpívala písně jiných interpretů. Už se k vydání alba schylovalo, ale Sarah to zastavila, protože si nebyla jistá a nepřipadala si připravená na vydání. Chce, aby album bylo perfektní a dokonce v létě v Linz, kde představovala písničku Close to Crazy, říkala, že si není jistá, zda ji fanoušci přijmou a bude se jim líbit. Nicméně fanoušci jí milují a ze všech těch pěti písní, které už známe je tato asi nejoblíbenější.

1. Go get your Girl (watch)
2. Close to Crazy (watch)
3. Don't Forget about me (watch)
4. Little Love (watch)
5. Unlove you (watch)

Jak jsem strávila Mikuláše se Sarah

14. května 2014 v 20:50
Vím, že mám půl roku zpoždění a že je trochu na hlavu psát vám na jaře, jak jsem byla na vánočním koncertu, ale když jsem vám to slíbila, tak se s vámi chci podělit se svými zážitky.

Víte, jak strašně moc miluju Sarah a že tohle byl můj už sedmý koncert. Nemohla jsem se dočkat, až Sarah opět uvidím a uslyším. Přemýšlela jsem, že bych jí přinesla nějaký dárek, jelikož se blížily Vánoce. Napsala jsem dopis o tom, jak mám Sarah ráda, kde všude jsem jí viděla, jak jsem s ní mluvila, jak se mi podepsala atd., do taštičky jsem dala ještě české sušenky a abych jí pobavila, tak jsem jí dala ještě ponožky se sobem. Celý den jsem byla nervózní z toho, jestli taštičku stihnu předat. Před přestávkou jsem šla k pódiu a Sarah si pro dárek přišla, poděkovala a usmála se na mě. Musím říct, že je opravdu nádherná.

Koncert byl skvělý, tak jako vždy. Sarah zpívala jak klasickékoledy, tak z Christmas in my Heart a zazpívala také nové písničky - Close to Crazy a Little Love při které si sedla na pódium a fanoušci se s ní mohli vyfotit a sednout si vedle ní. Jako vždy byla velmi přátelská. Bohužel jsem se tam k ní nedostala, ale hned po koncertu jsem běžela k tour busům a poznala jsem auta Sarah, kde jsem na ní čekala. Čekalo tam víc fanoušků až konečně přišla a mohli jsme se s ní vyfotit. Nikdy na to nezapomenu a jsem ráda, že jsem si mohla splnit další sen a mám fotku s mojí queen Cee. Nemůžu se dočkat letních koncertů!

See you tomorrow!

4. prosince 2013 v 17:58

Sarah v Drážďanech

9. července 2013 v 13:43
Po dvou letech jsem konečně opět viděla mojí milovanou Sarah! A to na akci Gemeinsam gegen die Flut - Wir sagen Danke! Byl to vlastně festival, který se konal jako poděkování lidem, kteří pomáhali při povodních. Poděkovat přišli děti ze školky, také se děkovalo vojákům, záchranářům a osobně přišli poděkovat lidé, kterým voda vzala živobytí, domov a tak dále. A hvězdy jako Sarah, Till Brönner, Roland Kaiser a další zazpívali. Trochu jsem byla smutná, že Sarah zazpívala jen dvě písničky a to jsem se schválně dívala na stránky pořadatelů a byli tam napsáni jen čtyři interpreti, tak jsem si myslela, že každý bude zpívat 30 minut nebo víc. Nakonce jich tam bylo o hodně víc a ani nikde nebyli napsáni. No nevadí, i tak jsem si vystoupení Sarah užila.

Ještě před začátkem koncertu, když jsme čekali před branou jsme slyšeli a viděli na velké obrazovce Sarah a Tilla při zvokové zkoušce. Sarah zpívala skoro hned na začátku písničku Smile. Moc jí to slušelo. Na sobě měla koženou bundu, koženou sukni s prošívaním, černé tílko a vysoké podpatky. Opravdu byla krásná. Její blond vlasy ve tmě zářily. Asi hodinu a něco před koncem zazpívala písničku Can't Hold Us. Není to její nová písnička, jak jsem si chvíli myslela. Je to cover od Macklemore & Ryana Lewise. A se Sarah vystoupil i Till Brönner, který jí doprovidil na trubku. Nějaký fanoušek hodil na podium plyšového poníka a Sarah si ho bohužel nevšimla, protože zrovna když dopadl na zem, dívala se na druhou stranu. Nicméně jí ho někdo nejspíš donesl do backstage, protože jako profilový obrázek na svém Facebooku má fotku s poníkem. Už se nemůžu dočkat, až opět uvidím Sarah a doufám, že už na jejím koncertě a nejlépe na turné! Nové zprávy o novém albu stále nejsou. Sarah je nyní v Los Angeles. Není známé, zda je tam na dovolené či nahrává písničky. Nicméně Sascha z oficiálního fanclubu napsal, že slyšel nové písničky od Sarah a máme se na co těšit. Také jsem se ptala jedné fanynky, kdy si myslí, že album vyjde a myslí si, že koncem léta nebo začátkem podzimu. Uvidíme, jak to celé bude. Fotky si můžete prohlédnout na instagramu. A na tomto kanálu si můžete pustit interview a vystoupení Sarah v dobré kvalitě.

See you in Dresden, Sarah!

6. července 2013 v 7:45

Go, get your Girl

8. května 2013 v 12:27
Asi všichni netrpělivě očekáváme nové album od Sarah anebo alespoň nějaké info. Nicméně celý tým od Sarah, fanclub a samotná Sarah dlouho mlčeli, až už konečně Sarah napsala, že by se měl uspořádat fan event na kterém přislíbila, že zazpívá nové písničky z nového alba, jehož vydání je plánované někdy na červen/červenec! O fan eventu zatím bližší informace nejsou.

Sarah přibližně před měsícem (14.4) zazpívala v jazzovém klubu A-Trane v Berlíně, kde už před rokem zpívala. Byl to neplánovaný a neoficální koncert. A protože na oficiálním facebooku má Sarah už přes 200 000 liků, tak se rozhodla zveřejnit video z A-Trane, kde zpívá i novou písničku z nového alba Go, get your Girl! Zatím není známé, zda se jedná o nový singl, nebo jestli i celé album být znít tak jako Go, get your Girl, anebo bude znít moderněji.

Facebook 01

21. srpna 2012 v 10:19
Sarah nám skoro pořád píše na Facebook a vkládá tam i své osobní fotky. Doufám, že v tom i nadále bude pokračovat!

v pátek ráno napsala:
"Good morning ihr Kinder der Sonne.. Na, gefällt euch der Link? Coole Aufsteh-Nummer finde ich :-)
Meine Nacht war blöd, aber heute Morgen geht´s schon etwas besser.. Dank eurer lustigen Witze und Comments ist es nicht so langweilig ;-)) Nice day everyone.. Luv ya"

překlad:
"Dobré ráno děti slunce.. Líbil se vám odkaz? Našla jsem cool stand-up číslo :-)
Moje noc byla blbá, ale dnešní ráno už je o něco lepší.. Díky za vaše vtipy a komentáře, díky tomu se nenudím ;-)) Hezký den všem.. Miluju vás"
pátek, 17. srpna 2012
"Salbeitee, Kuscheldecke and "Fifty shades of grey.." Keine Spur mehr von Langeweile.. ;-)"

překlad:
"Šalvějový čaj, zachumlaná v dece a "Fifty shades of grey.." Ani stopa po nudě.. ;-)"

Fifty shades of grey je erotický román autorky EL James.

imagebam.com

neděle, 19. srpna 2012
"Wow.. Was für ein fantastischer Tag.. Hier in Berlin ist´s noch immer brütend heiss.. HERRRRRRLLIICHHHHH!!!!
Danke für eure lieben Aufmunterungsworte. Mir geht es seit gestern wieder super! Sie scheinen also geholfen zu haben..;-) Was habt ihr heute so gemacht? Wir haben den ganzen Tag gebadet und Wassermelone gegessen ;-)) Ich schicke euch heisse Küsse aus der Hauptstadt nach Überallhin.... MUUUAAAAHHHHHH, Sarah"

překlad:
"Wow.. Jaký nádherný den.. Tady v Berlíně je oopravdu horko.. NÁDHERAAAAA!!!!
Děkuji vám za vaše milá slova. Od včerejška je mi zase skvěle! Zdá se, že jste mi pomohli.. ;-) Co jste dnes dělali? My jsme se už stihli vykoupat a jíst meloun ;-)) Posílám vám horké polibky z hlavního města na všechny strany.... MUUUAAAAHHHHHH, Sarah"

pondělí, 20. srpna 2012
"An eye for an eye would make the whole world blind."

Good morning sweethearts... have a wonderful week!"

Nové trailery k X Factoru

21. srpna 2012 v 9:30
Už v sobotu odstaruje 3. série X Factoru se Sarah! Na všechny trailery a další videa, jako rozhovory s porotci se podívejte tady.

Na YouTube se objevil amatérský záznam koncertu v Schopfheim. Na začátku je i Nica a Joe. Koncert není celý, ale i tak je to necelá hodinka.


Další statusy Sarah na FB

17. srpna 2012 v 9:30
Jak Sarah slíbila, aktualizuje pravidelně svůj Facebook.

"Hallo Ihr Süssen.. habt euch bestimmt schon gewundert, dass ich mich soooo lange nicht gemeldet habe.. :-) hab mir irgendwie ne blöde Halsentzündung zugezogen und liege teeschlürfend im Bett.. schnief.. Was macht ihr so? Weiss jemand n guten Witz?"

překlad:
"Ahoj zlatíčka.. asi se divíte, proč se táááák dlouho nehlásim.. :-) mám blbou angínu a tak ležím s čajem v posteli.. Co děláte? Nevíte nějaký dobrý vtip?"

"hahahaah... Carina, der mit der Nonne und dem Busfahrer ist geil!"

překlad:
"hahahaah... Carina, jeptiška a řidič autobusu byli super!"

"aaaawww... ihr seid soooo knuffig!! Danke für eure lieben Genesungswünsche... geht schon viel besser ;-) Kisses"

překlad:
"aaaawww... jste taaaak roztomilí!! Děkuju za vaše milá přání... už se cítím mnohem lépe ;-) Kisses"

"Awwww.... Happy Flowers to make me feel better.. :-))))"

překlad:
"Awwww.... Květiny, abych se cítila lépe.. :-))))"

imagebam.com

"Ihr Hasis!!!!
Danke für die vielen obercoolen Witze!!!!
Schlaft gut.... Muuuaahhhh
S."

"Vaše Hasis*!!!!
Díky za všechny super vtipy
!!!!
Spěte dobře
.... Muuuaahhhh
S."

imagebam.com

*slovo Hasis nevím vůbec co znamená, ani jsem ho nikde nenašla. Kdyby někdo věděl, napište prosím do komentářů..

Koncert v Bad Bergzabern

13. srpna 2012 v 10:47
Sarah v sobotu koncertovala v Bad Bergzabern. Zpívala podobné písníčky jako ve dvou předešlých openair koncertech. Na sobě měla červeno-hnědé šaty, které vypadaly jako velký šátek, ze kterých si udělala šaty a přepásala je páskem. Boty měla vysoké nadkotníkové na podpatku. Celý outfit doplnila náušnicemi s peříčky, dvěma řetízky na krku, na ruce měla velký silný zlatý náramek a jeden tenký - řetízkový a stříbrný prstýnek, který nosí velmi často. Myslím, že ho Sarah dostala od Floriana :)

Při písničce Skin on Skin Sarah sestoupila z podia za fanoušky, tak jak to vždycky dělala při písničce From Sarah with Love. Písnničku Stand Up spojila s No Woman No Cry a s Love is Color-Blind. Při poslední písničce Turn Off the Lights řekla důrazněji turn off the lights a postupně se povypínaly reflektory svítící na pódiu. Poté se zase rozsvítily, Sarah dozpívala písničku a rozloučila se s fanoušky.

Krátce po skončení koncertu napsala na svůj Facebook:

"Klein aber fein;-) Schnuckimucks, ihr wart so suess!!! Es war kuschelig, aber ihr wart toll!!! Hat echt Spass gemacht! Ich verspreche euch, ich arbeite fleissig an meiner Platte weiter und dann gibt es ganz bald eeeendlich neue, schöne Musik.. Turn off the lights and good night......"

překlad:
"Malý, ale hezký;-) Schnuckimucks (milá přezdívka pro fanoušky), byli jste tak sladcí!!! Bylo to útulné a vy jste byli skvělí!!! Byla to opravdu zábava! Slibuji vám, že usilovně pracuji na nových písničkách a už brzy bude nová, krásná hudba.. Turn off the lights and good night......"

Setlist:
01. Bounce (video), (video)
02. Leave with a song
03. Son of a Preacher Man
04. Skin on Skin (video), (video), (video)
05. Stand Up/No Woman No Cry/Love is Color-Blind (video), (video, (video), (video)
06. Your Precious Love
07. I Heard it Through the Grapevine
08. Get it Right
09. Living to Love you
10. Crazy
11. Bang Bang (video)
12. Rodeo (video)
13. Something's got a Hold on me (video)
14. From Zero to Hero
15. I Believe in you
16. From Sarah with Love
17. Music is the Key
18. Cold as Ice
19. Turn Off the Lights (video)

The best from Bad Bergzabern (video)
Something's got a Hold on me & From Zero to Hero (video)

Sarah na Facebooku

12. srpna 2012 v 10:04
Sarah poslední dobou pravidelně aktualizuje svůj oficální Facebook přes svůj mobilní telefon Blackberry a dokonce na něj posílá i své soukromé fotky! Jako například fotku ze zákulisí Classic Open Air nebo fotku z dovolené.

Ve čtvrtek 9.8.12:
"Hui.. Temperaturschock! Hier in Berlin ist es mal locker 20 Grad kuehler als auf den Balearen.. Dann muessen wir uns eben warme Gedanken machen, wa? ;-) Ich wuensche einen zauberhaften Tag! mmmuuuuaaahhhh.."

překlad:
"Hui.. Teplotní šok! Tady v Berlíně je něco kolem 20ti stupňů je tu o dost chladněji než na Baleárských ostrovech.. Tak musíme na to teplo alespoň myslet, co? ;-) Přeji vám kouzelný den! mmmuuuuaaahhhh.."

Ve čtvrtek 9.8.12:
"es wird waermer.. hahaha... ist schon jemandem aufgefallen, dass ich FB fuer mich entdeckt habe? gar nicht so schlecht hier.. so kriegt ihr alle noch so langweiligen Details aus meinem Leben direkt und umsonst und auch noch mit Wahrheitsgarantie ;-) aber Spass macht's ja irgendwie.. wo wir gerade dabei sind:"

překlad:
"začíná tu být tepleji.. hahaha... všimli jste si, že už jsem oblevila FB? není to tu tak špatné.. můžu vám zaručit všechny nudné podrobnosti o mém životě a to přímo tady, zdarma a dokonce vám můžu zaručit i pravdu ;-) ale nějak si z něho dělám srandu.. když už jsme u toho:"

Ve čtvrtek 9.8.12:
"mmmmhhhh... there is nothing more magical than the smell of a newborn... well done sis!!! luv ya"

překlad:
"mmmmhhhh... není nic kouzelnější ho než vůně novorozence... výborně sestro!!! miluji tě"

V pátek 10.8.12:
"messing around with NICA&JOE @ the studio ;-)"

překlad:
"pohrávám si s NICA&JOE @ ve studiu ;-)"

imagebam.com

V pátek 10.8.12:
"aaawww... Nica-Schatz, Dein Handy macht viel schönere Bilder.. ;-))) One more Cupcake und ich platze :-))"

překlad:
"aaawww... Nico-zlatíčko, tvůj mobil dělá o moc hezčí fotky.. ;-))) Ještě jeden dortík a prasknu :-))"

imagebam.com

V pátek 10.8.12:
"Happy Belated Birthday JOE Babyyyyy"

překlad:
"Šťastné opožděné narozeniny JOE Babyyyyy"

imagebam.com

Pozdrav z Mallorky

5. srpna 2012 v 17:28

Sarah je nyní na dovolené na Mallorce. Na svůj oficiální Facebook, poslala fotku a krátký vzkaz.

"Hola.. Ich schicke euch sonnig-salzige Grüsse vom Mittelmeer.. Es ist so herrlich hier.. Gute Musik, Wasser, Sonne und meine süssen Muckels um mich herum.. Ich drücke euch. Dicken Kuss, Sarella"

Překlad:

"Hola.. (španělsky ahoj) Posílám vám pozdrav ze slunného středomoří.. Je tu krásně.. Dobrá hudba, voda, slunce a moji sladké Muckels (tak Sarah říká svým dětem) kolem mě.. Objímám vás. Velký polibek, Sarella"

Closer & IN

5. srpna 2012 v 17:18
Sarah tento týden zdobí titulní stranu časopisu Closer. Uvnitř časopisu najdete exkluzivní fotky, které pořídili paparazzi na Mallorce, kde tráví rodinnou dovolenou (všimněte si, jak Tyler a Summer vyrostli). V článku se také rozebírá to, proč Sarah nepřišla na svatbu Anny-Marie s Bushidem. V tu dobu byla Sarah na Ibize natáčet X Factor, média spekulovala o tom, že nepřiletěla kvůli tomu, že Bushido párkrát Sarah urazil ve svých písních. Všechny scany z časopisů jsem si vypůjčila z connor-source.de

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

V IN se píše převážně o X Factoru.
imagebam.com

Na Instagramu se objevila fotka, kterou vyfotila fanynka, když Sarah s rodinou přiletěla na letiště Palma, na Mallorce. (Sarah je ta nalevo ve slaměném klobouku)

Sarah v porotě Kinder čokolády

5. srpna 2012 v 16:58
Sarah bude v porotě vybírat tvář na Kinder čokoládu. Už v listopadu vyberou 32 dětí (16 dívek a 16 chlapců) a 12. a 13.ledna se uskuteční velké VIP natáčení spolu se Sarah. Celý reklamní spot a uvedení čokolád na trh se uskuteční v létě roku 2013 pouze v Německu.

Turné po Číně

5. srpna 2012 v 16:46
Po Paříži se objevily další dva nové termíny na turné po Číně, kde je Sarah velmi oblíbená. Její hudba tam prý zní na každém rohu. Je pravděpodobné, že termíny budou ještě přibývat. Zatím je to mini turné, které vypadá zatím takhle:

19.09.12 - Live concert, MasterCard Center (Peking, China)
22.09.12 - Live concert, Yunfeng Theatre (Shanghai, China)
23.09.12 - Live concert, Sun Yat-Sen Memorial Hall (Guangzhou, China)

Videa z Tuttlingenu

20. července 2012 v 22:10
Na internetu se zatím vůbec neobjevil seznam písní, které Sarah zazpívala. Objevila se však videa. Kliknutím na odkaz se video spustí.

Koncert v Tuttlingenu

19. července 2012 v 18:31
Sarah má dnes další živý koncert v Tuttlingenu. Fanoušci už slyšeli, jak Sarah zkouší písničky I Believe in you, Bounce, Music is the Key, Cold as Ice, Somethings Got a Hold on me, Precious Love a Get it Right. Před Sarah bude vystupovat i Nica & Joe.

Koncert začal už ve 20 hodin. Sarah je dnes večer celá v černém.

Sarah na sobě měla černý overal, který byl na stehnech nařasený, vysoké podpatky a černý klobouk. Koncert byl už pár měsíců beznadějně vyprodaný a určitě stál za to. Zítra se určitě objeví setlist a videa z koncertu, tak sledujte tento článek. Fotky mám už v galerii, dole je odkaz.

Koncert v Paříži!

19. července 2012 v 15:46
A máme tady další nový termín na live koncert, po Šanghaji je tu Paříž!!! Jestli se jedná o normální 90ti minutový koncert s kapelou anebo bude Sarah hostem na nějaké akci není zatím známé. Akce se uskuteční 5.října 2012 v Le Sentier des Halles ve 21:45. Doufám, že o příštím termínu, o kterém budu psát, bude o Praze ;)
 
 

Reklama