NEWS

Třetí singl

12. prosince 2010 v 12:18
Na jaře roku 2011 by měl vyjít třetí singl z alba Real Love. Spekuluje se o čtyřech písničkách a to Stand up, Back from your Love, Time 2 a Soldier with a Broken Heart. Uvidíme, jestli k některé z těchto písní natoří Sarah také videoklip. Většinou natočí jen na dvě písničky z alba a třetí vydá jen jako singl. Mně by se líbil videoklip k písničce Time 2, nebo Back from your Love.

Napůl je potvrzená také informace o tom, že by mělo vyjít album plné Greatest Hits, tedy největších hitů.

Ein Herz für Kinder

12. prosince 2010 v 12:10
V tomto článku jsem psal o vánočním koncertě, který se uskuteční příští pondělí v Bremenu. Na ebay.de se draží lístek na tento koncert, v lístku je také zahrunuté Meet & Greet, tedy setkání se Sarah. Počáteční cena lístku bylo 1€, nyní je cena lístku na 604€ (15 100 Kč). Aukce končí zítra ráno v 9:51. Celá tato částka poputuje na konto charitativního spolku Ein Herz für Kinder.

Live: Speciální koncert rádia N-Joy

7. prosince 2010 v 20:05
miss-sarahconnor.blog.cz
20:04 - Moderátorka nás vítá
20:05 - Sarah je tu! Sledujte zde!
20:06 - Sarah představuje kapelu a začíná s písničkou Bounce
20:09 - Leave with a Song
20:13 - Sarah zpívá nový singl: Real Love a nechá diváky zazpívat refrém
20:16 - povídá si s fanoušky a říká, že bylo hezké, jak zpívaly refrém
20:18 - Son of a Preacher Man
20:20 - Sarah nechá zpívat zvlášt holky a kluky Son of a Preacher Man a jednou si poplete a místo boys, řekne girls. Když zpívají kluci, všichni se smějí
20:22 - Sarah chce, aby se všichni ztišili a učí je refrém písničky Rodeo
20:23 - začíná Rodeo
20:25 - Sarah podává dvoum dívkám mikrofon a oni chvilku zpívají místo ní
20:27 - Sarah si povídá s fanoušky a ptá se jakou chtějí slyšet písničku - From Zero to Hero, nebo Back from Your Love?
20:29 - a je to Back from Your Love
20:34 - Crazy
20:38 - Sarah si povídá s moderátorkou, pije mátový čaj a odpovídá na otázky od posluchačů rádia
20:45 - Sarah se odchází podepisovat fanouškům
20:49 - přímý přenos se přepnul na rádio

Stáhěte si Faded a poslouchejte dnes večer Sarah live!

7. prosince 2010 v 18:54
Od dnešního dne si můžete stáhnout na iTunes singl Real Love - 3 verze a také bonusovou, úplně novou písničku Faded! Na této stránce uslyšíte skoro celou Faded a také si jí koupit. Singl si můžete koupit také na Amazon.de nebo MusicLoad.de.

Dnes ve 20:00 do 21:15 zazpívá Sarah v Hamburku speciální koncert, který pořádá rádio N-Joy. A my se na něj můžeme dívat a poslouchat ho live!!! Na této stránce můžete sledovat koncert. Příjemnou zábavu!


Sarah učila v 5.B

4. prosince 2010 v 15:00
miss-sarahconnor.blog.cz
Sarah ve čtvrtek od 11 do 12 hodin vyučovala na základní škole v 5.B hudební výchovu. Učili se noty, hráli na piáno, zpívali a povídali si o albu Real Love. Sarah si také nejspíš nechala prodloužit vlasy, jak můžete vidět na fotce. Se svými krátkými vlasy, by si takový drdol nemohla udělat. Už se těším na fotky, kde je Sarah bude mít rozpuštěné!

Best of CD, live DVD anebo live CD? + více jak 50 videí z Ruska, Ukrajiny a Běloruska

4. prosince 2010 v 14:41
Přístí rok, to bude přesně 10 let od začátku její kariéry. Sarah v nedávném rozhovoru naznačila, že pro fanoušky chystá překvapení, protože už to bude 10 let, co pro ně zpívá. To znamená, že se může jednat o best of album s největšími hity, DVD a CD s živým koncertem, anebo akustické album. Co by jste si přály vy, k 10. výročí? Já bych si přála, aby Sarah přijela do Prahy a DVD a CD s živým koncertem.

Na tomto kanálu si můžete přehrát více jak 50 videí z koncertů z Ruska, Běloruska a Ukrajiny.

Tisková konference v Minsku

4. prosince 2010 v 14:21
miss-sarahconnor.blog.cz
V úterý, před koncertem v Minsku (Bělorusko) se konala tisková konference. Sarah mluvila o Real Love, o tom, co pro ni znamená láska, že rodina je pro ni velmi důležitá a své dvě děti jsou pro ni na prvním místě. Také mluvila o Michaelu Jacksonovi, Vánocích a prozradila, že jí moc chutná běloruský guláš s houbami a že její děti zbožňují loutky, které jim přivezla při její poslední návštěvě v Bělorusku. Tady se můžete podívat na video z konference.

31. prosince odvysílá ruská televize TVR moskevský koncert z Crocus City Hall, kde Sarah vystoupila minulou středu!!! Doufejme, že to někdo umístní na YouTube a  my se budeme moci podívat.

Real Love - premiéra videoklipu jen pro Němce

2. prosince 2010 v 13:54
Pokud jste v pátek byli zvědaví na nový klip Real Love, který měl premiéru na stránce MyVideo.de a pokud nebydlíte v Německu, tak jste ho nemohli vidět. Proč Sarah, nebo spíš její tým, zapomíná na české, polské, rakouské, švýcarské, britské fanoušky, kteří očekávali nový videoklip Real Love? Tento videoklip není umísteň ani na YouTube, protože jediná kopie videoklipu je ze stránky MyVideo.de a když tuto kopii uložíte na YouTube, tak jste porušili jejich práva, za to vám klip nahrají buď bez zvuku, nebo vám ho smažou a pokud porušíte tyto práva třikrát, smažou vám i celý profil. Jakou tedy má videoklip a hlavně album propagaci? Nulovou, pokud nepočítám Německo... V Německu klip viděli, album jim doručili o den dřív... Vypadá to, jako by Sarah nechtěla být nikde jinde slavná, než jen v rodném Německu.

Videoklip je moc hezký, má podzimní a vánoční atmosféru. Konec písničky má jinou, mnohem lepší verzi, než na albu Real Love. Pokud si chcete videoklip stáhnout, můžete na tomto fóru
miss-sarahconnor.blog.cz

Koncert a tisková konference v Moldávii

2. prosince 2010 v 6:07
miss-sarahconnor.blog.cz
Ve čtvrtek, hned druhý den po koncertě v Moskvě, se v Moldávii konala tisková konference, na které Sarah zazpívala kousek Real Love, poděkovala za  hezké přivítání a mluvila i o svém profesním a soukromém životě, také o svém tetování Summer a vysvětlila, proč si ho nechala vytetovat. Tady a tady se můžete podívat na rozhovor na tiskové konferenci, tady je reportáž z televizní stanice Accent TV a tady je reportáž z televize allfun.

Sarah také navštívila školu, kam jí doprovodil i její přítel Florian Fischer, kde se Sarah dětěm podepisovala a zpívala s nimi - We Wish you a Merry Christmas. Na video ze školy se můžete podívat tady

A tady se můžete podívat, jak zpívá na koncertě Cold as Ice a Carry me Home.

Sarah večer zazpívila v Národním paláci. Oblečená byla stejně jako na koncertě v Rusku. Fotky přidám co nejdříve do galerie!

Do článku Koncert v Moskvě jsem doplnila všechna videa z tohoto koncertu.

Koncert v Moskvě

28. listopadu 2010 v 12:19
miss-sarahconnor.blog.cz
Ve středu Sarah zazpívala pro tisíce svých ruských fanoušků nové písničky z alba Real Love, ale také staré hity v Crocus City Hall v Moskvě. Koncert měl dvě části, při kterém Sarah vystřídala dva kostýmy - květované mini šaty s over knee semišovými kozačkami a šedivé tričko, černou koženou bundičku, lesklou černou sukni, šedivé návleky a černé kotníčkové boty. 

Generální zkouška doprovázela pár problémů jako  - vypadnutí textu zpěváků v pozadí, pianista měl problémy při písničce Soldier with a Broken Heart, Sarah také zapomínala text a proto všichni byli nervózní. Koncert nakonce dopadl na jedničku, jen Sarah se občas stalo, že obměnila text písně. Na koncert přijel i její přítel Florian a také její rodina, která seděla v první řadě. Při písničce Son of a Preacher Man šla Sarah mezi diváky a zpívala s nimi, fotila se, dostávala květiny a podepisovala se jim. Fotky přidám dnes nebo zítra do galerie.
miss-sarahconnor.blog.cz
01. Cold as Ice (video)
02. Stand up (video)
03. Carry me Home (video), (video)
04. Back from your Love (video)
05. Living to Love you (video)
06. Leave with a Song (video), (video)
07. Break my Chains (video), (video)
08. Son of a Preacher Man (video), (video), (video)
09. Get it Right (video)
10. Rodeo (video), (video)
11. Skin on Skin (video)
12. Bounce (video)
13. Soldier with a Broken Heart (video)
14. Real Love (video)
15. See you Later (video)
16. From Zero to Hero (video)
17. From Sarah with Love (video)
18. Music is the Key (video)
19. Crazy (video)

Zimmer Frei

26. listopadu 2010 v 23:59
V neděli se vysílal pořad Zimmer Frei. Na fotky z pořadu se můžete podívat tady a video z pořadu je tady

Willkommen bei Mario Barth - video

26. listopadu 2010 v 23:54
V sobotu byla Sarah hostem pořadu Willkommen bei Mario Barth, ve kterém si povídala s moderátorem, zazpívala Cold as Ice a předvedla s moderátorem vtipnou scénku. Na pořad se můžete podívat tady

Willkommen bei Mario Barth

20. listopadu 2010 v 18:46
Sarah Connor bude dnes večer hostem zábavního pořadu Willkommen bei Mario Barth na RTL. Bude si povídat s moderátorem a také zazpívá živě Cold as Ice! Pořad začíná ve 22:15. Už zítra se můžete těšit na fotky a videa z pořadu!

Tajný koncert

20. listopadu 2010 v 18:40
miss-sarahconnor.blog.cz
Hitradio RTL společně se Sarah uspořádali tajný koncert, na který mohli fanoušci vyhrát lístky v rádiu. Po koncertě Sarah poskytla rozhovor, vyfotila a podepsala se fanouškům. Tady se můžete podívat na interview.


Premiéra videoklipu Real Love už v pátek! + playlist singlu

20. listopadu 2010 v 18:24
V pátek, 26.listopadu bude mít premiéru nový videoklip Real Love. Videoklip tentokrát budeme moct vidět na stránce myvideo.de

Sarah pro nás připravila další malé překvapení! A to novou písničku na singlu Real Love. Jmenuje se Faded! Na playlist singlu Real Love se můžete podívat tady Nezapomeňte si poslechnout ukázku písničky Faded!

Koncert v rádiu N-Joy

20. listopadu 2010 v 18:17
Sarah zazpívá na speciálmím koncertu rádia N-Joy staré hity a také nové písničky z alba Real Love. Vstupenky na koncert můžete vyhrát od 22.listopadu, nikde se prodávat nebudou.

Vánoční koncert

20. listopadu 2010 v 18:08
Dvacátého prosince Sarah zazpívá s evropskými sborovými zpěváky, kteří si říkají EuropaChorAkademie v Bremenu. Speciálním hostem bude Tony Henry, který se Sarah zazpívá koledy. Koncert smíchá dohromady popovou a klasickou hudbu dohromady, jak tomu bylo na koncertě A Night to Remember: Pop Meets Classic, který vyšel i na DVD. Po koncertě se bude konat setkání se Sarah, Tonym a se sborovými zpěváky. Na téhle stránce se brzy začnou prodávat lístky na koncert.
miss-sarahconnor.blog.cz

Sarah v novém In a InTouch

20. listopadu 2010 v 17:37
O Sarah se píše v novém čísle časopisu In a InTouch. A co se tam řeší tentokrát? Pořád to samé... Sarah, Florian a děti. A také to, že je Marisa těhotná. Za skeny děkuji USC


Sarah už za čtyři dny v Moskvě!

20. listopadu 2010 v 17:26
Už ve středu Sarah zazpívá v Moskvě v Crocus City Hall. V ruské televizi se už více jak týden vysílá trailer na koncert.


Singl Real Love

13. listopadu 2010 v 11:24
Na Amazonu si už můžete předobjednat singl Real Love se dvěma písničkami (nejspíš album verzi a akustickou verzi). Singl vychází 3.prosince 2010. Videoklip k písničce byl natočen prý včera a videoklipu bychom se měli dočkat už příští týden!


miss-sarahconnor.blog.cz
 
 

Reklama