NEWS

Rock 'n' Comedy

13. listopadu 2010 v 11:16
28. května vystoupí Sarah na Rock 'n' Comedy se spoustou dalších umělců. Více informací najdete tady. Pokud byste na akci chtěli jít, lístek si můžete objednat tady


miss-sarahconnor.blog.cz

X Factor: finále

13. listopadu 2010 v 11:09
V úterý se konalo finále talentové show X Factor, ve kterém se utkala skupina Big Soul se zpěvačkou Editou Abdieski. A nakonec vyhrála Edita! Sarah ve finále zazpívala písničku Break my Chains a za ní na velké obrazovce byly vysílány momenty z X Factoru. Tady se můžeze podívat na Break my Chains.

miss-sarahconnor.blog.cz

Casting na Real Love

13. listopadu 2010 v 10:55
Sarah Connor s talentovou společností StagePool hledá dědečka ve věku 65-75 let a blonďatou holčičku, která by jí měla být podobná ve věku 8-12 let do svého nového videoklipu Real Love. Oba by měli umět alespoň trochu hrát na klavír. Casting se konal včera v Berlíně. Znamená to, že videoklip bude o minulosti, kde bude malá Sarah a starý pán bude hrát jejího dědečka? To se dozvíme už brzy!

Co pro vás znamená opravdová láska, Sarah Connor?

13. listopadu 2010 v 10:49
miss-sarahconnor.blog.cz
Tak takovou otázku položil deník Bild Sarah. Co je pro ní pravá láska a více o Sarah se dozvíte v tomto článku a videu.

3 nach 9

13. listopadu 2010 v 10:40
V pátek (29.10.) vystoupila Sarah v pořadu 3 nach 9, kde poskytla interview, ve kterém mluvila o svém albu Real Love, účinkování v X Factoru a také žertovala o tom, že její jméno Sarah Connor nemá nic společného se seriálem Terminator: Příběh Sarah Connor. Její příjmení Connor pochází z jejích irských kořenů. Sarah na sebe také prozradila, že dříve chodila na brigádu jako servírka v hotelu v Bremenu. A že jednou uklouzla a spadla před hosty. Tady si můžete pustit interview se Sarah a tady zpívá Real Love.
miss-sarahconnor.blog.cz

Proč je Sarah Connor chladná jako led?

1. listopadu 2010 v 18:50
O Sarah Connor se omluvilo v nějakém rádoby hudebním pořadu, ve kterém opět najdete chyby, jak jinak, protože vyhledat něco v googlu je táááááák těžké, že pane "moderátore". Jinak kdybyste to nevěděli, tak poslední dvě desky - Soulicious a Sexy as Hell byly propadák. A poslední hit od Sarah byl From Zero to Hero. Až si zapnete toto video nelekněte se moderátora - úchyla a v klidu si přetočte na 6:28. Jsem zvědavá, na vaše reakce.

Sarah v rádiu Bremen 4

29. října 2010 v 22:42
miss-sarahconnor.blog.cz
Dnešním dnem končí turné po rádiích. Sarah ho zakončila v rádiu Bremen 4. Tady si můžete poslechnout interview z rádia. Fotky přidám brzy do galerie!

Sarah v rádiu N-Joy

29. října 2010 v 22:37
miss-sarahconnor.blog.cz
Sarah byla včera hostem rádia N-Joy, kde poskytla interview a živě zazpívala písničku Rodeo.

Sarah v rádiu Hamburg

29. října 2010 v 22:31
miss-sarahconnor.blog.cz
Sarah byla včera hostem rádia Hamburg, kde poskytla interview a také zazpívala písničku Real Love a Crazy. Kliknutím na odkaz sputíte video.

Chatujte se Sarah!

29. října 2010 v 22:10
Prvního listopadu od 19:30 máte jedninečnou příležitost zeptat se Sarah na cokoli. Stačí se pouze tady zaregistrovat a od 19:30 čekat, dokud se Sarah nepřipojí.

X Factor

29. října 2010 v 22:06
Sarah zazpívala v úterním X Factoru Real Love

Sarah v rádiu B3

29. října 2010 v 22:04
miss-sarahconnor.blog.cz

Sarah byla toto úterý hostem pořadu Die Frühaufdreher rádia B3, kde mluvila o své nové lásce a také novém albu. Fotky brzy v galerii!

Sarah v rádiu 7

29. října 2010 v 21:58
Sarah byla v neděli (24.10.) hostem rádia 7, kde představila své nové album a také několik písní zazpívala. Po koncertě se konala malá autogramiáda.

Nejoblíbenější momenty z X Factoru

29. října 2010 v 21:53
Na oficiálním Facebooku se objevilo video, kde Sarah představuje své nejoblíbenější momenty z talentové show X Factor. Na video se můžete podívat tady.

Verstehen Sie Spaß?

29. října 2010 v 21:46
Sarah Connor zazpívala v pořadu Verstehen Sie Spaß? písničku Real Love a poskytla krátké interview. Na její vystoupení se doma u televizních obrazovek dívaly i její děti - Tyler a Summer.


Sarah v rádiu RPR1

29. října 2010 v 19:45
miss-sarahconnor.blog.cz
V sobotu (23.10) byla Sarah hostem rádia RPR 1 a poté zazpívala v obývacím pokoji jednoho z poslachačů, který vyhrál v soutěži. Team z RPR 1 v jeho obývacím pokoji připravil veškeré věci pro malý koncert a poté Sarah mohla přijít a zazpívat. Fotky brzy v galerii.

Sarah v rádiu SAW

29. října 2010 v 19:28
miss-sarahconnor.blog.cz
Hned po skončení interview v rádiu Berlin 88,8 Sarah odjela do rádia SAW, kde zazpívala pro dvacet šťastlivců, kteří vyhráli lístky. Po koncertě se konala malá autogramiáda. Sarah také prozradila, že druhým singlem z nového alba bude balada Real Love. Fotky brzy v galerii!

Sarah v rádiu Berlin 88,8

29. října 2010 v 19:18
miss-sarahconnor.blog.cz
Minulý pátek (22.10.) byla Sarah hostem rádia Relin 88,8, kde mluvila o svém novém albu, X Factoru a také o svých tetování. Ginny z Connor-Source se v rádiu setkala se Sarah a její kamarádka Emina jí předala dárek. Rozhovor se Sarah si můžete poslechnout tady a tady se můžete podívat na předávání dárku.

Fotky brzy v galerii!

Novinky už brzy!

29. října 2010 v 10:29
Omlouvám se, že nepřidávám novinky. Dnes večer to napravím. V pondělí ráno mi přišlo Real Love, tak se můžete těšit na mou recenzi.

Real Love: druhá recenze

24. října 2010 v 14:04
Neuvěřitelný kariérní úspěch trvá už osm studiových alb. Tentokrát by mohlo osmé album trumfnout všechny doposud vydané. Jako porotkyně, učitelka a trenérka v talentové show X Factor, kde Sarah působí velmi příjemným dojmem, který by mohl přilákat mnohem více fanoušků.

Do včerejšího dne jsme netušili, že Sarah umí tak skvěle zpívat! Když jsme si poslechli píseň Back from Your Love, která je doprovázena pouze klavírem, tak jsme o tom dále nemohli pochybovat. Jak zaznamenaly hudební žebříčky, Sarah neměla příliš štěstí s výběrem pilotního singlu Cold as Ice. K tomu nejlepšímu podle nás určitě patří Leave with a Song. V této písni má Sarah příležitost ukázat sílu svého hlasu.

Jak Sarah pěvecky "vyrostla" můžeme slyšet v baladě Real Love, je to velmi krásná píseň. Stand Up je roztomilý pop, který uspokojí rádia. Pro její hlas určitě nejlepší, když zpívá pomalé písničky - Break My Chains je dalším důkazem jejího silného hlasu.

Závěr: Album Sarah Connor - Real Love je plné balad a tanečních písních a není ho třeba zatracovat. Album vydrží veškeré mezinárodní rádiové normy. Zamilujete si pomalé písničky, ale to není žádné překvapení.
 
 

Reklama