NEWS

Sarah prozradila jméno své holčičky

6. září 2011 v 8:53
Sarah včera napsala na svůj oficiální Facebook jméno své holčičky! Sarah: "Dobrý večer moji milí, jsem bez sebe radostí, že vám mohu oznámit narození své dcery. Z noci z 3. na 4.9. v 1:20 hodin spatřila světlo světa naše krásná, růžová dcera Delphine Malou. Delphine je silná zdravá. Mámě a tátovi se také dobře daří a její dva starší sourozenci jí včera plni pýchy obdivovali :-)"

Včera se celý den spekulovalo o jménu holčičky a všichni se shodovali na jménu Emily. Nakonec je to Delphine Malou. Také včera v pořadu Prominent byla odvysílána zpráva o narození miminka a také blahopřání od moderátora X Factoru Jochena Schroppera. Na video se podívejte tady.

Sarah porodila!

5. září 2011 v 8:31
Sarah včera v berlínské nemocnici porodila zdravou holčičku! Tuto informaci potvrdil i snoubenec Sarah - Florian Fischer. Ještě v sobotu se Sarah procházela po Berlíně, kde ji vyfotili i paparazzi a nikdo si nemyslel, že by mohla porodit hned druhý den. Sarah nyní bude odpočívat s holčičkou, Summer, Tylerem a Florianem ve svém domě v Berlíně a už od října se na ní můžeme těšit v live show v X Factoru! Jméno miminka zatím není jasné. Sarah nechtěla prozradit ani pohlaví dítětě, nakonec jí to omylem vyklouzlo při interview a také to potvrdila na koncertě v Lauchheim. Jméno holčičky si nechává pro sebe, říká, že je to jejich rodinné tajemství. Já Sarah & Florianovi moc gratuluji!

Nová písnička k X Factoru?

24. srpna 2011 v 11:44

Dnes se na stránkách VOX objevilo nové video, kde Sarah a Till Brönner zpívají. Tedy Sarah zpívá, Till hraje na trumpetu. O písničce se toho dozvíme už brzy! Ve videu se dále zabývají těhotenstvím a X Factorem. Na video se podívejte tady

Nové fotky v galerii

23. srpna 2011 v 20:31

Minulou středu byl zveřejněn celý photoshoot k X Factoru. Po pár dnech se objevily nové fotky Sarah v modrých šatech. Bohužel nejsou ve vysoké kvalitě. Prohlédnout si je můžete tady

Na internetu se také objevily tři fotky ve větší kvalitě ze série fotek pro časopis Mamy's Place. Prohlédnout si je můžete tady

Dnes se také objevily neznámé fotky, které nafotil fotograf Lado Alexi. Fotky byly pořízeny ještě předtím, než byla Sarah těhotná. Tedy začátkem tohoto roku, nebo koncem minulého. Já bych řekla, že začátkem tohoto roku. Fotky najdete tady
Tak jaké fotky se vám líbí nejvíce?

Tv Today,Tv Neu

20. srpna 2011 v 10:07
Sarah zdobí dvě nové titulky časopisů - Tv Today a Tv Neu. Na obálkách jsou použity nové fotky k X Factoru. Za skeny děkuji connor-source.de

Nový trailer k X Factoru

18. srpna 2011 v 20:43
Ode dneška se na televizních stanicích VOX a RTL vysílá nový trailer k X Factoru, kde samozřejmě nesmí chybět Sarah. Musím říct, že se mi trailer moc líbí. Na video se podívejte tady.

Dnes jsem hledala nějaké fotky Sarah, abych je přidala do galerie a našla jsem větší fotku ze série pro časopis Mamy's Place, ale o moc větší není :) doufám, že se brzy objeví v HQ kvalitě!

Nové fotky k X Factoru

17. srpna 2011 v 22:44

Na internetu se objevilo šestnáct nových fotek k X Factoru. Fotky jsou jednoduché, barevné a byly pořízeny v době, kdy Sarah ještě neměla bříško. Fotky najdete v galerii tady

Čtěte také:

X Factor kampaň + videa

17. srpna 2011 v 21:37
Od srpna rozjel VOX opravdu masivní kampaň X Factoru. V Kolíně nad Rýnem, Berlíně, Düsseldorfu, Hamburku a v Mnichově visí po celém městě velké plakáty s logem X Factoru a porotci.


Na internetu se už také objevují videa z kastingů soutěže. Hned v prvním videu vidíme talentovaného zpěváka, který je otec německé reality show hvězdy a modelky Daniely Katzeberger. Daniela se snažila prorazit také jako zpěvačka, což jí nevyšlo, neumí totiž zpívat, proto Sarah měla takovýhle výraz, když zaslechla její jméno. Její otec ale zpívat umí, proto byli porotci velmi mile překvapeni. Na video se podívejte tady


Ve druhém videu vidíme ty méně talentované zpěváky. Slečnu, která se snaží zpívat písničku I will Always Love you od Whitney Houston a kluka, který jak bez života zpívá Relax, proto se nelekněte, až Sarah zakřičí relax :D Na video se podívejte tady


Ve třetím videu se můžete pobavit nad hvězdnou pěchotou. Na video se podívejte tady


A podlední video je trailer k soutěži, na který se podívejte tady

Na YouTube se objevilo video z Naughty but Nice turné z roku 2005

Sarah by Natalie Franz

8. srpna 2011 v 18:22
V červnu vyšel časopis Mamy's Place, kde byl rozhovor a tři nové fotky Sarah. Dlouho jsem čekala, jestli se na internetu tyto fotky objeví ve větší kvalitě anebo dokonce celá série. Nyní jsem se dočkala a jsem nadšená! Je to naprosto něco jiného. Nude make up, svázané vlasy, trenčkot Burberry - fotky jak z Vogue nebo Elle. Já doufám, že se dočkám více takových fotek u Sarah!!!! Zatím z nich fanoušci nadšení moc nejsou, ale já opravdu jsem! Co si o nich myslíte vy?


Nominujte Sarah!

6. srpna 2011 v 13:52
11. prosince 2011 se budou předávat ceny Wild & Young. Nyní až do 26. srpna 2011 můžete zasílat své nominace v různých kategorií. O měsíc později, tedy 26. září 2011 budou oficiálně oznámeny nominace a od listopadu budeme moci hlasovat. Sarah můžete nominovat v těchto kategorií:

Nejlepší zpěvačka (Beste Sängerin): Sarah Connor
Nejlepší TV show (Beste TV-Show): X Factor
Nejlepší singl (Beste Single): Cold as Ice, Real Love
Nejlepší album (Bestes Album): Real Love
Nejlepší videoklip (Bestes Musik-Video): Cold as Ice, Real Love

Fotky & videa z Lauchheim

31. července 2011 v 17:07
Do galerie jsem přidala moje a oficiální fotky z koncertu:


a videa postupně přidávám sem.

Koncert v Lauchheim

24. července 2011 v 16:44

Na koncert jsem dorazila už ve dvě hodiny, kde už bylo pár fanoušků, kteří si poslední koncert v tomto roce nemohli nechat ujít. Nejprve jsme mohli k pódiu a dívat se, jak si kapela ladí nástroje a rozehrávají se. Asi po 45 minutách jsme museli odejít, protože na zkoušku měla přijít Sarah. Tak jsme až do půl sedmé čekali venku a poté jsme všichni běželi k podiu. O půl deváté přišel Mati Gavriel, který zpíval až do devíti. Mati věnoval písničku Hallelujah včera zesnulé zpěvačce Amy Winehouse. Krátce po deváté hodině přišla Sarah v bilém tričku, roztrhaných kalhotech, žabkách a kšiltovce Adidas. Sarah nám na koncertě potvrdila, že se jí narodí holčička, dostala spoustu dárků pro miminko a také spoustu růží s věnováním od fanoušků. Dokonce se podepsala i dvou fanouškům. Měla jsem štěstí, že jeden z nich jsem byla i já. Na koncertě byla také Pia ze soutěže My Name Is... Sarah Connor, která si se Sarah zazpívala kousek písničky Music is the Key. Koncert skončil ve 23 hodin.

Videa brzy nahraju, ale trvá to poslední dobou i přes hodinu. A fotky přidám taky brzy!

Písničky, které Sarah zazpívala:
01. Intro
02. Cold as Ice
03. Leave with a Song
04. Living to Love you
05. Skin on Skin
06. Son of a Preacher Man
07. Get it Right
08. Your Precious Love feat. Troy
09. Troy - Superstituion (cover verze - Stevie Wonder)
10. Soldier with a Broken Heart
11. Real Love
12. Rodeo
13. Crazy
14. Bounce
15. From Zero to Hero
přídavek:
16. Man in the Mirror (cover verze - Michael Jackson)
17. Music is the Key
18. From Sarah with Love

Sarah o zítřejším koncertě

22. července 2011 v 18:11
Už zítra odehraje Sarah Connor svůj poslední koncert v tomto roce a nejen o něm poskytla internetovému serveru Schwaebische-Post.de následující rozhovor:

Budete vystupovat v Kapfenburgu. Jaký program jste si připravila pro své fanoušky?
Já a moje kapele budeme hrát pomalejší písničky. Vybrala jsem spoustu písniček z alba Soulicious a samozřejmě můj velký hit From Sarah with Love a Living to Love. Celkově mám v plánu, aby byl koncert více akustický.

Jaké výhody má koncert v malém a historickém prostředí?
Že můžu vytvořit intimní spojení se svým publikem. Těším se na koncert. Letos to bude můj jediný koncert.

Koncert se odehraje brzy před vaším porodem. Nebude to pro vás složité?
Nebojte se. Moje dítě je na prvním místě. Noviny napsali měsíč mého porodu špatně. Ve skutečnosti mám termín na začtku září. I když já osobně věřím, že na svět přijde o trochu dřív.

Jak se měnily vaše písně v průběhu vaší kariéry?
Během mého života se styl písniček měnil s každou jeho fází. Na začátku mé kariéry mi bylo 21 let. Moje první písnička se jmenovala Let's get Back to Bed - Boy a moje poslední album se jmenuje Real Love. Mezitím jsem nahrávala písničky pro dvě osoby, které jsou v mém životě nejdůležitější - mé děti, také o lásce a zlomeném srdci. Mé písně jsou jako soundtrack k mému životu.

Jste jeden z porotců v X Factoru. Jak se vám tato práce líbí?
Je zábavné objevovat nové talenty a podporovat je. Všichni jsou hladoví a ochotní po tom se učit. I já se od nich mohu učit.

Jaká je kariéra vítěze minulého ročníku - Edity?
Edita nedávno odehrála své první turné a hodně koncertovala. Je velmi spokojená.

Jaké jsou vaše děti? Zpívají rády? Mají to po mamce v genech?
Oba hodně rádi zpívají. Jsme-li v autě, chtějí poslouchat písničky a zpívat nahlas.

Jak jde skloubit kariéra, děti a být fit? Máte nějakou radu?
Stanovit si správně priority.

Hádej, co je v obálce!

17. července 2011 v 12:47
Jedete někdo také? Líbí se Vám nový layout?

Happy birthday, Sarah!

13. června 2011 v 9:53
Sarah dnes slaví se 31. narozeniny! Proto bych jí chtěla popřát vše nejlepší, hodně štěstí, zdraví a mnoho úspěchů v osobním a profesním životě. Tento rok může oslavovat rovnou třikrát - 10. výročí své kariéry, 31. narozeniny a narození dítěte. Pokud byste chtěli vidět Sarah v tomto roce naposledy zpívat live, tak máte možnost 23.července v Lauchheim. Čtrnáctí dní poté by Sarah měla porodit své již třetí dítě - vypadá to, že to bude holčička, ona však nic takového neprozradila. A také se můžete těšit, že se blog opět naplno rozjede! Nový layout, galerie a spoustu dalších novinek!

Live: Comet 2011

27. května 2011 v 19:53
Dnes večer se předávají ceny Comet 2011. Jak určitě víte, Sarah je nominovaná. Doufám, že letos vyhraje znovu. Doufám, že jste hlasovali každý den stejně jako já a doufám, že dnes večer uvidíme naší milovanou Sarah na pódiu s cenou. Živý přenos můžete sledovat tady

20:15 - Comet začíná
20:24 - v hledišti je vidět plakát pro Sarah? "Sarah we ♥ you" tak ještě vidět tu Sarah :D
21:47 - nejlepší zpěvačkou pro rok 2011 se stala bohužel Lena a ne Sarah

Stand up & Vote!!!!!!

13. května 2011 v 21:05

Sarah je těhotná!

21. února 2011 v 5:33
Poslední měsíc se o Sarah šířily zvěsti, že je těhotná. Nyní se to potvrdilo, Sarah je ve 4.měsíci těhotenství! Po necelém roce chození se svým přítelem Florianem Fischerem, Sarah šťastně říká: "Ano, čekám miminko!" Florian, kterým žije se Sarah v Berlíně říká: "Jsme nadšeni. Moc jsme toužili po miminku." Sarah se od dubna objeví jako porotkyně v talentové show X Factor 2. Porodit by měla někdy v červenci tohoto roku.

Sarah zazpívá v Sydney?

3. ledna 2011 v 5:30
Šestého února 2011 by Sarah měla zazpívat v Sydney, v Austrálii! Vystoupení by se mělo konat v Sando hotelu od devatenácti hodin. Více informací najdete tady

Sarah živě z Minska!!!

2. ledna 2011 v 21:06
Dnes večer začal přidávat jeden fanoušek Sarah videa z koncertu z Běloruska, který se vysílal včera a v pátek v běloruské televizi. Na koncertě Sarah zazpívala If it's Magic! Tuhle písničku zpívá podruhé live, poprvé jí zpívala na koncertě v Selbu. Sledujte tento kanál
 
 

Reklama