NEWS

Koncert v Šanghaji

19. července 2012 v 9:13
Sarah vystoupí 22.09. 2012 v Šanghaji (Čína) v Yunfeng Theatre! Koncert se měl uskutečnit už před dvěma lety, ale byl zrušen, kvůli koncertu v Moskvě.

A dnes Sarah vystupuje v Honberg.

Pozdrav z Ibizy

18. července 2012 v 7:38
Sarah dala na svůj oficiální Facebook fotku z Ibizy, kde se natáčel X Factor. K fotce napsala krátký vzkaz: "Me and my amazing band chillin' and makin' music on one of the most beautiful islands in the world!!!"

Už zítra má Sarah další koncert! Těšíte se na fotky a videa?

Sommersound Festival 2012 AKTUALIZOVÁNO

14. července 2012 v 20:51
Sarah dnes od 20 hodin zpívá na velkém open air koncertě ve Schopfheim. Motto koncertu je "Greatest Hits - Heart & Soul". Celý koncert trval 40 minut a Sarah zazpívala pro 400 lidí. Pořadatelé byli poctěni, že Sarah přijela zazpívat pro tak malé publikum. Předskokani byli Nica a Joe z X Factoru, kteří zazpívali například Nothing Else Matters (Metallica) nebo Who Wants to Live Forever (Queen). Sarah si celý koncert povídala s fanoušky, ukázala jim modřiny z Celebrity reining se slovy "Šla jsem do toho naplno a dala jsem do toho všechno". Během koncertu měli fanoušci problémy s ostrahou, která jim zakázala fotit s bleskem. Naštěstí jen první tři písničky. Jedna fanynka řekla, že jí donutili smazat dvě videa. Sarah si toho všimla a řekla, že jí natáčení a focení nevadí. Po koncertě fanoušci čekali na Sarah a chtěli autogram a vyfotit se s ní. Po chvíli přišla ostraha a řekla, že autogramy nepřicházejí v úvahu. Opět můžeme spekulovat, jestli se Sarah nechtěla fotit a podepisovat anebo si to ostraha vymyslela. Sázim na ostrahu...

K setlistu jsem přidala více odkazů na videa, která se dnes ráno objevila a dole máte odkaz na galerii, kam jsem včera přidala více fotek. Určitě se podívejte na video k písničce Stand Up, kterou Sarah spojila s písní No Women, No Cry.

Písničky, které Sarah zazpívala:

01. Bounce
02. Leave with a Song (video)
03. Son of a Preacher Man (video)
04. Skin on Skin (video), (video)
05. Stand Up / No Woman, No Cry (video)
06. Your Precious Love
07. I Heard it Through the Grapevine (video), (video)
08. Get it Right (video)
09. Living to Love you (video)
10. Crazy (video)
11. Bang Bang (video), (video)
12. Rodeo (video)
13. Somethings Got a Hold on me
14. From Zero to Hero
15. From Sarah with Love (přídavek)
16. Turn off the Lights (přídavek)

Fotky:

Sarah vyhrála "Celebrity Reining"

14. července 2012 v 20:43
Sarah Connor byla dnes odpoledne speciálním hostem největšího "reining eventu" v Evropě. Celá akce se konala ve Švýcarsku ve městě Givrins na ranči a začala už 9.července a vyvrcholila dnes odpoledne velkým "vip reiningem", který vyhrála Sarah! O pár bodů porazila Michaela Schumachera s 237 body.

V této souvislosti nám napsala vzkaz na Facebook:

"Jippiiieeeee!!! GEWONNEN!!!! Danke an ARNIE, mein Superpferdchen hat alles gegeben und mit mir das Baby nach Hause gebracht. YEAHHHHH!!!!!! Was fuer eine Rakete!!!
Danke auch an Corinna und Michael für den tollen Tag auf der Ranch!!!! Sascha wird euch den Link, sobald er verfuegbar ist, posten! Check it out! Sarah goes Cowgirl just for fun hehe
Und jetzt... Auf zum Konzert!!!
Bis gleich ihr Lieben...
"

"Jupíííííííí!!! Vyhrála jsem!!! Díky ARNIE, mému super mořskému koníku díky ní nesu domů moje baby. YEAHHHHH!!!!!! To bylo fakt něco!!!
Díky Corinně a Michaelovi za krásný den na ranči!!!! Sascha vám sem pak dá odkaz, hned jak bude k dispozici! Check it out! Sarah goes Cowgirl just for fun hehe
A teď... Na koncert!!!
Už brzy miláčkové..."


Více fotek v cč

Classic Open Air

13. července 2012 v 13:48
Sarah v neděli vystoupila jako speciální host Classic Open Air v Berlíně. Na sobě měla flitrované šaty, černé sandálky na vysokém podpatku s kameny. Šaty doplnila už jen flitrovanou čelenkou a jednoduchým stříbrným prstýnkem. Celý její outfit a líčení byl stylizován do doby 20.-30. let.

Sarah zazpívala čtyři písničky a celé její vystoupení trvalo 20 minut.

Setlist:
1. Cab Calloway - Minnie the Moocher (video), (video)
2. Charlie Chaplin - Smile (video)
3. Etta James - Something's got a Hold me (video)
4. Sonny Bono - Bang, Bang

Na YouTube je ještě video s písničkou Mad about the Boy z odpolední zkoušky, kterou Sarah z neznámého důvodu večer nezpívala. Na video se podívejte tady.

Sarah odpoledne poskytla spoustu rozhovorů na které se podívejte kliknutím na odkaz:

První fotky z Classic Open Air!

8. července 2012 v 21:02
Na Facebooku se objevily první fotky z Classic Open Air. První je z dnešní odpolední zkoušky.


Na další fotce můžete vidět outfit pro dnešní večer.

I'm back! + Sarah's Instagram

8. července 2012 v 17:08
Jsem zpět na blogu! Omlouvám se, že pár týdnů se natáhlo na pár měsíců, na více jak půl roku! Na Sarah jsem samozřejmě nezanevřela, stále sleduji novinky kolem ní :) Přemýšlím dokonce, že blog přesunu jinam.

Sarah dnes vystoupí na Classic Open Air v Berlíně, kde zazpívá úplně nové písničky! Myslím, že to nebudou písničky z nového alba, ale od jiných interpretů. Bude se zpívat pop, jazz, soul, swing a něco mezitím. Sarah je speciálním hostem celé akce, tak uvidíme, co zazpívá. Celé to vypukne už v 19:30! Fotky z Classic Open Air můžete sledovat na Instagramu a pokud máte aplikaci v mobilu, tak si přidejte @sarahconnorfan.

Těšíte se na novou sérii X Factoru a hlavně na nové album?

Wetten Dass...?

9. října 2011 v 12:41
Sarah se včera po devíti letech a objevila v zábavné show Wetten Dass...? Přišla hned na začátku show a vůbec poprvé od porodu se ukázala na veřejnosti.

V pořadu mluvila o X Factoru o jménu její dcery (Delphine Malou) a vysvětlila, že jméno Delphine nemá nic společného s delfínem, ale že jméno pochází z řečtiny a jeho význam je krásná. Samozřejmě nechyběly ani scény z Wetten Dass z roku 2002, kde na sobě měla šaty s hlubokým výstřihem.

Sarah se do pořadu moc těšila také díky tomu, že v něm byla Jessie J. Je její velkou fanynkou a už ve čtvrtek psala na svém Facebooku, že se těší hlavně na ní.

Ještě před začátkem show poskytla interview, na které se podívejte tady. Sarah v něm mluví o X Factoru, Delphine, těhotenství, o šatech, které měla v roce 2002 v pořadu a také o Holliday on Ice!

A co si Sarah do pořadu oblékla? Bílou košili, na které měla sako se spoustou aplikací jako brože a řetízky, bílou košili měla zastrčenou v černých jeggings (džínové legíny), které byly přepásané třpytivým páskem a na nohou černé lodičky od Christiana Louboutina. Jak se vám líbí její outfit?

Fotky:

Má cenu pokračovat?

7. října 2011 v 22:18
Asi jste si všimli, že moje aktualizace nejsou tak časté a novinky nejsou úplně nejnovější. Hlavní důvod je ten, že se mi občas z ničeho nic vypne počítač a nemám článek tak rychle napsaný, jak bych chtěla, občas se mi neuloží a když jich je víc, tak to zabere hodně času. Mám a budu mít míň času a když se vracím večer domů, tak nemám chuť překládat článek a vymýšlet ho jinak, aby nebyl stejný, jako na jiných českých stránkách o Sarah. Tak se vás ptám, hlavně tedy fanoušků Sarah, jestli má cenu stále pokračovat?

Bylo by mi líto mazat blog, protože jsem ho psala od roku 2008 a psala jsem ho ráda, zvlášť když mělo vyjít nové album, nebo začínalo turné na které jsem se chystala a snažila jsem se najít co nejvíce informací a co nejrychleji je dát sem na blog. Jenže si myslím, že když novinka není aktuální, tak nemá cenu jí sem psát s pěti denním zpožděním.

Sarah mám stále pořád moc ráda. Sleduji jí každý den, každý den jí poslouchám a určitě se chystám na další její koncerty, ale nevím, jestli mám stále psát na blog.

Co si myslíte?

(Nejkrásnější fotka v trenčkotu Burberry)

X Factor: 8.díl (Bootcamp)

1. října 2011 v 10:10

V neděli byl odvysílán první bootcampový díl X Factoru, na který se dívalo 2,11 milionu lidí.

Spustit osmý díl X Factoru

Nové album v roce 2012!

23. září 2011 v 11:46
Sarah nyní odpočívá se svou rodinou a hlavně maličkou Delphine ve své berlínské vile a v půlce října (18.10.) jí uvidíme v X Factoru. V prosinci by se Sarah ráda vrátila do studia a začala psát písničky!

X Factor: 6.díl (casting)

22. září 2011 v 9:51

Nedělní X Factor měl opravdu velkou konkurenci. Skoro na všech kanálech běžely filmy. Šestý díl sledovalo 1,85 milionu lidí.

Spustit šestý díl X Factoru!


X Factor: 5.díl (casting)

22. září 2011 v 9:31

Sledovanost X Factoru klesá. VOX doufá, že se sledovanost zvýší počátkem live shows. Pátý díl sledovalo 1,47 milionu lidí.

Spustit pátý díl X Factoru!

X Factor: 4.díl (casting)

22. září 2011 v 9:12

Sledovanost oproti minulému dílu opět trochu klesla. Na 4.díl se dívalo 2,05 milionu lidí.

Spustit čtvrtý díl X Factoru!

X Factor: 3.díl (casting)

22. září 2011 v 8:58

Třetímu dílu X Factoru konkurovalo fotbalové utkání, ale i tak si vedl dobře! Na X Factor se dívalo 2,21 milionu lidí. Je to o trochu méně, než na 2.díl, ale i tak se VOX obával, že 3.díl bude sledovat o mnoho méně lidí.

Spustit třetí díl X Factoru!

X Factor: 2.díl (casting)

22. září 2011 v 8:41

Navzdory silné konkurenci druhý díl měl vyšší sledovanost, než první! Druhý díl sledovalo 2,33 milionu lidí. A opět můžete kliknutím na odkaz sledovat druhý díl online.

Spustit druhý díl X Factoru!

X Factor: 1.díl (casting)

22. září 2011 v 8:24

Třicátého srpna byl odvysílán první castingový díl talentové show X Factor, který sledovalo 2,04 milionu lidí. Na první díl se můžete podívat kliknutím na odkaz dole.

Spustit první díl X Factoru

Holiday on Ice

7. září 2011 v 12:58
Dne 13.listopadu 2011 se v německém Hamburku koná Holiday on Ice. Hostem lední revue bude Sarah Connor a moderátorka MTV Mirjam Weichselbraun. Motto letošního ročníku je "moderní, sexy a spousta adrenalinu". Podle pořadatelů se toto motto skvěle chodí k Sarah, která nazpívala dvě nové písně pro Holiday on Ice a které budou mít premiéru 13.listopadu! Ředitel Michael Duwe o spolupráci: "Ze spolupráce se Sarah Connor nebudu mít radost jen já, ale i tisíce fanoušků, kteří stále chtějí slyšet a vidět nové a nové hity." Sarah o spolupráci: "Mám velkou radost a je to pro mě něco mimořádného. Hudební spolupráce s Holiday on Ice je pro mě velký zážitek."

RTL o Delphine

7. září 2011 v 12:19

RTL včera odvysílala reportáž, ve které informuje a prozrazuje jméno, které vybrala Sarah a Florian pro jejich holčičku - Delphine Malou. A přečetli zprávu od Sarah, kterou napsala na svůj Facebook. Na video se podívejte tady.

Česká a slovenská média informují o narození Delphine

6. září 2011 v 11:28
Dnes a včera informovala česká a slovenská média o narození dcery Delphine. Jako první s informací přišel Blesk pro ženy. Určitě se podívejte také do galerie, protože je tam jedna fotka, když Sarah byla v Praze! Dnes jsem tu fotku viděla poprvé. Článek si přečtěte tady


Jako druzí informovali Tvnoviny.sk, kde bohužel popletli trochu Tylerovo jméno. Článek si můžete přečíst tady


A dnes informoval také deník Super.cz. Článek si můžete přečíst tady

 
 

Reklama